Hlavná stránka  >  Mexx Fresh Woman toaletná voda 50 ml Tester

Mexx Fresh Woman toaletná voda 50 ml Tester

Dočasne nedostupné
Mexx Fresh Woman toaletná voda 50 ml Tester
Kód:
75386
EAN:
752386
hmotnosť:
0.310
Výrobca:
Mexx
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Mexx Fresh Woman Tester EdT 50 ml dámska toaletná voda
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2011
Rozkošne opojnou a ľahkú dámsku vôňu charakterizuje osviežujúci dekadencia. Je voňavú náhradou pocitu, ktorý získate po jemnom ovlaženie tváre chladivou spŕškou vody.

Zloženie vône:
HLAVA: zelená mandarínka
SRDCE: zmyselný kvet hodvábnej mimózy
ZÁKLAD: lekno, cédrové drevo

Veľmi obľúbené sú VÔŇA lotosového kvetu a lekná. Lekno biely patril v starom Egypte k dôležitým rituálnym rastlinám, rastlina je zrejme mierne jedovatá, možno s halucinogénnymi účinkami. Lekno aj lotos sú vodné rastliny, sú to rastliny vodných nýmf a rusaliek. Nymfa čiže latinsky Nyphea je z gréckej mytológie božská bytosť, žijúci pri vodných plochách, rieky a prameňov. Víly bývajú na obrázkoch zobrazené nahé, sediaci na liste lekna či Lotosu, okolo nich sú rozprestreté bielej, žltej či ružové kvety, sú úžasné, krásne, pôsobí krehko a nežne. Niektoré listy sú tak veľké, že údajne udrží aj váhu človeka. Pred časom som v jednom starom herbári čítala, že - odvar z celej rastliny má chladiaci účinok. Takže je lekno skutočne tou pravou rastlinkou, vhodnú na použitie na výrobu vodných vôní. Lotosový kvet bol a je v rade náboženstva posvätnou kvetinou a dôležitým symbolom. Hral dôležitú úlohu v egyptskej mytológii, dodnes neslúži v hinduizme i budhizmu. Zvláštnosťou Lotosu je, že sa nedá zašpiniť tekutými nečistotami, na povrchu okvetných lístkov sú drobné kryštály, ktoré pomáhajú stekanie tekutých látok z kvetu. Túto techniku teraz využívajú odevné firmy pre produkciu oblekov, ktoré sa nedajú zašpiniť poliatím.Ale späť k vôňam. Vôňa s lotosom a leknom sú obzvlášť jemné a mäkké. Sú hebké ako vánok, ktorý nemožno uchopiť.Lekno, vodné ľalie nájdeme napríklad v týchto vôňach: MEXX Fresh Woman, Vera Wang Princess, Dolce Gabbana Dolce. Rovnako ako vôňa melónovej a uhorkovej, aj tieto sa kombinujú s ďalšími kvetinami a ovocnými zložkami. 

K letu patrí nielen slnko, prázdniny, dovolenka, voda, relax, ale aj vodné, ovocné a kvetinové vône, kvalitné telová kozmetika, ochranné krémy s UV faktormi, pokrývky hlavy a tela, slnečné okuliare, správna obuv + dodržiavanie pitného režimu, na ktorý nezabúdajte. Denne by človek mal v lete vypiť aspoň tri litre vody, pretože naše telo veľa tekutín vylúči počas dňa potom. Prajeme všetkým krásne leto a príjemné zážitky pri vode, v prírode alebo kdekoľvek, kam pôjdete!

parametre
VýrobcaProcter & Gamble
Druhtoaletní voda
určeniePre ženy
Balenie1
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ