Hlavná stránka  >  Van Cleef & Arpels In New York toaletná voda pre mužov 2 ml s rozprašovačom, vialka

Van Cleef & Arpels In New York toaletná voda pre mužov 2 ml s rozprašovačom, vialka

Výrobok už nie je možné zakúpiť
Van Cleef & Arpels In New York toaletná voda pre mužov 2 ml s rozprašovačom, vialka
Kód:
101038
EAN:
3386460073608
hmotnosť:
0.010
Výrobca:
Van Cleef & Arpels
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Aromaticky drevitá vôňa pre mužov uvedená na trh na jar v roku 2016
je poctou americkej metropole

New York, magnetická svetová metropola disponujúci ohromnú energiou, ktorá zvýši tep každého srdca. Manhattan, Wall Street, Madison Avenue, 5th Avenue, Central Park, Broadway - legendárny miesta New Yorku, ktoré sa stali jeho neodmysliteľnými ikonami. Neuveriteľne koncentrovaný život v ňom spoznáte najlepšie v známom žltom taxi. Vtedy pochopíte, prečo je New York známy ako mesto, ktoré nikdy nespí. Veľkolepá metropola sa stáva inšpiráciou novej pánskej vône Van Cleef & Arpels.

Ikonický butik značky Van Cleef & Arpels tiež podnietil vznik pánskej vône Van Cleef & Arpels in New York. Umiestnený v historickej budove z konca 20-tych rokov, v samom srdci Manhattanu, stal sa symbolom trvajúceho vzťahu zakladateľov značky k Spojeným štátom.Moderné a intímne prostredie znásobuje tvorivé dojem šperkárov, inšpirovaných New Yorkom 30-tych rokov.

20:00, 31. poschodie veže One57, 57. západné. Rituál môže začať. Nič nie je ponechané náhode, každý doplnok je vyberaný s maximálnou pozornosťou, načasovanie presne na milisekundy.

Najprv oblek a košele. Ďalej manžetové gombíky, kravata a topánky. Pohyby sú minimálne a rafinované. Rodí sa elegancia. Kožený náramok hodiniek elegantne zdobia jeho zápästia. Je 20:30, nastal čas na finálne dotyk šarmu, jeho vôňu. 20:40 prichádza taxi a čoskoro sa stratí v nekončiacich uliciach New Yorku.

Diskrétne sofistikovanosť a pozornosť detailom, to sú charakteristiky tohto muža. Rovnaké, aké inšpirovali Pierra Arpels k vytvoreniu prvých pánskych hodiniek v roku 1949. Tomuto mužovi značka Van Cleef & Arpels venuje novú vôňu in New York.

Svieža, aromaticky drevitá vôňa je poctou americkej metropole. Rafinovaná vôňa využíva citrusové tóny citróna a mandarínky s morskými tónmi pre navodenie intenzívne sviežosti a energie. Aromatické SRDCE zložené z levandule a šalvie prepožičiava vôni silu a charakter. Intenzita prichádza spolu s tónmi drevín a Ambry, ktorých stopu zosilňujú lahodné fazuľky Tonky v sprievode Pižma.

Autorom tejto vône je Sonia Constant.

Zloženie vône:
HLAVA: citrón, mandarínka, tóny mora
SRDCE: levanduľa, šalvia, tóny dreva, pižmo
ZÁKLAD: Ambra, fazuľky Tonka

Verný víziu elegancie Van Cleef & Arpels, dizajn novej pánskej vône odráža veľkosť, modernosť a rafinovanosť New Yorku. Dizajn flakónu vyznieva prepracovane vďaka stupňujúci sa vstupu dymu efektu šedého skla a kovovým detailom. Pozoruhodná kombinácia materiálov evokuje mrakodrapmi Manhattanu: sklo a kov. Gumou potiahnutý uzáver zvýrazňuje mestskú inšpiráciu dizajnu.

Vonkajšie balenie evokuje New York obrazy mrakodrapov, tak príznačných pre toto mesto. Kombinácia temné čiernej a žiarivé striebornej farby znásobuje záhadné a fascinujúce stránky nočného New Yorku.

Van Cleef & Arpels In New York toaletná voda pre mužov 2 ml s rozprašovačom, vialky

parametre
VýrobcaInter Parfums
určeniePre mužov
Balenie1
DruhToaletní voda
typ produktuDřevité typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ