Hlavná stránka  >  Montblanc Lady Emblem toaletná voda pre ženy 2 ml s rozprašovačom, vialka

Montblanc Lady Emblem toaletná voda pre ženy 2 ml s rozprašovačom, vialka

Dočasne nedostupné
Montblanc Lady Emblem toaletná voda pre ženy 2 ml s rozprašovačom, vialka
Kód:
89569
EAN:
3386460066211
hmotnosť:
0.010
Výrobca:
Mont Blanc
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinovo-ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2015

Od uhlíkových molekúl tisícročia vystavených vysokým teplotám a tlaku po kamene tvarované a leštené umeleckými šperkári, diamanty patrí k najcennejším klenotom sveta. A prirodzene, k najlepším priateľom žien!

Pre Montblanc sú diamanty ako podpis. Symbolizujú lásku, čistotu a krásu. Zároveň sú nepopierateľne tým najlepším spôsobom, ako zvíťaziť nad ženským srdcom.

V roku 2006, po mnohých rokoch výskumu a pri príležitosti stého výročia módneho domu, Montblanc predstavil diamant. Navrhnutý v podobe vlastného emblému, ktorého tvar evokuje snehom pokryté vrcholky šiestich ľadových údolia Mont Blanc, diamant sa stal patentovaným výsledkom ohromné technickej expertízy. V jeho vnútri žiarivé lúče odrážajú nekonečnú paletu žiarivých farieb. Je ako minerálne dúha. A je to tento majstrovský kúsok klenotníckeho remeslá, ktorý inšpiroval značku k vytvoreniu novej dámskej vône: Lady Emblem.

vôňa
Tajomstvom zahalené ružové saké je dominantou vôňa. Výnimočné saké vzniká náročným procesom destilácie pre zachovanie rafinovanosti, prírodného charakteru a elegancie. Zvodné a svieži, je ako pohladenie vánku, v jednej chvíli kvetinové a hneď potom ovocné.

Tón saké, ktorý bol objavený dvojicou Parfumérov, má sviežu čistý charakter kvalitného ryžového alkoholu. Spája sa s jemne kovovým náznakom liči a posekanej trávy. Japonci ho volajú Nihonshu.

To, čo zvýrazňuje, obklopuje a sprevádza saké v základe, ovplyvňuje zloženie vône ako melódia vytesaná do vzácneho kameňa. Ružové korenie svojou ostrosťou dopĺňa ružový grapefruit v hlave vône. Splývajú ako diamant, ktorého žiarivosť preniká tisíckou odleskov a podnecuje sny. Pre vyzdvihnutie ruža tvorcovia použili jazmín Sambac z Číny a šťavnaté Granátové jablko. Zamatový santal necháva vyznieť tóny Ambry a Pižma v základe. To vytvára delikátna zmyselný základ pre výnimočný ženský elixír.

dáma
V hlavnej úlohe sa predstavuje modelka Lesly Masson, tvorkyňou vizuálu je fotografka Carlotta Manaigo, ktorá vyjadrila vôňu prostredníctvom obrazu nezávislej modernej ženy. Jej prenikavý a nespochybniteľne zvodný pohľad a jemne rozstrapatené vlasy z nej robia skvelú spoločníčku muža Emblem. Jedna vec je istá: je nepopierateľne ženská, bez pretvárky a predvádzanie sa, pôsobí krásne a vyjadruje vlastný zmysel pre štýl.

Zloženie vône:
HLAVA: čierne ríbezle, ružová esencia, broskyňa
SRDCE: esencia Pačuli, ružové drevo, santalové drevo
ZÁKLAD: pižmo, Maliny

Vôňa je k dispozícii ako 30, 50 a 75 ml Eau de Parfum.

Montblanc Lady Emblem toaletná voda pre ženy 2 ml s rozprašovačom, vialky

parametre
VýrobcaInter Parfums
Balenie1
Druhparfémovaná voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ