Hlavná stránka  >  Stella McCartney Pop toaletná voda pre ženy 100 ml

Stella McCartney Pop toaletná voda pre ženy 100 ml

Výrobok už nie je možné zakúpiť
Stella McCartney Pop toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód:
101060
EAN:
730870171660
hmotnosť:
0.500
Výrobca:
Stella McCartney
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinovo - drevito - Pižmová vôňa uvedená na trh v roku 2016

Módna návrhárka Stella McCartney, dcéra Paula a Lindy McCartney, predstavuje jej vôňu tretieho piliera s názvom Pop, zamerané na generáciu Millenials.

Oslava individuality, autentickosti a dobrodružstvo prichádza toto leto s novou vôňou Stella McCartney - Pop.V jednej chvíli výrazná aj trúfalá, Pop je vôňa novej generácie, ktorá sa práve rozvíja a čoskoro sa presadí.

Podľa Stelly McCartney by vône a kozmetika mali vyzdvihovať jedinečnosť každej ženy, jej vnútornú krásu, nemali by ju narušovať alebo potláčať. Pop je oslavou nového postoja ku kráse a luxusu presahujúceho bežné hranice. Pokrokovosť tejto vône je zakorenená v jej autentickosti a individualite. Je oslobodením od konvenčných foriem určených pre každého.

Pop je žiarivá, moderná a trúfalá. Unikátna vôňa spája živý kvetinový charakter Tuberózy sa santalom, čím odráža mnohostrannosť novej generácie ikon Stelly McCartney.
Pop reintepretuje Tuberózu zvolenú pre jej výraznú ikonickou vôňu a zvýrazňuje jej žiarivý, chrumkavý a lahodný charakter. Nová vitalita je vyvážená santalom, nečakaná kombinácia kvetinových a drevitých tónov, ktorých výsledkom je nepopierateľne ženská vôňa s atraktívnym, ale nevtieravým prejavom.
Vzhľadom k neustálemu úsiliu módneho domu nachádzať alternatívy tradičných zložiek a procesov, bola pri výrobe vôňa Pop použitá technológia mimikry. V porovnaní s olejom, ktorý sa získava spracovaním kvetov, prostredníctvom bio-mimikry sa z kvetov v plnom rozkvete získava absolut ponúkajúci oveľa jasnejšie kvalitu vône, poznačenú nezameniteľnú vitalitou a jasom. Púčiky Tuberózy, napriek výrazne voňavým vlastnostiam, majú veľmi nízky výťažok oleja - na výrobu jedného gramu absolute treba pozbierať až 3600 kvetov. Santal, ktorý rastie 25 rokov, kým je možné z neho ťažiť olej, bol predmetom takého vysokého záujmu, že v súčasnosti patrí medzi oHrozené druhy. Technológia bio-mimikry nahrádza procesy vyčerpávajúce prírodné zdroje počas extrakcie oleja z kvetov Tuberózy a šetrí jeden strom santalu na každú výrobu 2500 flakónov vôní.

Flakón je inšpirovaný výrazným, a pritom vyváženým charakterom vône, dizajn flakónu sa spája s uzáverom do prekvapivé kombinácie minimalistických tvarov.
Hladký sklenený flakón odráža obrat v tradícii formou obrátenej verzie dizajnu originálnej vône Stella. Uzáver, inšpirovaný príznačným medailónom Stella McCartney, pôsobí neprehliadnuteľne vďaka výraznému kovovolesklému odtieni ružovej. Inovačné integrovaný rozprašovač vo vrchnej časti uzáveru je funkčná, a zároveň dodáva dizajnu nádych hravosti.
Inovatívne technológie na ochranu environmentálneho dopadu bola použitá aj pri výrobe obalov. Sprchový gél a telové mlieko k vôni sa prezentujú v 100% recyklovateľných plastových tubách, zatiaľ čo papierové balenie flakónov obsahujú certifikát The Forest Stewardship Council (FSC) potvrdzujúci, že materiál na ich výrobu pochádza z udržateľných lesných zdrojov.

Pop je viac o nastavení mysle ako o individuálne žene. To sa odráža aj v kampani a videu zachytávajúcich uvoľnenosť mladej ženy, ktorá vôňu nosí. Oslava priateľstva a robenie vecí po svojom je v kampani stelesnená štvoricou talentovaných mladých žien. Sú to: hudobníčka Grimes (Claire Boucher), herečka Amandla Stenberg, aktivistka za práva zvierat Kenya Kinski Jones a začínajúci umelkyňa "Lola" Leon. Každá z nich je silná, ale spolu sú ešte silnejšie. Tieto dievčatá reprezentujú novú generáciu odhodlaných žien a stelesňujú moderné, slobodný postoj ku kráse.

Reklamná kampaň aj video boli natáčané na púšti v Kalifornii a sledovali štvoricu Pop múz počas ich výletu - to ako si užívali slobodu, vykašlali sa na opatrnosť a oddali sa dobrodružstvo. A to sa netýka len ich dobrodružnej cesty, ktorú nasnímali - tieto dievčatá sú na prahu veľkých vecí, sú pripravené oddať sa svetu a stať sa takými, aké chcú byť: tieto dievčatá sa onedlho presadí. Každá z nich je pevne usadená za volantom vlastného života. Sú odhodlané, bezprostredné a otvorené, a navyše posilnené tým, že sú spolu.

"Stella mi veľa rozprávala o tom, že by chcela vyrobiť inú kampaň, než aké sa zvyčajne robia k vôňam. To ma zaujalo, pretože mnoho porušujem danej status quo ", vyjadruje režisérka kampane Melina Matsouka, držiteľka ceny Grammy. Energická tvorkyňa, ktorá má na svojom konte videa pre Beyoncé či Rihannu. Výsledkom jej spolupráca so značkou Stella McCartney je video, ktoré zachytáva energiu generácie Pop, odráža jej autentický a uvoľnený prístup ku kráse.

Stella McCartney dodáva: Pop je o nálade. Je o zachytenie a oslave vzrušujúceho obdobia, kedy ženy dozrievajú a nachádzajú samy seba. Je o slobode a živote bez predsudkov či škatuľkovanie. Ženy v kampani spoločne predstavujú ohromnú silu.
Legendárny fotograf Glen Luchford, známy svojimi pôsobivými fotografiami, zachytil náladu štyroch mladých talentov spolu. Luchford pracoval pre značku už skôr, keď spolupracoval a fotil Stelline mamu Lindu Eastman.

Zloženie vône:
HLAVA: list paradajky, listy Fialky, mandarínka
SRDCE: Fialka, Tuberóza
ZÁKLAD: santalové drevo, céder, pižmo

Stella McCartney Pop toaletná voda Tester pre ženy 100 ml

parametre
VýrobcaLoreal Group
DruhParfémovaná voda
Balenie1
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ