Hlavná stránka  >  Paco Rabanne 1 Million Cologne toaletná voda pre mužov 1,5 ml s rozprašovačom, fľaštička

Paco Rabanne 1 Million Cologne toaletná voda pre mužov 1,5 ml s rozprašovačom, fľaštička

Výrobok už nie je možné zakúpiť
Paco Rabanne 1 Million Cologne toaletná voda pre mužov 1,5 ml s rozprašovačom, fľaštička
Kód:
89560
EAN:
hmotnosť:
0.010
Výrobca:
Paco Rabanne
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Drevito-korenistá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2015

Zvodný, elegantný a šarmantný sa pohybuje vpred pod vplyvom závisti a žiarlivosti okolia. Svoj život hrá ako pokerovú hru a vie, že hrá s kartami tak, ako potrebuje. je pripravený na všetko, aby získal to, čo chce, a vie, že ak staví na zlato, môže vyhrať svoju hru. Jeho úsmev vyvoláva vzrušenie a vzdychy rozkoše, čo je dokonalá fantázia dokonalého zvodcu. je si istý, že bude mať všetko, čo chce, a ešte viac. 1 Million Cologne, lusknite prstami a všetky jeho najdivokejšie túžby sa zrazu stanú dosiahnuteľnými.

1 Million Cologne sľubuje nekonečný príbeh. Ikonický kov je odhalený a vyzdvihnutý do priehľadného dizajnu, ktorý ponúka myšlienku jeho odhalenia. Sviežosť toaletnej vody, ktorá sa nazýva Cologne. Umenie sa pohráva so svetlom a zlatom, aby odhalilo lakovaný povrch na zadnej strane fľaše, bleskový záblesk, na ktorom je vyrytý legendárny názov sprevádzaný extravagantnou kolínskou. kolínska voda 1 Million je novou slobodou tónov, víziou, ktorá spája zlato so vzrušením večného krištáľu.

V zrkadle toaletnej vody so zlatými odleskami, ktorej koktail je zmesou humoru a elegancie, luxusu, eufórie a sviežosti s nádychom slobody, ktorá nikdy nie je samozrejmosťou, sa objavuje tvár Seana O'Pryho priamo pred objektívom fotografa Gregoryho Harrisa. Sako zapnuté na nahej hrudi, magnetický pohľad, ruka sa mu zdvihla. sean zatvorí oči za zvuku očarujúceho a neodolateľného lusknutia prstov.

parametre
VýrobcaPuig
určeniePre mužov
Balenie1
DruhToaletní voda
typ produktuDřevité typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ