Hlavná stránka  >  Paco Rabanne Olympea toaletná voda pre ženy 30 ml

Paco Rabanne Olympea toaletná voda pre ženy 30 ml

Výrobok už nie je možné zakúpiť
Paco Rabanne Olympea toaletná voda pre ženy 30 ml
Kód:
90118
EAN:
3349668613427
hmotnosť:
0.260
Výrobca:
Paco Rabanne
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Orientálna kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2015
jedinečnosť a zmyselnosť, ktoré nič a nikto nemôže odolať

2015 je pre Paco Rabanne správny čas prísť so svojím novým príbehom. Čo ak je ženskou fantáziou byť tá jediná? Tá úplne jedinečná, vybraná nad všetky ženy, tá jediná, ktorá prekoná obyčajných smrteľníkov svojou obrovskou odvahou a úspechom? Táto žena si nemusí vyberať medzi tým, či byť krásna a inteligentná, čo ju robí jedinečnou. Pre túto ženu je jej sláva úplne prirodzená.

S vôňou Olympea píše Paco Rabanne novú kapitolu. Nesmierne ženskú. Paco Rabanne zostáva verný svojim hodnotám a provokuje ducha dnešnej doby. Paco Rabanne predstavuje jedinečnosť a zmyselnosť, ktoré nič a nikto nemôže odolať. Olympea je moderný Kleopatra, kráľovná kráľovien, žena víťazstvo, absolútna ikona. Obdarená svojou silou si vyberá svojho hrdinu na schodoch hory Olymp. Polobohyňa, žena nad všetky ženy. Božsky ženská.

Olympea je zmyselný pôžitok, vychádzajúce z kombinácie akordov slanej Vanilky a sviežosti kvetinových tónov. Svieža orient, v ktorom mandarínka prebúdza zmysly, je posilnený kvetinovými a esenciami zázvoru, ľalie a jazmínu - jeho špeciálneho druhu pestovaného vo vode.

Lákavá, odvážna a úplne mimoriadna vôňa. Akordy slané Vanilky prinášajú návykovou príťažlivosť, ktorá je umocnená vplyvom Santalového dreva a akordy dreva. Silná vôňa Olympea je rovnováhou vonných akordov a skutočným podpisom Paco Rabanne.

Pre svoju tvorbu čerpal Paco Rabanne nápady od talentov IFF, Loc Donga, Anne Flipo a Dominique Ropiona.

Prvotné koncept prišiel veľmi rýchlo. S tímom Paco Rabanne sme okamžite začali tvoriť novú vôňu v tónoch vody, hovorí Loc. V regióne Vietnam, kde som sa narodil, je soľ získavané odparovaním morskej vody. Soľ sa mi javila ako východiskový bod, ako symbol sviežosti pre Olympeu. Pre zvýraznenie kvetinového a ženského aspektu som navrhol prácu s jazmínom. Táto technika odstraňuje zemité tóny a vyzdvihuje kvety. Keď vytváram svoje vône, tak sa hrám s protiklady. Pre doplnenie rovnováhy sviežosti, som navrhol plnosť a zmyselnosť Vanilky.

Zloženie vône:
HLAVA: slaná vanilka a sviežosť kvetinových tónov, mandarínka
SRDCE: esencia zázvoru, ľalie a jazmín
ZÁKLAD: santalové drevo a akord dreva

Olympéa predstavuje ekvivalent mužského vydanie Invictus z roku 2013, inšpirovaný športovým duchom, súťažením a víťazstvom.

Flakón vytvoril Marc Ange, návrhár pochádzajúci z Ríma. Jeho tvorba sa pohybuje na rozhraní skutočného a imaginárneho sveta.Symetria a geometrie flakónu stelesňujú hrdosť, jeho proporcie a krivky prinášajú jemnosť a ženskosť.Krídla víťazstvo dopĺňajú charakter Olympea ženy: Ženský výraz triumfu a slávy, ktorý sa odráža do svetlo ružových, čisto bielych a ružových tónov zlaté.

Olympea charakterizuje odvážnu kombináciu antického štýlu a modernej doby. Dizajn flakónu je priamo inšpirovaný vyjadrením tejto sily. Dokonalý prstenec, podobný posvätným amuletom a božským atribútom je vkusne stvárnený medenou korunou. Z horizontálneho pohľadu tento prstenec evokuje vavríny víťazstva. Vertikálne pripomína krídla gréckych sôch, gréckej bohyne Niké, ktoré v gréckej mytológii stelesňuje víťazstvo. Odkaz na tradíciu a štýl Art Deco dopĺňajú toto stvárnenie svoju vnútornú rovnováhou a odvahou.

Pre stelesnenie božské ženskosti si Paco Rabanne vybral Lumut, 21 ročnou brazílsku modelku. Jej zmyselnosť, nadprirodzená krása a rozkošná osobnosť je v dokonalom súlade s hodnotami značky Paco Rabanne. Jej uhrančivé oči sprevádzajú reklamný spot od začiatku do konca. Lumine oči zvádzajú. Odhaľujú obrovský prietok emócií. Iskra v jej pohľade nám berie vietor z plachiet, ako neúnavný Boh na pomyselnom Olympe, podotkol Alexandre Courtesy. Luma je ideálny partnerkou mužskej postavy Nicka Youngquesta, hrdinu vôňa Invictus, demonštrujúci jej šarm a moc. Sú si dokonalým doplnkom. Krásny pár je symbolom víťazstva, nech fyzického i duševného. Nový legendárny pár je zrodený. Nikto a nič im nemôže odolať.

Paco Rabanne Olympea toaletná voda pre ženy 30 ml

parametre
VýrobcaPuig
Balenie1
DruhParfémovaná voda
určeniePre ženy
typ produktuOrientálne typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ