Hlavná stránka  >  Laura Biagiotti Venezia parfumovaná voda pre ženy 75 ml Tester

Laura Biagiotti Venezia parfumovaná voda pre ženy 75 ml Tester

Dočasne nedostupné
Laura Biagiotti Venezia parfumovaná voda pre ženy 75 ml Tester
Kód:
76898
EAN:
hmotnosť:
0.280
Výrobca:
Laura Biagiotti
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Cyprusovo - kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2011
Legendárny vôňa v sebe snúbi orientálne luxus s modernou zmyselnosťou a prekvapuje svojím bohatstvom tónov, ktoré nečakajú na ďalšiu príležitosť a ohromujú nás už pri prvom nádychu.
Laura Biagiotti nás znovu zavádza do romantického mesta na lagúnach - po niekoľkých rokoch sa vraciame do Benátok prostredníctvom slávnej vône VENEZIA, ktorá k nám prichádza na gondole po novej ceste.Zloženie Laura Biagiotti VENEZIA je pre ženy mimoriadne príťažlivé, pretože oživuje ich túžbu provokovať a okúzľovať. Vitaj späť, bella VENEZIA!

Zloženie vône:
HLAVA - broskyňa, Slivka, čierne ríbezle
SRDCE - jazmín, Osmanthus, ruža, Ylang-ylang
ZÁKLAD - Ambra, živica, santalové drevo, vanilka

Broskyňa: je druh ovocia zo skupiny kôstkovice, ktorý rastie na strome broskyňa obyčajná. Ide o mäkký plod tvorený kôstkou, ktorá je uprostred. Okolo nej sa nachádza sladká dužina približne oranžovej farby obsahujúce vysoký podiel vody. Ohraničená je jedlou šupkou, ktorá má ružovkastú až červenkastú farbu, ak je plod zrelý.

Slivka Slivka: alebo Slivka domáca (Prunus domestica) je známy strom z rodu Slivka (Prunus) a čeľade ružovitých. Plodom slivky slivky je Slivka. Je to kôstkovice modrej až fialovej farby, mierne sladkastej chuti. Plody sa konzumujú surové, konzervované mrazením alebo zavárané, vyrábajú sa z nich lekvár, plní sa nimi ovocné knedle, buchty aj koláče, sušia sa alebo sa z nich destiláciou vyrába slivovice.

Čierne ríbezle (Ribes nigrum): je ovocný ker, ktorý rodí malé jedlé Bobule s významne vysokým obsahom Vitamínu C. Je klasifikovaný v rodu Ribes (ríbezle) a radený do čeľade srstkovité (Grossulariaceae).

Jazmín: Nežné, biele kvety, z ktorých sa získava jeden z najdôležitejších éterických olejov. Aj to najmenšie množstvo tohto silne voňajúceho oleja dodá jemným vôňam hladkosť a energiu, vlastnosti, ktoré sú pre nich navýsosť významné. Jedna libra jazmínového výťažku stojí - v závislosti na trhu - niekoľko tisíc dolárov. Jazmín sa pestuje vo Francúzsku a existuje ho na 200 druhov, jeho skutočnú kolískou sú Egypt, Alžírsko a Taliansko. Jazmínové kvety sa zbierajú ručne a pred svitaním, inak totiž stratí až 20% svojej vône. K výrobe 2 libier oleja je potrebných 12 000 libier týchto pôvabných belostných kvietkov.

Pripravuje sa z kvetov stromu Osmanthus, ktorý rastie v Japonsku, Číne a v juhovýchodnej Ázii. Má kvetinovú vôňu s nádychom slivky a hroznového vína.

Ruže (Rosa) je rod kríkovitých rastlín s viac ako 100 druhmi, ktoré sa vyskytujú v prírode, všetky z severnej pologule a predovšetkým z mierneho pásma. Sú to väčšinou kríky alebo popínavé rastliny, niekedy tiež plazivé. Dosahujú dĺžky 2-5 metrov, zriedka však až 20 metrov. Ruža sa veľmi často a vo veľkom počte pestujú, najmä ako okrasné rastliny.

Kananga: je stredne vysoký ker, rastúci v tropických oblastiach Ázie, predovšetkým na Filipínach, Komoroch a v Indonézii. Má nádherne voňajúce drobné, žlté kvety, tvarom pripomínajúce morskou hviezdicu. V čerstvom stave sa používajú ako významná obetina, na prevoňanie obydlia, tiež na destiláciu zámého éterického oleja - Ylang-ylang.

parametre
VýrobcaProcter & Gamble
Druhparfémovaná voda
určeniePre ženy
Balenie1
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ