Hlavná stránka  >  Dom a bývanie  >  Sviečky, vonné oleje  >  Vonné sviečky, aromaterapia  >  vonné oleje  >  Slow-Natur Z lásky pre teba Vonný olej 10 ml
Ponúkame iba tovar skladom

Slow-Natur Z lásky pre teba Vonný olej 10 ml

-12%

Slow-Natur Z lásky pre teba Vonný olej 10 ml
Naša cena
1.64 EUR s DPH 
Ušetríte 0.23 EUR (12%)
Cena pred slevou
1.87 EUR s DPH
Skladom:   10-20 ks
Tento produkt nie je možné samostatne kúpiť.
Početks
Otázka na predajcuSledovať cenu
Aktuálna cena produktu je 1.64 EUR s dph
  Oznámiť, až cena klesne pod    EUR s dph
  Oznámiť každú zmenu ceny
Váš e-mail  
Zaslať dotaz
Meno:
Email:
Telefón:
' '
Opište kód:
Dotaz:
Zdieľaj
Kód:2007105
EAN:8595068211199
Výrobca:Slow-Natur s.r.o.
Značka:Slow-natur®  (web)
Slow-natur®
Popis produktu
Nebezpečnost pro zdraví:Nebezpečnost pro zdraví

Obsahuje aromatickú kompozíciu (olej). Výrobok je určený pre osvieženie vzduchu nakvapkaním na savé predmety, na použitie v aromalampách a odparovačoch.

- Vôňa: vôňa ovocná, broskyňová, kvetinová, svieža, mošusová, santalová
- 10 ml

Ide o prírodné organické látky, ktoré vďaka svojej biologickej aktivite pôsobí harmonicky na organizmus a vyvolávajú žiaduce účinky, vždy podľa druhu použitej silice.

Vonné oleje sa kvapkajú do malého množstva vody, ktorú ohrieva plameň sviečky alebo kahanu. Lampa by mala mať dostatočne veľkú plochu pre odparovanie vody. Vzdialenosť medzi dnom odparovače a plameňom sviečky musí byť taká, aby voda v odparovači bola stále aspoň teplá, ale aby sa nevarila. Do jednej Aromalampy stačí nakvapkať sedem kvapiek, buď jednej vône, alebo zmesi vôní, ale nanajvýš tri druhy olejov. Takto pripravená lampa nám spríjemní každú chvíľu.

Upozornenie: Uschovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte vnútorne. 

Príroda nám ponúka svoje jedinečné, nenahraditeľné bohatstvo. Skrýva sa v kvetoch, plodoch, listoch, kôre aj v koreňoch bylín a stromov. Najvzácnejšími poklady sú esenciálne oleje, ktoré blahodárne, komplexne a hlboko ovplyvňujú ľudskú dušu, emócie i zdravie.

Krása čistej prírody:
Čistý prírodný silice odpudzuje hmyz, vhodná na prečistenie ovzdušia. Ďalej potom do aromalámp, sauny, kúpele a na masáže. Jeden z najúčinnejších prostriedkov pri všetkých dýchacích ťažkostiach, napomáha hojeniu rán, podporuje koncentráciu. 

K výrobe niekoľkých kvapiek vzácneho oleja je mnohokrát potrebné aj kilogramu pravej prírodnej suroviny. Z tej sa oleje získavajú trojakým spôsobom - lisovaním, destiláciou alebo extrakciou. Vďaka znalosti najvhodnejších pestovateľských lokalít a najlepších spracovateľských technológií ponúkame mimoriadne kvalitné prírodné produkty. 100% kvalita

Štítok na fľaške esenciálneho oleja alebo silice by mala vždy obsahovať slovenský a latinský názov rastliny a miesto jej pôvodu. Uistite sa o 100% kvalite prírodného produktu!

zdravie:
Iba 100% prírodné oleje môžu skutočne priaznivo ovplyvňovať ľudskú myseľ, náladu, emócie, nervový a imunitný systém a tiež stimulovať telo k samoozdravění s konkrétnymi aromaterapeutickými výsledkami.

pôsobenie:
Z esenciálnych olejov sa pôsobením tepla postupne uvoľňujú molekuly vonné látky a šíri sa vzduchom. Vôňa silne Stimuluje mozgové centrum, ktoré ovplyvňuje emócie a spúšťa priaznivé a dlhodobé hojivé procesy. Špeciálne druhy esenciálnych olejov tiež podporujú intelektuálne a analytické schopnosti mozgu.

Dobrá rada:
Molekuly esenciálnych olejov prechádzajú pľúcami i pokožkou do celého tela, preto je dôležité, aby bol olej naozaj kvalitný a na rýdzo prírodnej báze.

použitie:
Aromaterapia snúbi príjemné s užitočným. Rozvoňajte sviežimi prírodnými esenciálnymi olejmi celý váš život. Využite vzácne Prchavé látky na inhaláciu doma aj v práci, doprajte si rozmaznávajúce kúpeľ alebo saunu, potešte sa voňavú a účinnou masážou. Pre dokonalé uvoľnenie a harmóniu zmyslov si vyberajte esenciálne oleje spontánne, intuitívne, dajte na prvý nadýchnutie, zamilujte sa. Pre zdravotné účely vyberajte oleja podľa konkrétnych účinkov, ktoré navodzujú.

inhalácia:
Využite pozitívneho pôsobenia esenciálnych olejov v aromalampe. Pridajte do vody 3-8 kvapiek oleja a zapáľte plameň sviečky. Teplo uvoľňuje prchavé vonné silice, ktoré sa neskôr rozvinú do príjemnej harmónie. Silice priestor prevonia a osvieži, zároveň pohltí pachy. Nechajte miestnosť prestúpiť vôňami linoucími sa z nádobky s prírodnými olejmi postavené na radiátor alebo nakvapkaným éterickým olejom na papierovú vreckovku.

Harmónia v duši:
Doprajte si každý všedný deň aj pri špeciálnych príležitostiach voňavý zážitok s harmonickými aromatickými kompozíciami éterických olejov. Vyberať môžete zo širokej ponuky hotových kompozícií napr. neutralizujúce Antitabák, antiseptický Euka-mint, osviežujúca zmes Pre deti i výnimočné vône typu Vianočné hviezda a mnoho ďalších. Tešte sa z príjemne útulné atmosféry.

kúpele:
Potešte svoje zmysly 3-10 kvapkami esenciálneho oleja rozmiešaného v 1dcl mlieka či lyžičke medu vo vani s vodou s teplotou 35-37 ° C. Nechajte sa upokojovať ozdravnú a relaxačné procedúrou, ktorá zároveň objíme vaše telo i myseľ. Esenciálne oleje prestupujú do tela dychom aj pokožkou a pozvoľna ho upokojujú, regenerujú, príjemne stimulujú alebo osviežujú. Zvoliť si môžete tiež niektorý z hotových kúpeľových olejov Saloos, stačí si len vybrať olej podľa požadovaných konkrétnych účinkov. Pre dosiahnutie maximálneho efektu kúpeľa sa odporúča zotrvať v nej po dobu 15-20 minút.

masáže:
Uľavte svojmu telu i psychike. Doprajte si uvoľňujúce alebo povzbudzujúce aromatickú olejovú masáž, ktorá Stimuluje prúdenie krvi, upokojuje nervový systém a povoľuje napätie svalstva. Príjemné dotyky v kombinácii s rozptyľovaním éterických olejov a ich vtieraním do pokožky odblokuvávajú nepríjemné psychické i fyzické stavy. Praktikujte vlastné aromaterapeutickou starostlivosť. Masírujte unavená alebo citlivé miesta prírodnými olejmi. K príprave vlastné masážne zmesi použite 10 až 25 kvapiek vybraného esenciálneho oleja a zmiešajte ho s 50 ml rastlinného oleja. Tam, kde je nutné dodržať nízke koncentrácie, postačí 3-5 kvapiek esenciálneho oleja do 50 ml ZÁKLADného oleja. Alebo sa rovno spoľahnite na širokú ponuku hotových masážnych olejov, ktoré sú vyrobené na ZÁKLADe špeciálne vyvinutých receptúr. Predstavujú kombináciu najkvalitnejších rastlinných olejov a bio olejov lisovaných za studena sa zmesou vybraných éterických olejov.

saunovanie:
Vyskúšajte kvality prírodných éterických olejov v saune nielen pre navodenie príjemnej atmosféry. Iba 10 - 20 kvapiek prevonia priestor sýtou prírodou a povzbudí psychiku aj očistné telesné procesy. Póry v pokožke sú vplyvom saunovania rozšírené a vďaka tomu prijímajú prírodné éterické látky so zvýšenou intenzitou.

dôležité:
Rôzne spôsoby a možnosti využitia konkrétnych esenciálnych olejov nájdete v tabuľke účinkov. Čisto prírodné esenciálne oleje pôsobí už pri nízkej koncentrácii. Vysoká koncentrácia môže vyvolať prirodzenú alergickú reakciu na koži alebo spôsobiť bolesť hlavy. Pred masážou sa odporúča vykonať test znášanlivosti oleja v masážnej zmesi na predlaktí. Niektoré esenciálne oleje nie sú vhodné pre tehotné ženy, vyberajte je starostlivo. Pri problémoch s krvným tlakom si kupujte Éterické oleje, ktoré vaše ťažkosti tlmia, nie podporujú. Po masáži prípravky, ktoré obsahujú niektoré esenciálne oleje, napr. Bergamot, Litsea cubeba alebo pomaranč, sa vyvarujte slnenie, ktoré môže spôsobiť škvrny na koži. Olej Jalovec a santalové drevo nie sú vhodné pre pacientov s obličkovými ťažkosťami.

Obsahuje aromatickú kompozíciu (olej). Výrobok je určený pre osvieženie vzduchu nakvapkaním na savé predmety, na použitie v aromalampách a odparovačoch.

Použitie

Aromaterapie snoubí příjemné s užitečným. Provoňte svěžími přírodními esenciálními oleji celý váš život. Využijte vzácné Těkavé látky k inhalaci doma i v práci, dopřejte si rozmazlující koupel nebo saunu, potěšte se voňavou a účinnou masáží. Pro dokonalé uvolnění a harmonii smyslů si vybírejte Esenciální oleje spontánně, intuitivně, dejte na první nadechnutí, zamilujte se. Pro zdravotní účely vybírejte oleje dle konkrétních účinků, které navozují.

Inhalace
Využijte pozitivního působení esenciálních olejů v aromalampě. Přidejte do vody 3–8 kapek oleje a zapalte plamen svíčky. Teplo uvolňuje těkavé vonné silice, které se později rozvinou do příjemné harmonie. Silice prostor provoní a osvěží, zároveň pohltí pachy. Nechte místnost prostoupit vůněmi linoucími se z nádobky s přírodními oleji postavené na radiátor nebo nakapaným éterickým olejem na papírový kapesníček.

Harmonie v duši
Dopřejte si každý všední den i při speciálních příležitostech voňavý zážitek s harmonickými aromatickými kompozicemi éterických olejů. Vybírat můžete z široké nabídky hotových kompozic např. neutralizující Antitabák, antiseptický Euka-mint, osvěžující směs Pro děti i výjimečné vůně typu Vánoční hvězda a mnoho dalších. Těšte se z příjemně útulné atmosféry.

Koupele
Potěšte své smysly 3–10 kapkami esenciálního oleje rozmíchaného v 1dcl Mléka či lžičce medu ve vaně s vodou o teplotě 35–37 °C. Nechte se konejšit ozdravnou a relaxační procedurou, která zároveň obejme vaše tělo i mysl. Esenciální oleje prostupují do těla dechem i pokožkou a pozvolna jej uklidňují, regenerují, příjemně stimulují nebo osvěžují. Zvolit si můžete také některý z hotových koupelových olejů Saloos, stačí si jen vybrat olej dle požadovaných konkrétních účinků. Pro dosažení maximálního efektu koupele se doporučuje setrvat v ní po dobu 15-20 minut.

Masáže
Ulevte svému tělu i psychice. Dopřejte si uvolňující nebo povzbuzující aromatickou olejovou masáž, která Stimuluje proudění krve, zklidňuje nervový systém a povoluje napětí svalstva. Příjemné doteky v kombinaci s rozptylováním éterických olejů a jejich vtíráním do pokožky odblokovávají nepříjemné psychické i fyzické stavy. Praktikujte vlastní aromaterapeutickou péči. Masírujte unavená nebo citlivá místa přírodními oleji. K přípravě vlastní masážní směsi použijte 10 až 25 kapek vybraného esenciálního oleje a smíchejte jej s 50 ml rostlinného oleje. Tam, kde je nutno dodržet nízké koncentrace, postačí 3-5 kapek esenciálního oleje do 50 ml ZÁKLADního oleje. Nebo se rovnou spolehněte na širokou nabídku hotových masážních olejů, které jsou vyrobeny na ZÁKLADě speciálně vyvinutých receptur. Představují kombinaci nejkvalitnějších rostlinných olejů a bio olejů lisovaných za studena se směsí vybraných éterických olejů.

Saunování
Vyzkoušejte kvality přírodních éterických olejů v sauně nejenom pro navození příjemné atmosféry. Pouhých 10 – 20 kapek provoní prostor sytou přírodou a povzbudí psychiku i očistné tělesné procesy. Póry v pokožce jsou vlivem saunování rozšířené a díky tomu přijímají přírodní éterické látky se zvýšenou intenzitou.

Zloženie

Obsahuje aromatickou kompozici (olej). Výrobek je určený pro osvěžení vzduchu nakapáním na savé předměty, pro použití v aromalampách a odpařovačích.

Upozornenie

Různé způsoby a možnosti využití konkrétních esenciálních olejů naleznete v tabulce účinků. Čistě přírodní Esenciální oleje působí již při nízké koncentraci. Vysoká koncentrace může vyvolat přirozenou alergickou reakci na kůži nebo způsobit bolest hlavy. Před masáží se doporučuje provést test snášenlivosti oleje v masážní směsi na předloktí. Některé Esenciální oleje nejsou vhodné pro těhotné ženy, vybírejte je pečlivě. Při problémech s krevním tlakem si pořizujte Éterické oleje, které vaše potíže tlumí, ne podporují. Po masáži přípravky, které obsahují některé Esenciální oleje, např. Bergamot, Litsea cubeba nebo pomeranč, se vyvarujte slunění, které může způsobit skvrny na kůži. Olej Jalovec a Santalové dřevo nejsou vhodné pro pacienty s ledvinovými obtížemi.

Uschovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte vnitřně. 

Bezpečnostné upozornenie

Nebezpečnost pro zdraví

Nebezpečí
Může způsobit podráždění dýchacích cest. Může způsobit ospalost nebo závratě. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Dráždí kůži. Zdraví škodlivý při požití. Zdraví škodlivý při styku s kůží. Zdraví škodlivý při vdechování. Rozkladem ozonu v horních vrstvách atmosféry poškozuje veřejné zdraví a životní prostředí.

Varování. Pokyny pro bezpečné zacházení
Zamezte vdechování prachu/dýmu/plynu/mlhy/par/aerosolů. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Při vdechnutí: přeneste postiženého na čerstvý vzduch a ponechte jej v klidu v poloze usnadňující dýchání. Při požití: necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Používejte ochranné rukavice / ochranný oděv / ochranné brýle / obličejový štít. Při styku s kůží: omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasažení očí: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při používání tohoto výrobku nejezte, nepijte ani nekuřte.  Uchovávejte mimo dosah dětí.

Zákaznícke recenzia
Neboli nájdené žiadne recenzie.
Diskusia k produktu
Diskusia k: Slow-Natur Z lásky pre teba Vonný olej 10 ml

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Pridať príspevok

Popis produktu
Zákaznícke recenzia

Obsahuje aromatickú kompozíciu (olej). Výrobok je určený pre osvieženie vzduchu nakvapkaním na savé predmety, na použitie v aromalampách a odparovačoch.

- Vôňa: vôňa ovocná, broskyňová, kvetinová, svieža, mošusová, santalová
- 10 ml

Ide o prírodné organické látky, ktoré vďaka svojej biologickej aktivite pôsobí harmonicky na organizmus a vyvolávajú žiaduce účinky, vždy podľa druhu použitej silice.

Vonné oleje sa kvapkajú do malého množstva vody, ktorú ohrieva plameň sviečky alebo kahanu. Lampa by mala mať dostatočne veľkú plochu pre odparovanie vody. Vzdialenosť medzi dnom odparovače a plameňom sviečky musí byť taká, aby voda v odparovači bola stále aspoň teplá, ale aby sa nevarila. Do jednej Aromalampy stačí nakvapkať sedem kvapiek, buď jednej vône, alebo zmesi vôní, ale nanajvýš tri druhy olejov. Takto pripravená lampa nám spríjemní každú chvíľu.

Upozornenie: Uschovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte vnútorne. 

Príroda nám ponúka svoje jedinečné, nenahraditeľné bohatstvo. Skrýva sa v kvetoch, plodoch, listoch, kôre aj v koreňoch bylín a stromov. Najvzácnejšími poklady sú esenciálne oleje, ktoré blahodárne, komplexne a hlboko ovplyvňujú ľudskú dušu, emócie i zdravie.

Krása čistej prírody:
Čistý prírodný silice odpudzuje hmyz, vhodná na prečistenie ovzdušia. Ďalej potom do aromalámp, sauny, kúpele a na masáže. Jeden z najúčinnejších prostriedkov pri všetkých dýchacích ťažkostiach, napomáha hojeniu rán, podporuje koncentráciu. 

K výrobe niekoľkých kvapiek vzácneho oleja je mnohokrát potrebné aj kilogramu pravej prírodnej suroviny. Z tej sa oleje získavajú trojakým spôsobom - lisovaním, destiláciou alebo extrakciou. Vďaka znalosti najvhodnejších pestovateľských lokalít a najlepších spracovateľských technológií ponúkame mimoriadne kvalitné prírodné produkty. 100% kvalita

Štítok na fľaške esenciálneho oleja alebo silice by mala vždy obsahovať slovenský a latinský názov rastliny a miesto jej pôvodu. Uistite sa o 100% kvalite prírodného produktu!

zdravie:
Iba 100% prírodné oleje môžu skutočne priaznivo ovplyvňovať ľudskú myseľ, náladu, emócie, nervový a imunitný systém a tiež stimulovať telo k samoozdravění s konkrétnymi aromaterapeutickými výsledkami.

pôsobenie:
Z esenciálnych olejov sa pôsobením tepla postupne uvoľňujú molekuly vonné látky a šíri sa vzduchom. Vôňa silne Stimuluje mozgové centrum, ktoré ovplyvňuje emócie a spúšťa priaznivé a dlhodobé hojivé procesy. Špeciálne druhy esenciálnych olejov tiež podporujú intelektuálne a analytické schopnosti mozgu.

Dobrá rada:
Molekuly esenciálnych olejov prechádzajú pľúcami i pokožkou do celého tela, preto je dôležité, aby bol olej naozaj kvalitný a na rýdzo prírodnej báze.

použitie:
Aromaterapia snúbi príjemné s užitočným. Rozvoňajte sviežimi prírodnými esenciálnymi olejmi celý váš život. Využite vzácne Prchavé látky na inhaláciu doma aj v práci, doprajte si rozmaznávajúce kúpeľ alebo saunu, potešte sa voňavú a účinnou masážou. Pre dokonalé uvoľnenie a harmóniu zmyslov si vyberajte esenciálne oleje spontánne, intuitívne, dajte na prvý nadýchnutie, zamilujte sa. Pre zdravotné účely vyberajte oleja podľa konkrétnych účinkov, ktoré navodzujú.

inhalácia:
Využite pozitívneho pôsobenia esenciálnych olejov v aromalampe. Pridajte do vody 3-8 kvapiek oleja a zapáľte plameň sviečky. Teplo uvoľňuje prchavé vonné silice, ktoré sa neskôr rozvinú do príjemnej harmónie. Silice priestor prevonia a osvieži, zároveň pohltí pachy. Nechajte miestnosť prestúpiť vôňami linoucími sa z nádobky s prírodnými olejmi postavené na radiátor alebo nakvapkaným éterickým olejom na papierovú vreckovku.

Harmónia v duši:
Doprajte si každý všedný deň aj pri špeciálnych príležitostiach voňavý zážitok s harmonickými aromatickými kompozíciami éterických olejov. Vyberať môžete zo širokej ponuky hotových kompozícií napr. neutralizujúce Antitabák, antiseptický Euka-mint, osviežujúca zmes Pre deti i výnimočné vône typu Vianočné hviezda a mnoho ďalších. Tešte sa z príjemne útulné atmosféry.

kúpele:
Potešte svoje zmysly 3-10 kvapkami esenciálneho oleja rozmiešaného v 1dcl mlieka či lyžičke medu vo vani s vodou s teplotou 35-37 ° C. Nechajte sa upokojovať ozdravnú a relaxačné procedúrou, ktorá zároveň objíme vaše telo i myseľ. Esenciálne oleje prestupujú do tela dychom aj pokožkou a pozvoľna ho upokojujú, regenerujú, príjemne stimulujú alebo osviežujú. Zvoliť si môžete tiež niektorý z hotových kúpeľových olejov Saloos, stačí si len vybrať olej podľa požadovaných konkrétnych účinkov. Pre dosiahnutie maximálneho efektu kúpeľa sa odporúča zotrvať v nej po dobu 15-20 minút.

masáže:
Uľavte svojmu telu i psychike. Doprajte si uvoľňujúce alebo povzbudzujúce aromatickú olejovú masáž, ktorá Stimuluje prúdenie krvi, upokojuje nervový systém a povoľuje napätie svalstva. Príjemné dotyky v kombinácii s rozptyľovaním éterických olejov a ich vtieraním do pokožky odblokuvávajú nepríjemné psychické i fyzické stavy. Praktikujte vlastné aromaterapeutickou starostlivosť. Masírujte unavená alebo citlivé miesta prírodnými olejmi. K príprave vlastné masážne zmesi použite 10 až 25 kvapiek vybraného esenciálneho oleja a zmiešajte ho s 50 ml rastlinného oleja. Tam, kde je nutné dodržať nízke koncentrácie, postačí 3-5 kvapiek esenciálneho oleja do 50 ml ZÁKLADného oleja. Alebo sa rovno spoľahnite na širokú ponuku hotových masážnych olejov, ktoré sú vyrobené na ZÁKLADe špeciálne vyvinutých receptúr. Predstavujú kombináciu najkvalitnejších rastlinných olejov a bio olejov lisovaných za studena sa zmesou vybraných éterických olejov.

saunovanie:
Vyskúšajte kvality prírodných éterických olejov v saune nielen pre navodenie príjemnej atmosféry. Iba 10 - 20 kvapiek prevonia priestor sýtou prírodou a povzbudí psychiku aj očistné telesné procesy. Póry v pokožke sú vplyvom saunovania rozšírené a vďaka tomu prijímajú prírodné éterické látky so zvýšenou intenzitou.

dôležité:
Rôzne spôsoby a možnosti využitia konkrétnych esenciálnych olejov nájdete v tabuľke účinkov. Čisto prírodné esenciálne oleje pôsobí už pri nízkej koncentrácii. Vysoká koncentrácia môže vyvolať prirodzenú alergickú reakciu na koži alebo spôsobiť bolesť hlavy. Pred masážou sa odporúča vykonať test znášanlivosti oleja v masážnej zmesi na predlaktí. Niektoré esenciálne oleje nie sú vhodné pre tehotné ženy, vyberajte je starostlivo. Pri problémoch s krvným tlakom si kupujte Éterické oleje, ktoré vaše ťažkosti tlmia, nie podporujú. Po masáži prípravky, ktoré obsahujú niektoré esenciálne oleje, napr. Bergamot, Litsea cubeba alebo pomaranč, sa vyvarujte slnenie, ktoré môže spôsobiť škvrny na koži. Olej Jalovec a santalové drevo nie sú vhodné pre pacientov s obličkovými ťažkosťami.

Obsahuje aromatickú kompozíciu (olej). Výrobok je určený pre osvieženie vzduchu nakvapkaním na savé predmety, na použitie v aromalampách a odparovačoch.

Použitie

Aromaterapie snoubí příjemné s užitečným. Provoňte svěžími přírodními esenciálními oleji celý váš život. Využijte vzácné Těkavé látky k inhalaci doma i v práci, dopřejte si rozmazlující koupel nebo saunu, potěšte se voňavou a účinnou masáží. Pro dokonalé uvolnění a harmonii smyslů si vybírejte Esenciální oleje spontánně, intuitivně, dejte na první nadechnutí, zamilujte se. Pro zdravotní účely vybírejte oleje dle konkrétních účinků, které navozují.

Inhalace
Využijte pozitivního působení esenciálních olejů v aromalampě. Přidejte do vody 3–8 kapek oleje a zapalte plamen svíčky. Teplo uvolňuje těkavé vonné silice, které se později rozvinou do příjemné harmonie. Silice prostor provoní a osvěží, zároveň pohltí pachy. Nechte místnost prostoupit vůněmi linoucími se z nádobky s přírodními oleji postavené na radiátor nebo nakapaným éterickým olejem na papírový kapesníček.

Harmonie v duši
Dopřejte si každý všední den i při speciálních příležitostech voňavý zážitek s harmonickými aromatickými kompozicemi éterických olejů. Vybírat můžete z široké nabídky hotových kompozic např. neutralizující Antitabák, antiseptický Euka-mint, osvěžující směs Pro děti i výjimečné vůně typu Vánoční hvězda a mnoho dalších. Těšte se z příjemně útulné atmosféry.

Koupele
Potěšte své smysly 3–10 kapkami esenciálního oleje rozmíchaného v 1dcl Mléka či lžičce medu ve vaně s vodou o teplotě 35–37 °C. Nechte se konejšit ozdravnou a relaxační procedurou, která zároveň obejme vaše tělo i mysl. Esenciální oleje prostupují do těla dechem i pokožkou a pozvolna jej uklidňují, regenerují, příjemně stimulují nebo osvěžují. Zvolit si můžete také některý z hotových koupelových olejů Saloos, stačí si jen vybrat olej dle požadovaných konkrétních účinků. Pro dosažení maximálního efektu koupele se doporučuje setrvat v ní po dobu 15-20 minut.

Masáže
Ulevte svému tělu i psychice. Dopřejte si uvolňující nebo povzbuzující aromatickou olejovou masáž, která Stimuluje proudění krve, zklidňuje nervový systém a povoluje napětí svalstva. Příjemné doteky v kombinaci s rozptylováním éterických olejů a jejich vtíráním do pokožky odblokovávají nepříjemné psychické i fyzické stavy. Praktikujte vlastní aromaterapeutickou péči. Masírujte unavená nebo citlivá místa přírodními oleji. K přípravě vlastní masážní směsi použijte 10 až 25 kapek vybraného esenciálního oleje a smíchejte jej s 50 ml rostlinného oleje. Tam, kde je nutno dodržet nízké koncentrace, postačí 3-5 kapek esenciálního oleje do 50 ml ZÁKLADního oleje. Nebo se rovnou spolehněte na širokou nabídku hotových masážních olejů, které jsou vyrobeny na ZÁKLADě speciálně vyvinutých receptur. Představují kombinaci nejkvalitnějších rostlinných olejů a bio olejů lisovaných za studena se směsí vybraných éterických olejů.

Saunování
Vyzkoušejte kvality přírodních éterických olejů v sauně nejenom pro navození příjemné atmosféry. Pouhých 10 – 20 kapek provoní prostor sytou přírodou a povzbudí psychiku i očistné tělesné procesy. Póry v pokožce jsou vlivem saunování rozšířené a díky tomu přijímají přírodní éterické látky se zvýšenou intenzitou.

Zloženie

Obsahuje aromatickou kompozici (olej). Výrobek je určený pro osvěžení vzduchu nakapáním na savé předměty, pro použití v aromalampách a odpařovačích.

Upozornenie

Různé způsoby a možnosti využití konkrétních esenciálních olejů naleznete v tabulce účinků. Čistě přírodní Esenciální oleje působí již při nízké koncentraci. Vysoká koncentrace může vyvolat přirozenou alergickou reakci na kůži nebo způsobit bolest hlavy. Před masáží se doporučuje provést test snášenlivosti oleje v masážní směsi na předloktí. Některé Esenciální oleje nejsou vhodné pro těhotné ženy, vybírejte je pečlivě. Při problémech s krevním tlakem si pořizujte Éterické oleje, které vaše potíže tlumí, ne podporují. Po masáži přípravky, které obsahují některé Esenciální oleje, např. Bergamot, Litsea cubeba nebo pomeranč, se vyvarujte slunění, které může způsobit skvrny na kůži. Olej Jalovec a Santalové dřevo nejsou vhodné pro pacienty s ledvinovými obtížemi.

Uschovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte vnitřně. 

Bezpečnostné upozornenie

Nebezpečnost pro zdraví

Nebezpečí
Může způsobit podráždění dýchacích cest. Může způsobit ospalost nebo závratě. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Dráždí kůži. Zdraví škodlivý při požití. Zdraví škodlivý při styku s kůží. Zdraví škodlivý při vdechování. Rozkladem ozonu v horních vrstvách atmosféry poškozuje veřejné zdraví a životní prostředí.

Varování. Pokyny pro bezpečné zacházení
Zamezte vdechování prachu/dýmu/plynu/mlhy/par/aerosolů. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Při vdechnutí: přeneste postiženého na čerstvý vzduch a ponechte jej v klidu v poloze usnadňující dýchání. Při požití: necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Používejte ochranné rukavice / ochranný oděv / ochranné brýle / obličejový štít. Při styku s kůží: omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasažení očí: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při používání tohoto výrobku nejezte, nepijte ani nekuřte.  Uchovávejte mimo dosah dětí.

Neboli nájdené žiadne recenzie.


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ