Hlavná stránka  >  Nina Ricci Les Délices de Nina toaletná voda pre ženy 1ml odstrek

Nina Ricci Les Délices de Nina toaletná voda pre ženy 1ml odstrek

Výrobok už nie je možné zakúpiť
Nina Ricci Les Délices de Nina toaletná voda pre ženy 1ml odstrek
Kód:
99693
EAN:
hmotnosť:
0.010
Výrobca:
Nina Ricci
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Svieža, ovocná a sladká vôňa uvedená na trh v roku 2015
raj sladkostí

Les Délices de Nina od značky Nina Ricci je novou limitovanou edíciou a úspešným pokračovaním ságy Nina, ktorá začala už v roku 2006 a jej úspech pokračuje aj po rokoch. Vôňa, ktorú proste musíte mať, vás prenesie do rozkošného sladkého a detsky pripomínajúceho sveta sladkostí. Táto vôňa je určená hlavne pre mladé slečny túžiacich po nových sladkých tónoch, ktoré celkom obalí jej dušu. Les Delices de Nina je inšpirovaná rozprávkou Alenka v ríši divov či perníková chalúpka, a to s ľahkým nádychom začarovaného bludisko. Túto vôňu je možné si predstaviť ako sladký raj, ktorý pohltí aj váš mobilný telefón prostredníctvom aplikácie, na ktoré sa stanete úplne závislé. Ľahučko zafarbená zmes sladkostí vo vás bude evokovať pocit úplnej nekonečnosti.

Táto nová vôňa bola vytvorená Máriou Salamagne a Olivierom Crespo, ktorý stojí za celú ságou Nina. Pre vytvorenie Les Délices de Nina pracovali ruka v ruke a prišli s úplne inovatívnym nápadom na zakomponovanie akordu Jahodových sladkostí. Vrchné tóny kombinujú ostrú a intenzívnu sviežosť citróna a mandarínky, festival farieb a Citrusových tónov. Tým je ešte dodaná iskra v podobe stopy malín. SRDCE vône odhaľuje lahodné a exkluzívne tóny Jahodových sladkostí, doplnených Jahodami Mara de Bois a bielym karamelom. To všetko dopĺňa jemná a žiarivá vôňa Gardénie. Základné tóny majú nádych praliniek a pohladenie bieleho Pižma a evokujú tak neodolateľné potešenie a pôžitok.

Zloženie vône:
HLAVA: citrón, mandarínky, Maliny
SRDCE: Jahody Mara de Bois a biely karamel
ZÁKLAD: Pralinky, biele pižmo

Flakón v tvare Jablka zostava verný tradíciám, ale s neodolateľným ružovým odtieňom s polevou zlatého Karamelu. Tento jemný flakón pôsobí na všetky zmysly. Zaľúbenie, zásah: Potešenie.

Pri vytváraní novej limitovanej edície sa Nina Ricci obrátila na partnera Papabubble. Ide o renomovaného výrobcu sladkostí, známeho ako kvalitou, tak inovatívnosťou pri ich výrobe. To všetko už od roku 2004. Pri príležitosti vytvorenia vôňa Les Délices de Nina vytvorilo Parabubble limitovanú edíciu sladkostí Nina, ktorých Jahodová príchuť je inšpirovaná práve touto vôňou. Sú farebné, žiarivé, radostné, kyslé a chutné: v krátkosti, sú presne ako Nina.Super kyslá, extra chutí.

 

Nina Ricci Les Délices de Nina EdT 50 ml dámska toaletná voda

parametre
VýrobcaPuig
Balenie1
DruhToaletní voda
určeniePre ženy
typ produktuCitrusové vůně


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ