sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Parex

Parex je přední turecká značka založená v roce 2011, která se specializuje na inovativní a praktické potřeby pro domácnost a úklidové pomůcky. Její sortiment zahrnuje širokou škálu produktů od rotačních mopů přes kuchyňské pomůcky až po ekologicky.

Provel vyrábí a distribuuje produkty pod značkou Parex


Výrobce: Provel Tüketim Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Halkalı Mah. Atlas Sokak No:12/5, [email protected]
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
PAREX TREND vedro so ždímačom
Parex
PAREX TREND vedro so ždímačom
Kód: 2602194
Kód dod.: 577190
EAN: 8680895130918
 
4.33 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PAREX TREND je praktické vedro so ždímačom určené pre pohodlnejšie umývanie a jednoduché ždímanie mopov bez namáčania rúk.
PAREX MOP THUNDERBOLT 360° rotačný pedálový úklidový set
Parex
PAREX MOP THUNDERBOLT 360° rotačný pedálový úklidový set
Kód: 2602192
Kód dod.: 577188
EAN: 8680895103066
 
32.89 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rotačný pedálový úklidový set s mopom z mikrovlákna a odstredivým žmýkaním pre pohodlné a efektívne umývanie bez namáčania rúk.
-1%Zľava
Parex gumové upratovacie rukavice, veľkosť L
Parex
Parex gumové upratovacie rukavice, veľkosť L
Kód: 2602215
Kód dod.: 598671
EAN: 8699971795088
 
1.72 EUR
1.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex gumové upratovacie rukavice chránia ruky pri domácom upratovaní a zaisťujú komfort vďaka bavlnenej vnútornej vrstve.
AKCE
PAREX MOP JETSET EXTRA AUTOMATIC úklidová sada
Parex
PAREX MOP JETSET EXTRA AUTOMATIC úklidová sada
Kód: 2602225
Kód dod.: 577194
EAN: 8680895115526
 
23.80 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rotačná úklidová sada s automatickým systémom prania a žmýkania mopu pre pohodlné a efektívne vytieranie bez namáčania rúk.
PAREX Náhradný mop pre 360° multifunkčnú úklidovú sadu
Parex
PAREX Náhradný mop pre 360° multifunkčnú úklidovú sadu
Kód: 2602193
Kód dod.: 577189
EAN: 8699971793671
 
3.89 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradný mop PAREX pre 360° multifunkčnú úklidovú sadu je prateľná hlavica z mikrovlákna určená pre rotačné mopy Parex, ktorá účinne zachytáva nečistoty a uľahčuje každodenný úklid podláh.
Parex smeták s lopatkou, rôzne farby
Parex
Parex smeták s lopatkou, rôzne farby
Kód: 2602741
Kód dod.: 576074
EAN: 8699971798102
 
5.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex smeták s lopatkou je praktická úklidová súprava vhodná pre každodenné používanie v domácnosti, kancelárii alebo dielni.
Parex autohuba, 1 ks
Parex
Parex autohuba, 1 ks
Kód: 2602212
Kód dod.: 591660
EAN: 8680895110743
 
1.51 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex autohuba je vhodná na umývanie automobilov a pomáha efektívne odstrániť nečistoty z povrchu vozidla.
PAREX CLIP MOP úklidový systém
Parex
PAREX CLIP MOP úklidový systém
Kód: 2602197
Kód dod.: 577192
EAN: 8680895130642
 
11.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ploché mop s otočnou hlavicou a mikrovláknovým návlekom pre pohodlné mokré aj suché čistenie rôznych typov podláh.
Parex hůl na mop, 120 cm
Parex
Parex hůl na mop, 120 cm
Kód: 2602196
Kód dod.: 582069
EAN: 8699971793091
 
2.60 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex hůl na mop o dĺžke 120 cm je vhodná na pohodlné používanie mopov pri upratovaní domácnosti.
PAREX MOP TORNADO 360° rotačná úklidová súprava
Parex
PAREX MOP TORNADO 360° rotačná úklidová súprava
Kód: 2602191
Kód dod.: 577187
EAN: 8699971793619
 
25.93 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktická rotačná úklidová súprava s mopom z mikrovlákna a odstredivým žmýkaním pre rýchle a pohodlné umývanie bez namáčania rúk.
Parex kartáč na nádobí s dávkovačem čisticího prostředku
Parex
Parex kartáč na nádobí s dávkovačem čisticího prostředku
Kód: 2602203
Kód dod.: 571115
EAN: 8699971796733
 
3.68 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex kartáč na nádobí s dávkovačem umožňuje pohodlné umývanie riadu s praktickým dávkovaním saponátu priamo z rukoväti.
-1%Zľava
Parex gumové úklidové rukavice, veľkosť S
Parex
Parex gumové úklidové rukavice, veľkosť S
Kód: 2602213
Kód dod.: 598669
EAN: 8699971795064
 
1.72 EUR
1.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex gumové úklidové rukavice chránia ruky pri úklide a vďaka bavlennej vnútornej vrstve poskytujú vyšší komfort pri nosení.
Parex kartáč na nádobí, mix farieb
Parex
Parex kartáč na nádobí, mix farieb
Kód: 2602202
Kód dod.: 571114
EAN: 8699971799659
 
1.21 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex kartáč na nádobí uľahčuje umývanie riadu a pomáha efektívne odstrániť nečistoty aj mastnotu.
PAREX plochý mop WINDY DUO se sprejem
Parex
PAREX plochý mop WINDY DUO se sprejem
Kód: 2602222
Kód dod.: 577193
EAN: 8680895115649
 
15.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plochý mop s integrovaným rozprašovačom a obojstranným mikrovláknovým návlekom pre rýchle a pohodlné vytieranie bez použitia vedra.
Parex hubka na riad s dávkovačom čistiaceho prostriedku
Parex
Parex hubka na riad s dávkovačom čistiaceho prostriedku
Kód: 2602211
Kód dod.: 591703
EAN: 8699971798263
 
2.77 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex hubka na riad s dávkovačom umožňuje jednoduché umývanie riadu s praktickým dávkovaním prostriedku na riad priamo pri použití.
PAREX ULTRA MAX třásně náhradný mop
Parex
PAREX ULTRA MAX třásně náhradný mop
Kód: 2602195
Kód dod.: 577191
EAN: 8680895101956
 
3.46 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná mopová hlavica z mikrovlákna pre úklidové systémy Parex, určená pre efektívne vytieranie a jednoduché zachytávanie nečistôt na rôznych typoch podláh.
Parex ultra savá utěrka z mikrovlákna, 29 × 30 cm, 2 ks
Parex
Parex ultra savá utěrka z mikrovlákna, 29 × 30 cm, 2 ks
Kód: 2602206
Kód dod.: 588278
EAN: 8680895107699
 
2.42 EUR
1.21EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex ultra savá utěrka z mikrovlákna pomáha efektívne čistiť a vysušovať rôzne povrchy v domácnosti.
Parex Jetset Extra Automatic náhrada na mop na podlahu
Parex
Parex Jetset Extra Automatic náhrada na mop na podlahu
Kód: 2602740
Kód dod.: 577202
EAN: 8680895115748
 
3.89 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex Jetset Extra Automatic náhrada na mop na podlahu je originálny náhradný návlek určený pre úklidový systém Parex Jetset Extra Automatic.
Parex smeták so šikmou násadou
Parex
Parex smeták so šikmou násadou
Kód: 2602201
Kód dod.: 576073
EAN: 8680895130260
 
5.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex smeták so šikmou násadou uľahčuje zametanie domácnosti a pomáha efektívne odstrániť prach aj nečistoty.
Parex Mega Comfort hubka na riad s ochranou nechtov, 2 ks
Parex
Parex Mega Comfort hubka na riad s ochranou nechtov, 2 ks
Kód: 2602209
Kód dod.: 591701
EAN: 8699971792612
100%
1.43 EUR
0.72EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex Mega Comfort hubka na riad s ochranou nechtov ponúka pohodlné umývanie riadu a efektívne odstránenie nečistôt.
Parex houba na riady s ochranou nechtov žltá, 2 ks
Parex
Parex houba na riady s ochranou nechtov žltá, 2 ks
Kód: 2602208
Kód dod.: 591700
EAN: 8699971791561
 
0.86 EUR
0.43EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex houba na riady s ochranou nechtov uľahčuje umývanie riadu a pomáha chrániť nehty pri úklide.
Protex Fresh tekuté antibakteriálne mydlo, 300 ml
Parex
Protex Fresh tekuté antibakteriálne mydlo, 300 ml
Kód: 2600047
Kód dod.: 790072
EAN: 8693495051712
 
3.46 EUR
11.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo, ktoré pomáha chrániť pred baktériami.
-1%Zľava
Parex gumové úklidové rukavice, veľkosť M
Parex
Parex gumové úklidové rukavice, veľkosť M
Kód: 2602214
Kód dod.: 598670
EAN: 8699971795071
 
1.72 EUR
1.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex gumové úklidové rukavice s bavlnenou vnútornou vrstvou poskytujú ochranu rúk a pohodlie pri upratovaní.
Parex smetáček a lopatka, mix farieb
Parex
Parex smetáček a lopatka, mix farieb
Kód: 2602200
Kód dod.: 575441
EAN: 8699971798126
 
2.29 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex smetáček a lopatka uľahčujú rýchle upratovanie drobných nečistôt v domácnosti.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.