Hlavná stránka  >  Stella McCartney Eau de Parfum toaletná voda pre ženy 100 ml

Stella McCartney Eau de Parfum toaletná voda pre ženy 100 ml

Výrobok už nie je možné zakúpiť
Stella McCartney Eau de Parfum toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód:
101062
EAN:
737052869247
hmotnosť:
0.420
Výrobca:
Stella McCartney
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2014

Stella: originálne Parfumovaná voda Stella McCartney v modernom dizajne
Originálne vôňou Stella oslavuje Stella McCartney ženu súčasnosti: ženskú, prirodzene sebavedomú a moderné. Ženu, ktorá žije a tvorí v duchu hodnôt tejto značky. Stella McCartney tvorí a rozvíja svoje kolekcie, každú sezónu je predstavuje v nových podobách avšak verné základu značky. Prvá vôňa módneho domu je inšpirovaná pretrvávajúce víziou tvorkyňa. Nezameniteľne ženská vôňa ruží s doplňujúcim kontrastom mužných ambrových tónov sa teraz predstavuje v novom, oslnivom a sviežom dizajne.

Keď sme vytvárali vôňu Stella, vytvárali sme ju tak, aby bola verná značke, aby bola prirodzeným rozšírením toho, čo značka zastávala v minulosti a čo zastáva dodnes. Stella je pevnou súčasťou nášho príbehu a teraz pôsobí súčasne vďaka novému dizajnu. Hovorí Stella McCartney.

Pôsobivá kampaň zobrazuje ikonické rysy holandskej modelky Lary Stone v zmyselných podobách. Na jednom vizuálu Lara Stone drží flakón Parfumované vody v svojich podmanivých perách, druhý vizuál je prirodzeným portrétom. Tretí obraz odhaľuje zmyselné krivky Lary Stone diskrétne prekryté flakónom Stella. Fotografie podčiarkujú výrazný, a pritom ženský charakter dizajnu Stelly McCartney.
Stella je oslavou žien a Lara je ich skvelým stelesnením. Dodáva myšlienkam v pozadí vôňa život, pričom sama je moderný ženou, priateľskú a zmyselnú zároveň. Dodáva Stella McCartney.

Zmes klasického a moderného je vyjadrená vo slivkovom vonkajšom obale pokrytom hravým motívom zlatých bodiek. Tmavo fialový odtieň vonkajšieho balenia je perfektne zladený s farbou flakónu, ktorý dotvára žiarivý zlatý golier. Sofistikovaný a moderný dizajn znázorňuje ideológiu značky. Vonkajšie balenie odhaľuje originálny dizajn flakónu navrhnutý Stellou McCartney a inšpirovaný ametystom, ktorý vyžaruje fialové odlesky v rôznych tónoch.

Debutová vône značky Stella McCartney je poctou anglickej ružu, pôsobivému symbolu domova módnej návrhárky a klasickému symbolu ženskosti. Perfektné kontrast ženskej ruže a mužné Ambry vytvára horúci efekt vôňa, pričom odráža rozmanité stránky ženy. Moderné, krásna a zmyselná, kompozícia Parfumované vody je príjemná a trvanlivá, charakteristická jedinečnými tóny hlavy, SRDCE i základu.
Nežné tóny ruže rozvíjajú vôňu ľahko vyváženú mandarínkovou esencií a ľahkosťou pivonky. Intenzitu a trvanlivosť úvodných tónov podčiarkuje SRDCE zostavené z čistej ruže, ako vyjadrenie absolútnej ženskosti. Tóny základu poskytujú vôni výrazne zmyselný charakter. Rezonuje v nich akord ruží a mužná Ambra, obohacujúce tradičný kvetinový dojem do výraznej a zmyselné podoby.

Vôňa je k dispozícii ako 30, 50 a 100 ml Eau de Parfum a telové mlieko 200 ml.

Zloženie vône:
HLAVA: mandarínka, pivonka
SRDCE: ruža
ZÁKLAD: Ambra

Stella McCartney Eau de Parfum toaletná voda Tester pre ženy 100 ml

parametre
VýrobcaLoreal Group
DruhParfémovaná voda
Balenie1
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ