Hlavná stránka  >  Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold! toaletná voda pre ženy 1,5 ml s rozprašovačom, fľaštička

Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold! toaletná voda pre ženy 1,5 ml s rozprašovačom, fľaštička

Výrobok už nie je možné zakúpiť
Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold! toaletná voda pre ženy 1,5 ml s rozprašovačom, fľaštička
Kód:
81076
EAN:
hmotnosť:
0.010
Výrobca:
Paco Rabanne
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinovo - drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2014

Lady Million Eau My Gold! je nové dobrodružstvo, ktoré zostáva verné svojmu dedičstvu. Nová fantázia, nová čuchová a vizuálna ríša, jedinečne jemné a šumivé vyjadrenie ženskosti. Lady Million potvrdila svoju hravú a impulzívnu povahu a prinútila mužov, aby jej padali k nohám, a teraz potvrdzuje ďalšie túžby a potreby pre osobné potešenie.

Paco Rabanne, verný svojej vízii, opäť posúva hranice a odvažuje sa dosiahnuť svoje sny. Čo keby bolo šťastie najvyššou fantáziou? čo keby sa v týchto zložitých časoch, keď je život čoraz zložitejší, stal luxus posledným stupňom, hoci len na chvíľu?Lady Million Eau My Gold! spĺňa toto oprávnené želanie a ponúka zážitok zameraný na sviežosť a živosť. 

Po lahodných počiatočných rozmaroch, Lady Million Eau my Gold! sa zameriava na koncept potešenia. Radosť, ktorá nerada súťaží, ale má hravý a nápaditý pohľad na život. Spontánnosť a energia sú ako šampanské skutočnou radosťou. Táto nová fantasy sa môže pochváliť vlastným dramatickým a veľkolepým dielom.

Každodenný život ustupuje do pozadia a uvoľňuje miesto pre krátke obdobie dokonalého šťastia: stredobod vesmíru, zameraný na každý pohľad a objekt každej túžby. Hrdinka knihy Lady Million Eau My Gold! sa úplne ponorí do tohto slávnostného sveta bez zábran. 

parametre
VýrobcaPuig
Balenie1
DruhToaletní voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ