Hlavná stránka  >  Nina Ricci Nina Luna toaletná voda 1,5 ml + Nina Ricci Nina toaletná voda 1,5 ml s rozprašovačom, fľaštička

Nina Ricci Nina Luna toaletná voda 1,5 ml + Nina Ricci Nina toaletná voda 1,5 ml s rozprašovačom, fľaštička

Výrobok už nie je možné zakúpiť
Nina Ricci Nina Luna toaletná voda 1,5 ml + Nina Ricci Nina toaletná voda 1,5 ml s rozprašovačom, fľaštička
Kód:
100622
EAN:
hmotnosť:
0.010
Výrobca:
Nina Ricci
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Nina Ricci Nina Luna
Oriental - Vanilková vôňa uvedená na trh v roku 2016

Odvážny výber ingrediencií v podobe sladených dlhotrvajúcich kvetov, nádherných a drevitých. Neodolateľné ingrediencie v sebe navzájom vyzdvihujú to najlepšie. Ovláda všetky svoje zmysly. Gurmánsky zážitok získa modrastý nádych. Cesta k tejto skúsenosti je krásna. Tvoria podmanivý pár. Šťavnaté a svieže.

Vrchnými tónmi vône sú kvet pomarančovníka a lesná čučoriedka. Odraz Niny, ktorý vytvoril majster Olivier Crespo v roku 2006. Tento jemný a dôsledný výtvor píše novú kapitolu vo svete nádherných vôní. Priamo v srdci sa do popredia tlačia rafinované a hrdé biele dlhotrvajúce kvety, ktoré sú osladené karamelom.

Nina Ricci Nina
Kvetinovo-ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2006

Nina Ricci Nina je zmyselný parfém, ktorý v sebe spája francúzsky luxus, šarm, zmyselnosť a nežnosť. Vôňa, ktorá prevonia každý váš deň a vytrhne vás z rutiny. Jedinečná horkosladká kombinácia vôní parfému Nina vás príjemne naladí a roztancuje vaše zmysly.

Paletu neodolateľných lákavých vôní dokonale otvárajú výťažky z Citrusových plodov, najmä z exkluzívneho kalábrijského citróna. Srdcom vône sú pivoňkové púčiky a ľahko karamelizovaná Pralinka s jemným nádychom Vanilky. V tejto sladkej zmesi sa nachádza aj tzv.Maracuja love Apple. V základe nás privíta zmyselné pohladenie bieleho cédra a bieleho Pižma. Jedinečný romantický dojem z vône zanecháva mierne tlmené drevo z jablone.

parametre
typ produktuOrientálne typy
Balenie1
DruhToaletní voda
určeniePre ženy
VýrobcaPuig


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ