Hlavná stránka  >  Love Love Shop & Love toaletná voda pre ženy 35 ml Tester

Love Love Shop & Love toaletná voda pre ženy 35 ml Tester

Dočasne nedostupné
Love Love Shop & Love toaletná voda pre ženy 35 ml Tester
Kód:
87370
EAN:
2910000001069
hmotnosť:
0.190
Výrobca:
Love Love
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Ovocno-kvetinov, vznikla v roku 2012
Mladistvá, sexy, lahodná, vôňa

LOVE LOVE , rad vôní milovať a byť milovaný, temperamentná vôňa pre cool a trendy mladé ženy, ktoré nadšene užívajú života a nakupovanie je ich potešenie. 

Vôňa značky Love Love sú zakaždým unikátnymi mladistvými kompozíciami, ktoré vyhovujú predovšetkým mladším dievčatám a ženám s chuťou užívať si každý deň plnými dúškami a nerobiť si zbytočné starosti. K ich záujmom patrí móda, nákupy, večierky, hudba, stretávanie sa s priateľmi. Lahodná, ovocno-kvetinová Shop & Love dôverne pozná ich štýl i ich osobnosť - sebavedomú, zmyselnú a možno aj trochu streštenú. Je dokonalou bodkou k ich vychytanému vzhľadu - očarí a zároveň všetkým okolo prezradí, že prišla skutočná znalkyňa trendov.

Žena Love Love Shop & Love:
Čo robia, aby našli najlepšie webové stránky, aby ste našli najnovšiu tašku alebo sexy top v ktorých bola ich obľúbená celebrita videná v časopise, musí to mať v skrini..
tieto ženy sú obchodné tipy ktoré so svojimi najlepšími priateľmi zdieľa svoje nákupy v kaviarni, diskutujú o snoch, láske a živote, nič iné ako garantovaná zábava celé popoludnie s dievčatami ich nezaujíma...
Je to vášeň pre nákupy, ultra-ženské a elegantný čo dámy zbožňujú... a SHOP & Love Eau de Parfum ich najnovšie vôňu musia teda všetky mať!

Veľmi módne a dievčenské LOVE LOVE línie fľaša má podobu štylizovaného ženské torzá.S žiarivo oranžovú gradientu pre SHOP & Love fľašu, mini nákupná taška v fluorescenčným zelene stojí na popredí, opatrená názvom vône v oranžovej farbe.

Zábava v okúzľujúcich odtieňoch oranžovej, ilustruje sexy, ultra elegantné dievča s dlhými blond vlasmi, chudá s džínsy a ružový top, nesie zo svojich nedávnych nákupov, nákupné tašky, ktoré jej visí z oboch paží.

Eau de Toilette SHOP & LOVE sa vyrába v 35 ml, 60 ml, 100 ml.
Túto vôňu vytvoril Julien Rasquinet. 

parametre
VýrobcaCofinluxe
Balenie1
Druhtoaletní voda
typ produktuCitrusové typy
určeniePre ženy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ