Hlavná stránka  >  Super Stock Car veľký kompakt pyrotechnika CE3 16 rán 1 kus III. triedy nebezpečenstva predajné od 21 rokov!

Super Stock Car veľký kompakt pyrotechnika CE3 16 rán 1 kus III. triedy nebezpečenstva predajné od 21 rokov!

Dočasne nedostupné
Super Stock Car veľký kompakt pyrotechnika CE3 16 rán 1 kus III. triedy nebezpečenstva predajné od 21 rokov!
Kód:
47311
EAN:
8592209000957
hmotnosť:
2.310
Výrobca:
Pyrotechnika
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Jedná sa o kompakt v tvare kocky, vnútri ktorého sú uložené jednotlivé rany. Kompakt umiestnite na rovnú a pevnú podložku. Následne v priebehu troch až šiestich sekúnd po zapálení záPalnice kompaktu, začnú vystreľovať do výšky cca 15 až 50 metrov (podľa kalibru) efekty - červená kométa do červenej palmy s práskajícíma květinama, žltá kométa do žltej palmy s craclingem, zelená kométa do zelenej palmy s praskajícíma květinama, biela kométa do strieborné palmy s craclingem, striedajú sa. Zakončené finále, posledné 4 rany rýchlo za sebou.

Efekt: červená kométa do červenej palmy s práskajícíma květinama, žltá kométa do žltej palmy s craclingem, zelená kométa do zelenej palmy s praskajícíma květinama, biela kométa do strieborné palmy s craclingem, striedajú sa. Zakončené finále, posledné 4 rany rýchlo za sebou.

- počet rán: 16 rán
- priemer mažiare: 30 mm
- doba trvania efektu: 35 s
- trieda nebezpečenstvo III. - predajné od 21 rokov

Bezpečnostné pokyny: kompakt musí stáť na rovnej, pevnej a nehorľavé podložke. Je vhodné kompakt ukotviť. Pri zapaľovaní sa nikdy nenakláňajte nad výmetnou časť kompaktu. Po zapálení odstúpte aspoň o 10-20 metrov.

parametre
VýrobcaLIU YANG Fireworks Limited, Liuang PCR
Balenie6


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ