Hlavná stránka  >  Nekupto Engendros príšerka Dupo - Nadšenec 1 kus

Nekupto Engendros príšerka Dupo - Nadšenec 1 kus

Dočasne nedostupné
Nekupto Engendros príšerka Dupo - Nadšenec 1 kus
Kód:
78784
EAN:
8595040003149
hmotnosť:
0.390
Výrobca:
Engendros
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis
Příšerky Engendros nie sú iba hračkami. Sú to skutočne živej bytosti, každá s prísuk výraznou osobností a náladou. Příšerky Engendros nám pomáhajú objaviť a poznať pozitívny i negatívna části našou prísuk osobnosti spoením s tvůrčími a hravými silami Eneagramu. Příšerky Engendros žijí vnútri nás odpradávna a hrajú si v hlbokých a neprozkoumaných končinách nášho nevedomie. Teraz sa rozhodly vyjsť von a hrať sa s nami v skutočném světe v nádeji, že dokončia svojej posvátné a tajné poslanie: zachrániť díte žijúci vnútri každého z nás.
Příšerka je 27 cm vysoká, pre všetky vekové kategórie. Příšerky Engendros sú textilný hračky, s povrchom zo 100% bavlny, výplň 100% Polyester, hádam prať ručne.
Sme priateľské příšerky Engendros. Je nás celkom deväť a každá sme niečím jedinečná a neopakovateľná. Je možné, že sa jednej z nás podobáš lebo by ses chcel podobat. A práve tá z nás, ktorá je ti najbližšej, je pre teba najdôležitejší.
Pokiaľ si ju pořídíš:
- stane sa magnetickým ochráncem tvého já - bude tvojou inspirací vo dne a strážcem klidných snov v noci - pomůže ti posilňovať to dobré, čo v tobě je - bude tvojím věrným kamarátom, ktorý ťa nikdy neopustí- vždy sa ňou môžeš sa vším svěřit - dospělákům pomůže zachrániť dieťa, žijúci vnútri každého z nás
ktorá příšerka jsti ty?Klikni a zjisti to!
Dupo- NadšenecDupo je optimistický, šťastný a spontánny Engendro. Zvyčajne zvláda niekoľko činnosťou popritom. Je najmladšie z party Engendros. Dupo sa narodil sa štyrmi rukami, z nichž každej dokáží inú činnosť: ľavými môže maľovať a písať, kým pravej ruke môžu zatĺkať a ihruškať ping - pong. S jeho aktívnym a nespoutaným životným štýlom sa niekedy bojí, že by mohol stratiť svojou slobodu, a tak si ušil malú kapsu na bříšku akoby perfektnej skrýša pre svojou slobodu.
Typická farba: zelenáSymbolické zviera: opica a motýlSymbolická zeme: Írsko a Brazílie
parametre
VýrobcaNekupto s.r.o.
balenie1


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ