Hlavná stránka  >  Rudý Baron sada guľových bômb 12 kusov efektov predajné od 15 rokov!

Rudý Baron sada guľových bômb 12 kusov efektov predajné od 15 rokov!

Dočasne nedostupné
Rudý Baron sada guľových bômb 12 kusov efektov predajné od 15 rokov!
Kód:
82431
EAN:
8594038303094
hmotnosť:
0.720
Výrobca:
Pyrotechnika
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Červený barón je II. triedy nebezpečenstva. Predajné od 18 rokov!

efekty:
- farebná chryzantéma
- zlatá vŕba
- zelená chryzantéma
- modrá margaréta
- modrá chryzantéma
- zlatá chryzantéma

Skontrolujte, či výmetník a jednotlivé guľové pumy nejaví známky mechanického poškodenia. V prípade, že výrobok javí akékoľvek známky poškodenia, výrobok nepoužívajte a prejdite k jeho likvidácii. Tubus postavte na nehorľavú podložku a stabilizujte takým spôsobom, aby nemohlo dôjsť k jeho prevráteniu alebo preklopeniu. Do tubusu nasuňte guľovú pumu tak, aby dosadla riadne na dno výmetníku. Zložte ochrannú krytku záPalnice. Zapáľte zápalnicu a odstúpte do vzdialenosti min. 10 m. Počas 3-6 sekúnd dôjde k vymetenie guľové pumy z výmetníku smerom nahor do výšky cca 30-70 ma nasleduje svetelný a zvukový efekt.

Pozor: Nikdy nezapaľujte zápalnicu, ak akákoľvek časť vášho tela bude nad ústím výmetníku. V prípade zlyhania výrobku nikdy nenazerajte do výmetníku. Ponechajte výmetník v kľude min. po dobu 20-tich minút. Následne v kožených rukaviciach vyklopte guľovou pumu do vody na 48 hodín. Po uplynutí stanovenej doby výrobok zakopte do vlhkej zeminy. Iná manipulácia zakázaná.

Odporúčanie: Pri zapaľovaní sa odporúča používať ochranný štít a kožené rukavice. Zákaz používania v uzavretých priestoroch a v blízkosti látok podliehajúcich ľahkému vznieteniu, v blízkosti budov a osôb. Bezpečnostné okruh 80 m. Zákaz používania pod vplyvom alkoholu.

parametre
VýrobcaLIU YANG Fireworks Limited, Liuang PCR
Balenie1


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ