Hlavná stránka  >  Salvatore Ferragamo Signorina Misterioso toaletná voda pre ženy 1,5 ml s rozprašovačom, vialka

Salvatore Ferragamo Signorina Misterioso toaletná voda pre ženy 1,5 ml s rozprašovačom, vialka

Dočasne nedostupné
Salvatore Ferragamo Signorina Misterioso toaletná voda pre ženy 1,5 ml s rozprašovačom, vialka
Kód:
94672
EAN:
8034097959844
hmotnosť:
0.010
Výrobca:
Salvatore Ferragamo
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Orientálna kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2016
tajomnosť je jej esencia

Signorina Misterioso je oslavou záhadného charakteru štýlové mladej ženy, ktorá si sama diktuje pravidlá života.Príťažlivá vôňa uvoľňuje jej tajomstvo.Nepredvídateľnosť je jej emblém, tajomnosť je jej esencia.

Signorina Misterioso je inovačný voňavá interpretácia tmavých tónov s výrazným gurmánskym jadrom. Odhaľuje tajomstvo, ktoré v sebe každá mladá žena ukrýva.Nečakaná a hravá vôňa divokých černíc rozžiarená oslnivým Neroli vytvára nezvyčajne pozoruhodné vrchné tóny. 

Moderné hodvábne nuansy kvetu pomarančovníka sa mieša s opojnou zmyselnosťou Tuberózy ako predzvesť jemné zvodnosti. Neodolateľne sladká pena z čiernej Vanilky sa stáva podpisom základu, zatiaľ čo Pačuli mu ponúka elegantné štýlový dotyk.

Parfuméri: Nicolas Beaulieu - Sophie Labbe, Juliette Karagueuzoglou (IFF).

Zloženie vône:
HLAVA: Ostružina, Neroli
SRDCE: kvet pomarančovníka, Tuberóza
ZÁKLAD: čierna vanilka, Pačuli

Flakón vône Signorina Misterioso v nezvyčajnej čiernej podobe je vyjadrením luxusu a exkluzivity.Tajomnosť čiernej farby skvele doplňuje jas detailov imitujúcich ružové zlato. Spodná časť flakónu pôsobí honosne a príťažlivo. Zdobia ju štyri stupienky pripomínajúce jednu z kožených kabeliek Ferragamo. Legendárny Vara mašľa je prezentovaná v temnej čiernej farbe, ktorá je farbou záhadných žien.Vonkajšie balenie skutočne zaujme kombináciou lesklého čierneho podkladu a ružovo-zlatých prvkov. Zdobí ho motív stužky lemujúce celú spodnú časť.

Signorina vyžaruje radosť zo života a žiarivý úsmev, dokonca aj vtedy, keď zvádza. Jej život je ako hra, v ktorom si sama vyberá vlastný úlohu. V reklamnej kampani pod réžiou Sebastiena Grousseta sa objavuje medzinárodná topmodelka Grace Hartz v úlohe nepredvídateľné a záhadnej mladej ženy. Signorina vchádza do nočného klubu. V okamihu si získa pozornosť všetkých, ktorí si o nej začínajú tajomne šepkať. Vychutnáva si to a postrehne pohľad muža, ktorý na ňu čaká. Pristúpi k nemu s eleganciou a štýlom a odhalí sa v nečakanom finále.

Modelka: Grace Hartz
Fotograf: Angelo Pennetta
Režisér: Sebastien Grousset
Agentúra: Humans

Salvatore Ferragamo Signorina Misterioso toaletná voda pre ženy 1,5 ml s rozprašovačom, vialky

parametre
VýrobcaSalvatore Ferragamo Italy
Balenie1
Druhparfémovaná voda
určeniePre ženy
typ produktuOrientálne typy
Varianty tohoto produktu
Související produkty


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ