sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Papírny Moudrý

Papírna Moudrý s.r.o. – expert na ochranu proti hmyzu a hlodavcům! 🐭🛡️

Papírna Moudrý je jedním z předních výrobců mucholapek na světě a sídlí v Židlochovicích na jihovýchodě České republiky. Společnost zaměstnává 60–100 pracovníků a díky dvousměnnému provozu vyrábí denně až 304 000 kusů mucholapek!

📅 Historie a růst:

  • 1991 – Obnovení výroby mucholapek panem Liborem Moudrým
  • 1996 – Založení společnosti Papírna Moudrý s.r.o.
  • 2004–2010 – Rozšíření sortimentu o feromonové lapače, lepové pásy, pasti na myši a lepidla na ochranu stromů a rostlin
  • 2012 – Získání certifikátu kvality ISO 9001:2008
  • Neustálé zvyšování výrobní kapacity a efektivity

🌿 Produkty Papírny Moudrý jsou kvalitní, spolehlivé a ekologicky šetrné, využívané v domácnostech i v profesionální ochraně rostlin. Díky moderním technologiím a dlouholeté tradici nabízí široký sortiment pro efektivní boj proti škůdcům.

💼 Obrat společnosti každoročně roste a potvrzuje silnou pozici na trhu – v roce 2012 dosáhl více než 4,6 milionu EUR.


Výrobce: Papírna Moudrý s.r.o., Nádražní 56, [email protected]
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Pasca na myši kovová pozink, 1 ks
Papírny Moudrý
Pasca na myši kovová pozink, 1 ks
Kód: 2506798
Kód dod.: 678221
EAN: 8594021251388
 
0.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Robustná pasca na myši vyrobená z pozinkovaného kovu, určená na jednoduché a účinné chytanie malých hlodavcov.
Štepársky vosk v kelímku, 150 g
Papírny Moudrý
Štepársky vosk v kelímku, 150 g
Kód: 1802093
Kód dod.: 690307
EAN: 8594021251944
90%
3 EUR
20EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Štepársky vosk je určený na očkovanie a ošetrenie rán po reze a odreninách v ovocinárstve. Hojne sa využíva vo vinárstve a v ovocných škôlkach.
-1%Zľava
Papírna Moudrý SilverBand pasca na rybenky, 2 ks
Papírny Moudrý
Papírna Moudrý SilverBand pasca na rybenky, 2 ks
Kód: 2500204
Kód dod.: 675175
EAN: 8594021251043
 
1.25 EUR
1.26 EUR
0.63EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednostranně lepiaca páska, ktorá sa skladá do tvaru trojuholníka. Lapač zaisťuje účinný odchyt rybeniek (Lepisma saccharina).
Ratastop mäkká návnada na hlodavce, 150 g
Papírny Moudrý
Ratastop mäkká návnada na hlodavce, 150 g
Kód: 2505220
Kód dod.: 678226
EAN: 8594021252828
 
2.52 EUR
16.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deratizačná požerová nástraha vo forme načervenalej mäkkej pasty s vôňou po ovocí pre hubenie hlodavcov ako sú potkan, myš domáca a krysa.
AKCE
Past na krysy kovová pozink, 1 ks
Papírny Moudrý
Past na krysy kovová pozink, 1 ks
Kód: 2507865
Kód dod.: 678222
EAN: 8594021251418
 
1.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odolná a účinná pasca na potkany vyrobená z pevného, pozinkovaného kovu. Je určená na likvidáciu väčších hlodavcov, ako sú potkany alebo myši, a vďaka robustnej konštrukcii zvládne aj opakované použitie.
AKCE
Pasca na myši plastová 1 ks
Papírny Moudrý
Pasca na myši plastová 1 ks
Kód: 69126
Kód dod.: 678219
EAN: 8594021251074
70%
0.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plastová sklapovacia pasca na myši predstavuje novinku v našom sortimente. Pasca sa jednoducho natiahne, opatří sa vhodnou návnadou a je pripravená na odchyt.
Papierňa Múdry DressBand lepiaci pás na šatné mole, 22 x 6cm, 1 kus
Papírny Moudrý
Papierňa Múdry DressBand lepiaci pás na šatné mole, 22 x 6cm, 1 kus
Kód: 2504750
Kód dod.: 675174
EAN: 8594021251111
 
1.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
DressBand je jednostranný lepiaci feromonový prostriedok na signalizáciu výskytu šatných molov, ktorý sa skladá do tvaru trojuholníka.
-1%Zľava
Papierňa Múdry Vetroband mucholapka okenná páska, 2 kusy
Papírny Moudrý
Papierňa Múdry Vetroband mucholapka okenná páska, 2 kusy
Kód: 2504749
Kód dod.: 675170
EAN: 8594021250923
 
0.86 EUR
0.87 EUR
0.43EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zaručujú účinný odchyt mušky domácej a octomilky obyčajnej. Mucholapka má na zadnej strane červený lepiaci pásik, ktorý slúži k uchyteniu lapača na sklo okna. Lapač je účinný na všetky druhy hmyzu, ktoré lietajú po okne.
Plácačka na muchy, rôzne farby, 1 ks
Papírny Moudrý
Plácačka na muchy, rôzne farby, 1 ks
Kód: 21027
Kód dod.: 39249000007
EAN: 8591402125122
90%
0.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasická plastová plácačka na hmyz v rôznych farbách podľa skladovej dostupnosti.
AKCE
Pasca na myši, klasická, 1 kus
Papírny Moudrý
Pasca na myši, klasická, 1 kus
Kód: 2502100
Kód dod.: 678218
EAN: 8591021250978
 
0.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasická drevená sklapovacia pasca na myši, ktorú opatrite vhodnou návnadou, natiahnete a zabezpečíte, ako návnadu je možné použiť syr, salám, slaninu, oriešky aj sladko voňajúce potraviny.
AKCE
Papierňa Múdry GlueTrap lepidlo na lezúci hmyz 135 g
Papírny Moudrý
Papierňa Múdry GlueTrap lepidlo na lezúci hmyz 135 g
Kód: 2103428
Kód dod.: 678213
EAN: 8594021253672
70%
2.74 EUR
20.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
  Používajte biocídne prípravky bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte označenie a inf
PAPÍRNA MOUDRÝ Pasca na vosy závesná nádobka
Papírny Moudrý
PAPÍRNA MOUDRÝ Pasca na vosy závesná nádobka
Kód: 2506677
Kód dod.: 678304
EAN: 8594021251715
 
2.95 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pasca na vosy závesná, určená na odchyt dotieravého hmyzu ako sú napr. vosy, sršne, muchy, octomilky a iný obtiažny lietajúci hmyz na záhradách, balkónoch, v altánoch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.