Hlavná stránka  >  Dom, bývanie  >  Sviečky, vonné oleje  >  Vonné sviečky, aromaterapia  >  vonné sviečky  >  Heart & Home Kúpeľná kúpeľ Sójová vonná sviečka strednej horí až 30 hodín 110 g
Ponúkame iba tovar skladom

Heart & Home Kúpeľná kúpeľ Sójová vonná sviečka strednej horí až 30 hodín 110 g

-9%

Heart & Home Kúpeľná kúpeľ Sójová vonná sviečka strednej horí až 30 hodín 110 g
Naša cena
12.18 EUR s DPH 
Ušetríte 1.14 EUR (9%)
Cena pred slevou
13.32 EUR s DPH
Skladom:   1-5 ks
Tento produkt nie je možné samostatne kúpiť.
Početks
Otázka na predajcuSledovať cenu
Aktuálna cena produktu je 12.18 EUR s dph
  Oznámiť, až cena klesne pod    EUR s dph
  Oznámiť každú zmenu ceny
Váš e-mail  
Zaslať dotaz
Meno:
Email:
Telefón:
' '
Opište kód:
Dotaz:
Zdieľaj
Kód:1601780
EAN:5051277000250
Výrobca:History & Heraldry Ltd.
Značka:Heart & Home  (web)
Heart & Home
Popis produktu
typ produktu:Přírodní produkt
Svíčka:Dodržujte piktogramy uvedené na svíčkách
Barva:Modrá

Sójová sviečka Kúpeľný kúpeľ

- materiál: sklo + kovové viečko
- rozmery: priemer 6 cm, výška 8 cm
- hmotnosť vosku: 110 g
- doba horenia až 30 hodín
- ideálny na prevoňanie menšej až stredne veľkej miestnosti

Sviečky Heart & Home sú vyrobené z vysoko kvalitných komponentov - je používaný Sójový vosk, knôty z Nemecka a jedinečné vône sú dodávané od veľmi cenených európskych dodávateľov. Vosk pre tieto sviečky bol vyrobený z prírodnej zmesi sójových bôbov. Vďaka tomu sú sviečky Heart & Home šetrnejšie a prívetivejšie k životnému prostrediu, sú netoxické, a vy tak môžete relaxovať s pocitom, že ste prispeli k tomu, aby naša príroda zostala krásna.

Heart & Home sviečky horia pri nižších teplotách, než klasické sviečky, a tak presvietia váš domov na dlhú a dlhú dobu. Sójový vosk je aromatizovaný, takže sviečka navodzuje nielen hrejivý pocit, ale váš domov bude aj krásne prevoňaný vôňou, ktorú si vyberiete na navodenie tej správnej atmosféry. A to aj keď sviečka práve nehorí. Použitý vosk totiž umožňuje, aby sa esencia s voskom lepšie prepojila, a vôňa sviečok je tak intenzívnejšia. Okrem toho sviečky tiež krásne vyzerajú a sú navrhnuté tak, aby sa poháre potom, čo vyhoria, dali použiť aj ako elegantná dóza alebo dekorácia.

Takže prečo niekoho jedinečného neobdarovať jedinečnou sviečkou, alebo si len tak neurobiť radosť a ponoriť sa do sveta snívania, odpočinku a pohody?

Stredné sviečky rozžiaria a prevoňajú váš domov až na 30 hodín. Sú vhodné pre bežné, stredne veľké miestnosti.

Tip: Unikátne kovové viečko môže poslúžiť zároveň ako nástroj na zhasínanie sviečky.

Nové vône do domácnosti Heart & Home vám robia radosť už viac ako rok. Ponúkame hneď tri veľkosti luxusných sviečok Heart & Home s množstvom príjemných vôní. Tá najmenšia z nich vydrží horieť až 15 hodín a hodí sa do malých miestností ako je napríklad kúpeľňa. Stredne veľká sviečka horí o poznanie dlhšie – až 30 hodín – a je najvhodnejšia pre bežné, stredne veľké miestnosti. Veľká sviečka s maximálnou výdržou až 70 hodín spoľahlivo prevonia veľké miestnosti ako sú obývacie izby alebo haly.
Sviečky sú vďaka prírodnej zmesi sójovému vosku šetrnejšie k životnému prostrediu, navyše sú vyrobené aj z ďalších vysoko kvalitných komponentov. Knôt s pozinkovaným jadrom je dodávaný z Nemecka, vonné látky pochádzajú od cenených európskych dodávateľov a je používaný kvalitný americký vosk. Unikátne je tiež kovové viečko a pohár, ktorý po vyhorení sviečky môže poslúžiť ako pekná dekorácia.
Populárnymi vôňami sú najmä Hmlisté svitanie, Levanduľa a šalvia, Sladké čerešne, Kúpeľný kúpeľ, popínavá ruža, Škoricové korenie alebo Svieža bielizeň. Každá vôňa je jedinečná a nájde si svojich priaznivcov. Práve preto ponúkame viac druhov vôní a navyše k tomuto výberu pripájame exkluzívne aj sezónne vône - pre vianočný čas napr. vôňu Slávnostné pečivo, pre leto vôňu Jahodová zmrzlina. Takže prečo niekoho jedinečného neobdarovať jedinečnou sviečkou, alebo si len tak neurobiť radosť a ponoriť sa do sveta snívania, odpočinku a pohody?
Tipy, aby sviečka Heart & Home prevoňala a rozžiarila Vás domov tak dlho, ako je to len možné…
Uistite sa, že používate správnu veľkosť sviečky pre konkrétnu veľkosť danej miestnosti. Sviečka bez obalu je ideálna pre malé miestnosti, ako je napríklad kúpeľňa, malá sviečka je vhodná pre malé až stredné miestnosti, a veľká sviečka je ideálna pre stredne veľké až veľké miestnosti.
Zastrihnite knôt na dĺžku približne jedného centimetra. Sviečku nechajte horieť tak dlho, pokiaľ rozpustený vosk nedosiahne okraje sklenenej nádoby. Predídete tak tzv. tunelovému horeniu, kedy sa vosk nerozpustil až ku kraju a okolo kraja sklenenej nádoby zostáva vosk nerozpustený s otvorom uprostred. Ďalším dôvodom je to, že čím viac rozpusteného a teplejšieho vosku vo sviečke je, tým lepšie sa rozptyľuje vôňa. Avšak aj tak nenechávajte horieť sviečku dlhšie ako štyri hodiny v kuse.
Pozrite sa v našom novom videu na niekoľko tipov, ako sa starať o sviečky Heart & Home, aby vaše obľúbené vône vydržali čo najdlhšie...
Roztavil sa vám vosk vonnej sviečky Heart & Home iba pri knôte a teraz sviečka menej horí? Máte na konci knôtu spálenú usadeninu? Zdá sa vám, že sviečka nevonia toľko? V našom novom videu pre vás máme niekoľko tipov, ako sa starať o sviečky Heart & Home, aby vám vaša obľúbená vôňa dlho vydržala a prevoňala celý domov...
 
Použitie

Svíčky Heart & Home jsou vyrobeny z vysoce kvalitních komponentů - je používán Sójový vosk, knoty z Německa a jedinečné vůně jsou dodávány od velice ceněných evropských dodavatelů. Vosk pro tyto svíčky byl vyroben z přírodní směsi sójových bobů. Díky tomu jsou svíčky Heart & Home šetrnější a přívětivější k životnímu prostředí, jsou netoxické, a vy tak můžete relaxovat s pocitem, že jste přispěli k tomu, aby naše příroda zůstala krásná.

Nové vůně do domácnosti Heart & Home vám dělají radost už více jak rok. Nabízíme hned tři velikosti luxusních svíček Heart & Home s množstvím příjemných vůní. Ta nejmenší z nich vydrží hořet až 15 hodin a hodí se do malých místností jako je třeba koupelna. Středně velká svíčka hoří o poznání déle - až 30 hodin - a je nejvhodnější pro běžné, středně velké místnosti. Velká svíčka s maximální výdrží až 70 hodin spolehlivě provoní velké místnosti jako jsou obývací pokoje nebo haly.
 
Svíčky jsou díky přírodní směsi sójovému vosku šetrnější k životnímu prostředí, navíc jsou vyrobené i z dalších vysoce kvalitních komponentů. Knot s pozinkovaným jádrem je dodáván z Německa, vonné látky pocházejí od ceněných evropských dodavatelů a je používán kvalitní americký vosk. Unikátní je také kovové víčko a sklenička, která po vyhoření svíčky může posloužit jako pěkná dekorace.
 
Populárními vůněmi jsou zejména Mlžné svítání, Levandule a šalvěj, Sladké Třešně, Lázeňská koupel, popínavá růže, Skořicové koření nebo Svěží prádlo. Každá vůně je jedinečná a najde si své příznivce. Právě proto nabízíme více druhů vůní a navíc k tomuto výběru připojujeme exkluzivně i sezónní vůně - pro vánoční čas např. vůni Slavnostní cukroví, pro léto vůni Jahodová zmrzlina. Takže proč někoho jedinečného neobdarovat jedinečnou svíčkou, nebo si jen tak neudělat radost a ponořit se do světa snění, odpočinku a pohody?
 
Tipy, aby svíčka Heart & Home provoněla a rozzářila Vás domov tak dlouho, jak je to jen možné…
 
Ujistěte se, že používáte správnou velikost svíčky pro konkrétní velikost dané místnosti. Svíčka bez obalu je ideální pro malé místnosti, jako je například koupelna, malá svíčka je vhodná pro malé až střední místnosti, a velká svíčka je ideální pro středně velké až velké místností.
 
Zastřihněte knot na délku přibližně jednoho centimetru. Svíčku nechte hořet tak dlouho, dokud rozpuštěný vosk nedosáhne okrajů skleněné nádoby. Předejdete tak tzv. tunelovému hoření, kdy se vosk nerozpustil až ke kraji a kolem kraje skleněné nádoby zůstává vosk nerozpuštěný s otvorem uprostřed. Dalším důvodem je to, že čím více rozpuštěného a teplejšího vosku ve svíčce je, tím lépe se rozptyluje vůně. Avšak i tak nenechávejte hořet svíčku déle,  než čtyři hodiny v kuse.
 
Podívejte se v našem novém videu na několik tipů, jak se starat o svíčky Heart & Home, aby vaše oblíbené vůně vydržely co nejdéle...
 
Roztavil se vám vosk vonné svíčky Heart & Home pouze u knotu a teď svíčka méně hoří? Máte na konci knotu spálenou usazeninu? Zdá se vám, že svíčka nevoní tolik? V našem novém videu pro vás máme několik tipů, jak se starat o svíčky Heart & Home, aby vám vaše oblíbená vůně dlouho vydržela a provoněla celý domov...
Upozornenie

Bezpečnostné upozornenie

Nikdy nenechávejte hořící svíčky bez dozoru! Nenechávejte hořící svíčku v dosahu dětí a domácích zvířat o samotě. Ujistěte se prosím, že vždy svíčky hoří ve vzdálenosti 10 cm od sebe a že nad svíčkami je dostatek prostoru na teplo, které vydává plamen. Ujistěte se prosím, že svíce jsou dostatečně vzdáleny od lehce zápalných předmětů.

Používáte-li ozdobné doplňky svící, odstraňte je. Chraňte zapálené svíce před průvanem. Svíce je potřeba zapalovat v dostatečné vzdálenosti od ostatních zdrojů tepla, například televizorů. Při hoření je chraňte před přímými slunečními paprsky. Hřbitovní svíce nebo náplně jsou určeny k dlouhodobému vyhoření. Proto je používejte výhradně venku, nebo ve vhodné náhrobní lampě. Svíčky k venkovnímu použití zapalujte na nehořlavé podložce. Ujistěte se, zda je svíčka ve vzpřímeném stavu.

Seznamte se vždy s instrukcemi danými návodem a dodržujte je. Před použitím odstraňte z výrobku všechny obaly. Votivní, čajové nebo ostatní svíčky stavějte zásadně na nehořlavou podložku. Nestavějte na televizor nebo jiné teplé plochy. Figurální svíčky jsou určeny k dekoračním účelům. Stavte je prosím na širokou podložku, protože svíčky s nepravidelným tvarem mohou kapat. Dohlédněte prosím, aby lampy dobře a samostatně stály. Nad plamenem musí být minimálně 6 cm místa.

Používejte pouze čajové svíčky v hliníkových obalech. Zkraťte knot před zapálením nebo opětovným zapálením svíčky na cca 1 cm. Kouří-li svíčky, zhaste ji a zkraťte knot. Plovoucí svíčky používejte pouze ve vhodných vodou naplněných nádobách. Dohlédněte, aby do rozehřátého vosku nevpadly žádné cizí předměty. Nenechávejte vyhořet svíčku úplně až k podložce.

Zákaznícke recenzia
Neboli nájdené žiadne recenzie.
Diskusia k produktu
Diskusia k: Heart & Home Kúpeľná kúpeľ Sójová vonná sviečka strednej horí až 30 hodín 110 g

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Pridať príspevok

Popis produktu
Zákaznícke recenzia
typ produktu:Přírodní produkt
Barva:Modrá

Sójová sviečka Kúpeľný kúpeľ

- materiál: sklo + kovové viečko
- rozmery: priemer 6 cm, výška 8 cm
- hmotnosť vosku: 110 g
- doba horenia až 30 hodín
- ideálny na prevoňanie menšej až stredne veľkej miestnosti

Sviečky Heart & Home sú vyrobené z vysoko kvalitných komponentov - je používaný Sójový vosk, knôty z Nemecka a jedinečné vône sú dodávané od veľmi cenených európskych dodávateľov. Vosk pre tieto sviečky bol vyrobený z prírodnej zmesi sójových bôbov. Vďaka tomu sú sviečky Heart & Home šetrnejšie a prívetivejšie k životnému prostrediu, sú netoxické, a vy tak môžete relaxovať s pocitom, že ste prispeli k tomu, aby naša príroda zostala krásna.

Heart & Home sviečky horia pri nižších teplotách, než klasické sviečky, a tak presvietia váš domov na dlhú a dlhú dobu. Sójový vosk je aromatizovaný, takže sviečka navodzuje nielen hrejivý pocit, ale váš domov bude aj krásne prevoňaný vôňou, ktorú si vyberiete na navodenie tej správnej atmosféry. A to aj keď sviečka práve nehorí. Použitý vosk totiž umožňuje, aby sa esencia s voskom lepšie prepojila, a vôňa sviečok je tak intenzívnejšia. Okrem toho sviečky tiež krásne vyzerajú a sú navrhnuté tak, aby sa poháre potom, čo vyhoria, dali použiť aj ako elegantná dóza alebo dekorácia.

Takže prečo niekoho jedinečného neobdarovať jedinečnou sviečkou, alebo si len tak neurobiť radosť a ponoriť sa do sveta snívania, odpočinku a pohody?

Stredné sviečky rozžiaria a prevoňajú váš domov až na 30 hodín. Sú vhodné pre bežné, stredne veľké miestnosti.

Tip: Unikátne kovové viečko môže poslúžiť zároveň ako nástroj na zhasínanie sviečky.

Nové vône do domácnosti Heart & Home vám robia radosť už viac ako rok. Ponúkame hneď tri veľkosti luxusných sviečok Heart & Home s množstvom príjemných vôní. Tá najmenšia z nich vydrží horieť až 15 hodín a hodí sa do malých miestností ako je napríklad kúpeľňa. Stredne veľká sviečka horí o poznanie dlhšie – až 30 hodín – a je najvhodnejšia pre bežné, stredne veľké miestnosti. Veľká sviečka s maximálnou výdržou až 70 hodín spoľahlivo prevonia veľké miestnosti ako sú obývacie izby alebo haly.
Sviečky sú vďaka prírodnej zmesi sójovému vosku šetrnejšie k životnému prostrediu, navyše sú vyrobené aj z ďalších vysoko kvalitných komponentov. Knôt s pozinkovaným jadrom je dodávaný z Nemecka, vonné látky pochádzajú od cenených európskych dodávateľov a je používaný kvalitný americký vosk. Unikátne je tiež kovové viečko a pohár, ktorý po vyhorení sviečky môže poslúžiť ako pekná dekorácia.
Populárnymi vôňami sú najmä Hmlisté svitanie, Levanduľa a šalvia, Sladké čerešne, Kúpeľný kúpeľ, popínavá ruža, Škoricové korenie alebo Svieža bielizeň. Každá vôňa je jedinečná a nájde si svojich priaznivcov. Práve preto ponúkame viac druhov vôní a navyše k tomuto výberu pripájame exkluzívne aj sezónne vône - pre vianočný čas napr. vôňu Slávnostné pečivo, pre leto vôňu Jahodová zmrzlina. Takže prečo niekoho jedinečného neobdarovať jedinečnou sviečkou, alebo si len tak neurobiť radosť a ponoriť sa do sveta snívania, odpočinku a pohody?
Tipy, aby sviečka Heart & Home prevoňala a rozžiarila Vás domov tak dlho, ako je to len možné…
Uistite sa, že používate správnu veľkosť sviečky pre konkrétnu veľkosť danej miestnosti. Sviečka bez obalu je ideálna pre malé miestnosti, ako je napríklad kúpeľňa, malá sviečka je vhodná pre malé až stredné miestnosti, a veľká sviečka je ideálna pre stredne veľké až veľké miestnosti.
Zastrihnite knôt na dĺžku približne jedného centimetra. Sviečku nechajte horieť tak dlho, pokiaľ rozpustený vosk nedosiahne okraje sklenenej nádoby. Predídete tak tzv. tunelovému horeniu, kedy sa vosk nerozpustil až ku kraju a okolo kraja sklenenej nádoby zostáva vosk nerozpustený s otvorom uprostred. Ďalším dôvodom je to, že čím viac rozpusteného a teplejšieho vosku vo sviečke je, tým lepšie sa rozptyľuje vôňa. Avšak aj tak nenechávajte horieť sviečku dlhšie ako štyri hodiny v kuse.
Pozrite sa v našom novom videu na niekoľko tipov, ako sa starať o sviečky Heart & Home, aby vaše obľúbené vône vydržali čo najdlhšie...
Roztavil sa vám vosk vonnej sviečky Heart & Home iba pri knôte a teraz sviečka menej horí? Máte na konci knôtu spálenú usadeninu? Zdá sa vám, že sviečka nevonia toľko? V našom novom videu pre vás máme niekoľko tipov, ako sa starať o sviečky Heart & Home, aby vám vaša obľúbená vôňa dlho vydržala a prevoňala celý domov...
 
Použitie

Svíčky Heart & Home jsou vyrobeny z vysoce kvalitních komponentů - je používán Sójový vosk, knoty z Německa a jedinečné vůně jsou dodávány od velice ceněných evropských dodavatelů. Vosk pro tyto svíčky byl vyroben z přírodní směsi sójových bobů. Díky tomu jsou svíčky Heart & Home šetrnější a přívětivější k životnímu prostředí, jsou netoxické, a vy tak můžete relaxovat s pocitem, že jste přispěli k tomu, aby naše příroda zůstala krásná.

Nové vůně do domácnosti Heart & Home vám dělají radost už více jak rok. Nabízíme hned tři velikosti luxusních svíček Heart & Home s množstvím příjemných vůní. Ta nejmenší z nich vydrží hořet až 15 hodin a hodí se do malých místností jako je třeba koupelna. Středně velká svíčka hoří o poznání déle - až 30 hodin - a je nejvhodnější pro běžné, středně velké místnosti. Velká svíčka s maximální výdrží až 70 hodin spolehlivě provoní velké místnosti jako jsou obývací pokoje nebo haly.
 
Svíčky jsou díky přírodní směsi sójovému vosku šetrnější k životnímu prostředí, navíc jsou vyrobené i z dalších vysoce kvalitních komponentů. Knot s pozinkovaným jádrem je dodáván z Německa, vonné látky pocházejí od ceněných evropských dodavatelů a je používán kvalitní americký vosk. Unikátní je také kovové víčko a sklenička, která po vyhoření svíčky může posloužit jako pěkná dekorace.
 
Populárními vůněmi jsou zejména Mlžné svítání, Levandule a šalvěj, Sladké Třešně, Lázeňská koupel, popínavá růže, Skořicové koření nebo Svěží prádlo. Každá vůně je jedinečná a najde si své příznivce. Právě proto nabízíme více druhů vůní a navíc k tomuto výběru připojujeme exkluzivně i sezónní vůně - pro vánoční čas např. vůni Slavnostní cukroví, pro léto vůni Jahodová zmrzlina. Takže proč někoho jedinečného neobdarovat jedinečnou svíčkou, nebo si jen tak neudělat radost a ponořit se do světa snění, odpočinku a pohody?
 
Tipy, aby svíčka Heart & Home provoněla a rozzářila Vás domov tak dlouho, jak je to jen možné…
 
Ujistěte se, že používáte správnou velikost svíčky pro konkrétní velikost dané místnosti. Svíčka bez obalu je ideální pro malé místnosti, jako je například koupelna, malá svíčka je vhodná pro malé až střední místnosti, a velká svíčka je ideální pro středně velké až velké místností.
 
Zastřihněte knot na délku přibližně jednoho centimetru. Svíčku nechte hořet tak dlouho, dokud rozpuštěný vosk nedosáhne okrajů skleněné nádoby. Předejdete tak tzv. tunelovému hoření, kdy se vosk nerozpustil až ke kraji a kolem kraje skleněné nádoby zůstává vosk nerozpuštěný s otvorem uprostřed. Dalším důvodem je to, že čím více rozpuštěného a teplejšího vosku ve svíčce je, tím lépe se rozptyluje vůně. Avšak i tak nenechávejte hořet svíčku déle,  než čtyři hodiny v kuse.
 
Podívejte se v našem novém videu na několik tipů, jak se starat o svíčky Heart & Home, aby vaše oblíbené vůně vydržely co nejdéle...
 
Roztavil se vám vosk vonné svíčky Heart & Home pouze u knotu a teď svíčka méně hoří? Máte na konci knotu spálenou usazeninu? Zdá se vám, že svíčka nevoní tolik? V našem novém videu pro vás máme několik tipů, jak se starat o svíčky Heart & Home, aby vám vaše oblíbená vůně dlouho vydržela a provoněla celý domov...
Upozornenie

Bezpečnostné upozornenie

Nikdy nenechávejte hořící svíčky bez dozoru! Nenechávejte hořící svíčku v dosahu dětí a domácích zvířat o samotě. Ujistěte se prosím, že vždy svíčky hoří ve vzdálenosti 10 cm od sebe a že nad svíčkami je dostatek prostoru na teplo, které vydává plamen. Ujistěte se prosím, že svíce jsou dostatečně vzdáleny od lehce zápalných předmětů.

Používáte-li ozdobné doplňky svící, odstraňte je. Chraňte zapálené svíce před průvanem. Svíce je potřeba zapalovat v dostatečné vzdálenosti od ostatních zdrojů tepla, například televizorů. Při hoření je chraňte před přímými slunečními paprsky. Hřbitovní svíce nebo náplně jsou určeny k dlouhodobému vyhoření. Proto je používejte výhradně venku, nebo ve vhodné náhrobní lampě. Svíčky k venkovnímu použití zapalujte na nehořlavé podložce. Ujistěte se, zda je svíčka ve vzpřímeném stavu.

Seznamte se vždy s instrukcemi danými návodem a dodržujte je. Před použitím odstraňte z výrobku všechny obaly. Votivní, čajové nebo ostatní svíčky stavějte zásadně na nehořlavou podložku. Nestavějte na televizor nebo jiné teplé plochy. Figurální svíčky jsou určeny k dekoračním účelům. Stavte je prosím na širokou podložku, protože svíčky s nepravidelným tvarem mohou kapat. Dohlédněte prosím, aby lampy dobře a samostatně stály. Nad plamenem musí být minimálně 6 cm místa.

Používejte pouze čajové svíčky v hliníkových obalech. Zkraťte knot před zapálením nebo opětovným zapálením svíčky na cca 1 cm. Kouří-li svíčky, zhaste ji a zkraťte knot. Plovoucí svíčky používejte pouze ve vhodných vodou naplněných nádobách. Dohlédněte, aby do rozehřátého vosku nevpadly žádné cizí předměty. Nenechávejte vyhořet svíčku úplně až k podložce.

Neboli nájdené žiadne recenzie.


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ