Hlavná stránka  >  Paco Rabanne 1 Million Cologne toaletná voda pre mužov 75 ml

Paco Rabanne 1 Million Cologne toaletná voda pre mužov 75 ml

Výrobok už nie je možné zakúpiť
Paco Rabanne 1 Million Cologne toaletná voda pre mužov 75 ml
Kód:
87385
EAN:
3349668530052
hmotnosť:
0.440
Výrobca:
Paco Rabanne
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Drevito korenistá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2015

Zvodný, elegantné a očarujúce, pohybuje sa vpred pod závisťou a žiarlivosťou okolitých očí. Hrá svoj život, ako by to bola pokerová hra, s vedomím, že hrá svoje karty, ako potrebuje. Pripravený na čokoľvek, aby dostal to, čo chce, vie, že vsadením zlata môže vyhrať svoju hru. Jeho úsmev vytvára vzrušenie a vzdychy rozkoše, maximálna fantáziu dokonalého zvodcu. Je si istý, že bude mať všetko, čo chce, a mnoho ďalšieho. 1 Million Cologne, lusknutie prstami a všetky jeho najdivokejšie túžby sa stanú náhle dosiahnuteľné.

Eufória zo sviežosti kože, prebúdzajúci zmysly, ktorá bola vytvorená renomovanými Perfumery Olivierom Pescheux a Michelom Girard. V tomto novom dobrodružstve, sú odhalené čerstvé morské akordy v kombinácii s koktailom Citrusových plodov a kardamómu s doznením teplého a neskutočne mužného dychu pikantné kože oživené bôby Tonka. Šikovná zmes protikladov dáva tejto Eau de Parfum vôňu, ktorá prelomí ľady za všetkých okolností.

Čerstvá, energická a svieža vôňa Paco Rabanne 1 Million Cologne Vás pohltí svojou ľahkosťou a odľahčeným zložením. Iskrivá kompozícia prepája svieže morské tóny, ktoré sa pozvoľna mieša s nádychom korenia. Ovocný mix dodáva Parfumu 1 Million Cologne ľahkosť a šťavnatý nádych. Zloženie obohacuje pikantné dotyk kože a Pačuli. Vychutnajte si dokonalú súhru v tomto jedinečnom zložení.

Zloženie vône:
HLAVA: mandarínka, Citrusy, morské tóny, kardamóm
SRDCE: ruža, bobuľky borievky
ZÁKLAD: Pačuli, koža, fazuľa Tonka

Flakón hra svetla a zlata
1 Million Cologne je prísľubom nekonečného príbehu. Ikonický kov je odhalený a povýšený do svojho priehľadného prevedení, ktorý ponúka myšlienku jeho odhalenie. Sviežosť Eau de Parfum, ktorá sa nazýva Cologne. Umenie sa hrá so svetlom a zlatom, aby bola odhalená lakovaná plocha na zadnej strane flakónu, okázalý záblesk, na ktorom je vyryté legendárny meno, sprevádzané extravagantné Cologne. 1 Million Cologne je nová sloboda tónu, vízie, v ktorej sa zlato spája s nadšením z večného kryštálu.

Kampaň sviežosť s nádychom slobody
Zrkadlo Eau du Toilette so zlatými odleskami, ktorého koktail je zmesou humoru a elegancie, luxusu, eufória a sviežosti s nádychom slobody, ktorá sa nikdy nedá brať ako samozrejmosť, Sean O'Pryho tvár sa zjaví priamo pred objektívom fotografa Gregory Harrisa. Sako zapnuté cez nahú hruď, magnetický pohľad, jeho ruka sa zdvihla. Sean priviera oči za zvuku okúzľujúceho a neodolateľného lusknutie prstov.

Paco Rabanne 1 Million Cologne EdT 75 ml pánska toaletná voda

parametre
VýrobcaPuig
určeniePre mužov
Balenie1
DruhToaletní voda
typ produktuDřevité typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ