Hlavná stránka  >  Paco Rabanne 1 Million Parfum parfum pre mužov 50 ml

Paco Rabanne 1 Million Parfum parfum pre mužov 50 ml

Výrobok už nie je možné zakúpiť
Paco Rabanne 1 Million Parfum parfum pre mužov 50 ml
Kód:
2005635
EAN:
3349668579822
hmotnosť:
0.320
Výrobca:
Paco Rabanne
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kožená vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2020

Staňte sa tým jediným – miliónovým – medzi miliónmi ostatných. Ako na to vám prezradí parfém pre mužov Paco Rabanne 1 Million Parfum. Odvážny, slnkom prestúpený mix vonných ingrediencií je dostatočne intenzívny, aby ste podľahli jeho výzve ísť kúsok za hranu. Byť excesívne!

Vo vôni, ktorá je postavená na kontrastoch, sa mieša kombinácia sladko opojnej Tuberózy so štipkou soli a zamatovo hrejivým kašmírovým drevom. Vedľa nich sa presadzuje vôňa kože uvoľňujúca sa pod lúče slnka, doplnená citrusovým podkresom. Výnimočnú kompozíciu dotvárajú živicové a borovicové tóny.

Podobne ako mnoho prevratných objavov v histórii, aj vôňa Paco Rabanne 1 Million Parfum vznikla čiastočne dielom náhody. Parfumár Quentin Bisch sa totiž nechal inšpirovať omamnou arómou, ktorú zacítil zo svojej koženej tašky. Pri svojom návrate z dovolenky sa mu v nej rozlial opaľovací krém a fľaštička so vzorkou vône rastliny cistus. Vzniknutá kombinácia sa premietla aj do tohto zmyselného Parfumu.

Ako inak než maximálne žiarivá až opulentná zlatá farba je neprehliadnuteľná na flakóne tejto vysoko návykovej vône. Zlatý odliatok vstupuje vpred a 1 Million Parfum bude vždy pripravený na vašom toaletnom stolíku odrážať slnko a vyniknúť nielen na ňom, ale predovšetkým na vás.

Vôňa je k dispozícii ako 50, 100 a 200 ml Parfém.

Zloženie vône: koža, slnečné tóny, živica, ambrové drevo, Tuberóza, soľ, borovica

Paco Rabanne 1 Million Parfém Parfum pre mužov 50 ml

parametre
Balenie1
DruhParfém
typ produktuDřevité typy
určeniePro ženy
VýrobcaPuig


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ