Hlavná stránka  >  Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold! toaletná voda pre ženy 50 ml

Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold! toaletná voda pre ženy 50 ml

Výrobok už nie je možné zakúpiť
Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold! toaletná voda pre ženy 50 ml
Kód:
82454
EAN:
3349668524587
hmotnosť:
0.340
Výrobca:
Paco Rabanne
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinovo - drevitá vôňa uvedená na trh jeseň v roku 2014

Kultová značka Paco Rabanne Lady Million Eau uvádza novú interpretáciu ženskosti, ktorá přectavuje jej slobodomyseľnosť. Lady Million Eau My Gold! je nové dobrodružstvo, ktoré zostáva verné svojmu dedičstvu. Jedinečná, jemná a šumivé vyjadrenia ženskosti. Vôňa, ktorá je založená na prirodzené sviežosti, predstavuje nový podpis Paco Rabanne. Lady Million Eau My Gold! vďaka šumivé sviežosti manga a Grapefruitu.Kvetinové SRDCE je stimulovaná výťažky fialovej listy a pomarančového kvetu. Céder, jantár a pižmo poznámky, aby vôňa zmyselná podívaná.
Vôňa bola vytvorená Anne Flipo

Zloženie vône:
HLAVA: mango, grapefruit
SRDCE: fialové lístky, pomarančový kvet
ZÁKLAD: Céder, jantár, pižmo

Flakón predstavuje diamant, ktorý je neoddeliteľný od Lady Million vône, je podlhovastý, a transparentnejšie. Dizajn fľaše Lady Million Eau My Gold! odhaľuje svetlo zlatú farbu vône. V tejto novej verzii Lady Million je, keď otvoríte kryt Logo Eau My Gold! Viditeľné, že zlato je vyryté a symbol vzácnosti Parfumu.

Paco Rabanne, predstavuje vôňu 22 ročná Hana Jiříčková z Brna, toto dievča stelesňuje túto novú ženskosť. Krásna blondína Česká kombinuje prepracovanú krásu so silnou osobnosťou, dva vzájomne sa doplňujúce funkcie, ktoré veľvyslanec Lady Million Eau My Gold! musel mať.Paco Rabanne modelku vybral pre jej spontánnosť a prirodzenú neviazanosť.Fantastický prvý dojem bol počas natáčania pre komerčné účely, ktorý Hana prináša.

Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold! EdT 50 ml dámska toaletná voda

parametre
VýrobcaPuig
Balenie1
DruhToaletní voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ