Hlavná stránka  >  Montblanc Legend Spirit toaletná voda pre mužov 100 ml

Montblanc Legend Spirit toaletná voda pre mužov 100 ml

Dočasne nedostupné
Montblanc Legend Spirit toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód:
96401
EAN:
3386460074902
hmotnosť:
0.420
Výrobca:
Mont Blanc
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Svieža, drevitá aromatická vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2016
svieža, mužná, intenzívna

Už viac ako 100 rokov je Mont Blanc pre svoje hodnoty uznávanou značkou luxusného európskeho remeslá spájajúceho do histórie siahajúcej sofistikovanosť s neustálou túžbou po inováciách a dokonalosti.

História legendy Montblanc siaha do roku 1906, kedy sa hamburský bankár Alfred Nehemiáš, berlínsky inžinier August Eberstein a obchodník Claus-Johannes Voss rozhodli vytvoriť elegantný písacie potreby vo výnimočnej kvalite. Od tých čias je Montblanc synonymom dokonalosti, v ktorej splýva tradície trvalých hodnôt a unikátneho remesla. Ale akokoľvek sú príťažlivé, písacie potreby Montblanc nie sú dostačujúce na vysvetlenie pozoruhodné aury jedného z najprestížnejších svetových tvorcov.

To, čo bolo na značke Montblanc vždy výnimočné, je špeciálna zmes tradície a inovácie, remeslá a tvorivosti, histórie a modernosti. Práve to je dôvod, prečo je tvorca ikonických pomôcok ako Meisterstück ustavične o krok vpred. V roku 2011 sa zrodením vôňa Montblanc Legend otvorila nová kapitola značky. Výnimočná vôňa pre mužov s naozaj nezávislou dušou a veľmi unikátnym temperamentom.Nový príbeh úspechu, ktorý prijme, Montblanc Legend medzi klasické pánske vône.

Legenda pokračuje
Je úplne prirodzené, že Mont Blanc Legend pokračuje vo svojej inšpirácii novú, ešte mužnejší vôní s rovnakou dávkou elánu a príťažlivé úprimnosti.Dnes značka Montblanc znovuobjavuje osobnosť muža zachytenú v okamihu totálnej slobody a pokoja prostredníctvom novej vône Montblanc Legend Spirit.

Vôňa odhaľuje viac bežný a nestrážený aspekt muža Mont Blanc Legend, pričom vyjadruje jeho prispôsobivý dojem a nepopierateľne elegantný prvky jeho charakteru.

Pokojný muž, s večne blúdiaci myslí, túžiaci po objavovanie nových horizontov a neprebádaných víziou. Jeho predstavivosť je stimulovaná všetkým, čo ho obklopuje - výstavy moderného umenia, nádherné obzory, spanilej pobrežie, moderný dizajn jeho hotela. Vychutnáva si kokteil v trendovej strešnej kaviarni New Yorku alebo bosý na brazílskej pláži. Jeho sofistikovanosť je vždy obdivovaná. Neodolateľne atraktívny Montblanc Legend Spirit odhaľuje nový rozmer jeho presvedčivé charizmy.

vôňa
Inšpirovaná všetkými formami a odtiene bielej, od snehu po mramor, dvojica Parfumérov Nathalie Lorson a Olivier Crespo uspela pri vytvorení svieži, mužné, intenzívna vôňa, nemenej pôsobivé ako pohľad na dych berúce scenériu.Inovačné pyramídu tónov svieže, drevité a Aromatické vône tvoria výnimočné zložky.

Iskrivé tóny ružového korenia, trpkého Grapefruitu a transparentného Bergamotu sa uvoľňujú od prvého okamihu.Aromatické SRDCE vyznieva divokým dojmom kombináciou intenzívnej levanduľa, hypnotizujúceho kardamónu a povzbudivého akvatických akordu.Biele dreviny - santal, céder a kašmír - zmyselne doplnené machom, ktorý je unikátnym podpisom vôňa Montblanc Legend, vytvárajú autentický príjemný základ zjemnený koktejlom z bieleho Pižma.Vôňa zahreje pokožku, pulzuje pri kontakte s ovzduším a upútava silou nezameniteľné kompozície.

Zloženie vône:
HLAVA: ružové korenie, grapefruit, bergamot
SRDCE: levanduľa, kardamón, akvatických akord
ZÁKLAD: santal, céder a kašmír, mach, biele pižmo

Trúfalý nekonvenčné design
S príznačnou zdravou dávkou rebelantstva a provokácia odráža dizajn vôňa Montblanc Legend Spirit nadchnutí muža Montblanc pre kreatívne kontrasty. Hoci spojenie čiernej a bielej, ako aj tvar flakónu novej vône zostáva rovnaký ako v prípade vône Montblanc Legend, novinka vyniká radikálne moderné estetikou žiarivého bieleho laku a kalenej ocele. Flakón je nádherným dizajnovým kúskom, ktorý pristane k ďalšiemu umeleckému výtvoru Montblanc, peru White Meisterstück Solitaire, štýlovému a funkčnému doplnku moderného muža.

Podpis Montblanc sa odhaľuje vo vrchnej časti flakónu, ako aj na uzáveru. Tri kovové prstene, symbol písacích pomôcok Montblanc, sú umiestnené v spodnej časti balenia, emblém Montblanc sa vyníma na žiarivom bielom pozadí.

charizmatický gentleman
Angličan Simon Clark, tvár vône Montblanc Legend, sa stáva tiež stelesnením muža Montblanc Legend Spirit.Jeho silný charakter pre vôňu Montblanc Legend zobrazil na čiernobielych fotografiách Peter Lindbergh.V duchu tejto tradície ho pre novinku Montblanc Legend Spirit nafotil známy tvorca celebritných portrétov John Balsam, ktorý vie dokonale zachytiť prejavy času a skúseností na tvári muža. Náš muž má za sebou minulosť, a zároveň vyjadruje odhodlanie do budúcnosti.

Mont Blanc Legend Spirit toaletná voda Tester pre mužov 100 ml

parametre
VýrobcaInter Parfums
Balenie1
Druhtoaletní voda
určeniePre mužov
typ produktuDřevité typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ