sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Sokrates

Výrobky značky SOKRATES tvoří rozmanitou a rozsáhlou skupinu nátěrových hmot a přípravků pro péči o povrch nátěrových hmot. Pro co nejjednodušší výběr toho správného produktu jsme pro vás připravili několik způsobů výběru. 


Výrobce: BUILDING PLAST, spol. s r.o., Nádražní 786, [email protected]
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Sokrates Colour pololesk univerzálny vrchný náter na drevo a kov, 0260 hnedá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzálny vrchný náter na drevo a kov, 0260 hnedá, 0,7 kg
Kód: 2503151
Kód dod.: 356220
EAN: 8594040502621
 
9.58 EUR
13.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vonkajšie aj vnútorné nátery drevených, minerálnych a kovových podkladov ako sú plechové strechy, odkvapové zvody a oplechovanie budov, ďalej oceľové konštrukcie, kovové ploty a rozvody teplej vody, v exteriéri opatrené základným antikoróznym náterom.
Sokrates Radiátor vrchná farba na radiátory, 1000 biela, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Radiátor vrchná farba na radiátory, 1000 biela, 0,7 kg
Kód: 2503764
Kód dod.: 353925
EAN: 8594040503697
 
12.79 EUR
18.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vrchná na radiátory a rozvody vykurovacieho média, vodou riediteľná. Pre nátery radiátorov a rozvodov teplej vody s tepelnou odolnosťou až do +100 °C.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Kód: 2505874
Kód dod.: 394800
EAN: 8595718000005
 
11.88 EUR
16.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Kód: 2504908
Kód dod.: 262430
EAN: 8594166557314
 
12.02 EUR
17.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetračná krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, hemlock 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, hemlock 0,7 kg
Kód: 2507221
Kód dod.: 394832
EAN: 8595718000050
 
13.31 EUR
19.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Colour pololesk univerzálna vrchná farba na drevo a kov, 0670 okr, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzálna vrchná farba na drevo a kov, 0670 okr, 0,7 kg
Kód: 2503160
Kód dod.: 356260
EAN: 8594040502522
 
10.02 EUR
14.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vonkajšie aj vnútorné nátery drevených, minerálnych a kovových podkladov ako sú plechové strechy, odkvapové svody a oplechovanie budov, ďalej oceľové konštrukcie, kovové ploty a rozvody horúcej vody, v exteriéri opatrené základným antikoróznym náterom.
AKCE
Sokrates Aquafin Plus Lesk základný a vrchný lak na drevo do interiéru, 600 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Plus Lesk základný a vrchný lak na drevo do interiéru, 600 g
Kód: 2503564
Kód dod.: 388254
EAN: 8594040504885
100%
9.93 EUR
16.55EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akryl-polyuretánový lak pre vnútorné nátery drevených podkladov. Poskytuje tvrdé, ale pružné nátery, dokonale lesklé alebo s hodvábnym matem. Nátery sa vyznačujú vynikajúcou svetlostálosťou a značnou odolnosťou proti dolepovaniu.
AKCE
Sokrates Colour pololesk univerzálny vrchný náter na drevo a kov, 0100 biela, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzálny vrchný náter na drevo a kov, 0100 biela, 0,7 kg
Kód: 2503126
Kód dod.: 356200
EAN: 8594040502492
 
10.41 EUR
14.87EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vonkajšie i vnútorné nátery drevených, minerálnych a kovových podkladov ako sú plechové strechy, odkvapové zvody a oplechovanie budov, ďalej oceľové konštrukcie, kovové ploty a rozvody teplej vody, v exteriéri opatrené základným antikoróznym náterom.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, teak 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, teak 0,7 kg
Kód: 2507211
Kód dod.: 394812
EAN: 8595718000128
 
13.31 EUR
19.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503112
Kód dod.: 388240
EAN: 8594040504267
 
11.57 EUR
11.58 EUR
19.28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhlady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
Sokrates Lazurit Plus strednevrstvová lazúra na drevo, bezfarebná, 2 kg
Sokrates
Sokrates Lazurit Plus strednevrstvová lazúra na drevo, bezfarebná, 2 kg
Kód: 2504185
Kód dod.: 394906
EAN: 8594040505974
 
29.88 EUR
14.94EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Strednevrstvová lazúra alkydová k náterom dreva pre vonkajšie i vnútorné prostredie na báze hybridného alkydu. Náter je dokonale rezistentný k napadnutiu hubami a pod. Penetruje drevený podklad, zpevňuje povrch a blokuje prenikanie vody.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0420 holubia modrá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0420 holubia modrá, 700 g
Kód: 2504911
Kód dod.: 262448
EAN: 8594166551411
 
12.02 EUR
17.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, pinie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, pinie 0,7 kg
Kód: 2507207
Kód dod.: 394804
EAN: 8595718000074
 
13.31 EUR
19.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazura na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0280 palisander, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0280 palisander, 700 g
Kód: 2504910
Kód dod.: 262442
EAN: 8594166557376
 
12.02 EUR
17.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetračná krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0120 kamenná šedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0120 kamenná šedá, 700 g
Kód: 2504906
Kód dod.: 262418
EAN: 8594166557222
 
12.02 EUR
17.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom i vnútornom prostredí.
AKCE
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0130 tmavá šedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0130 tmavá šedá, 700 g
Kód: 2504907
Kód dod.: 262424
EAN: 8594166557468
 
12.02 EUR
17.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby i profesionálne použitie vo vonkajšom i vnútornom prostredí.
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0260 hnedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0260 hnedá, 700 g
Kód: 2504909
Kód dod.: 262436
EAN: 8594166557345
 
12.96 EUR
12.97 EUR
18.51EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia voda riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, palisander 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, palisander 0,7 kg
Kód: 2507217
Kód dod.: 394808
EAN: 8595718000159
 
13.31 EUR
19.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Mat parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Mat parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503113
Kód dod.: 388242
EAN: 8594040504274
 
11.57 EUR
11.58 EUR
19.28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhľady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, orech tmavý 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, orech tmavý 0,7 kg
Kód: 2505881
Kód dod.: 394828
EAN: 8595718000203
 
13.31 EUR
19.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na drevené podlahy, 5 kg
Sokrates
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na drevené podlahy, 5 kg
Kód: 2503125
Kód dod.: 388235
EAN: 8594040504113
 
101.06 EUR
20.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určené pre zvlášť namáhané plochy. Je nehorľavý, vyznačuje sa extrémne rýchlym nárastom tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoko kvalitné číre nátery, ktoré sú dokonale umývateľné, odolné na oder a bytové chemikálie, tvrdé, ale húževnaté.
AKCE
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Kód: 2503115
Kód dod.: 388246
EAN: 8594040504281
 
13.27 EUR
22.12EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený pre zvlášť namáhané plochy. Je nehorľavý, vyznačuje sa extrémne rýchlym nárastom tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoko kvalitné číre nátery, ktoré sú dokonale umývateľné, odolné na oder a bytové chemikálie, tvrdé, ale húževnaté.
AKCE
Sokrates Aquafin Plus Polomat základný a vrchný lak na drevo do interiéru, 600 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Plus Polomat základný a vrchný lak na drevo do interiéru, 600 g
Kód: 2504195
Kód dod.: 388257
EAN: 8594040504892
 
9.93 EUR
16.55EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akryl-polyuretánový lak pre vnútorné nátery drevených podkladov. Poskytuje tvrdé, ale pružné nátery, dokonale lesklé alebo s hodvábnym matem.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.