Hlavná stránka  >  Versace Eros pour Femme toaletná voda pre ženy pre ženy 1 ml odstrek

Versace Eros pour Femme toaletná voda pre ženy pre ženy 1 ml odstrek

Výrobok už nie je možné zakúpiť
Versace Eros pour Femme toaletná voda pre ženy pre ženy 1 ml odstrek
Kód:
100030
EAN:
00100030
hmotnosť:
0.010
Výrobca:
Versace
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinovo - drevitá vôňa bola uvedená na trh v roku 2015
Eros Pour Femme je absolútna vyjadrenie sily a zvádzanie od Versace, počnúc očarujúce vôňou až po eleganciu flakónu a ohromujúci kampaň od tvorcov Mert Alas & Marcus Piggott s Larou Stone v hlavnej úlohe.Donatella Versace

Prvotné sila ženy zachytená v žiarivej zmyselné esenciu. Nová legenda Versace prekypujúci vášňou okamihu, keď Eros poznal pravú lásku, Pour Femme.
No kto koho zviedol?Pozvánka k tomu, aby ste podľahli túžbe a prevzali kontrolu nad nezastaviteľný silami života.Vôňa sily, individuality a zvodnosti pod umeleckou réžiou Donatelly Versace.

Dizajn flakónu v sebe nesie mytologickej kódy Versace DNA. Zlatá medúza uprostred a motív gréckeho kľúče lemujúce okraj dodávajú flakónu impozantnosť.Grécky kľúč sa objavuje aj na zadnej strane flakónu a medúza zdobí vrchnú časť uzáveru.Parfumovaná voda je uložená v luxusnom balení s elegantným otváracím systémom typickým pre šperkovnice.

Príťažlivosť, túžba, vášeň. Grécky boh lásky v podobe vône. Alchýmia vábivých, žiarivých a ženských tónov. Rafinovaný akord citróna a jazmínu povýšený zmyselnosťou a hladkosťou drevín.

príťažlivosť
Vitálny a vzácne, tóny sicílskeho Citrónu a Bergamotu z Kalábrie priťahujú pozornosť svojou žiarou. Delikátna a príjemne vyzývavé Granátové jablko vyvoláva prekvapenie, ktorým zvádza.

túžba
Infúzia jazmínu a jazmín Sambac prezrádzajú autentickú a nadčasovú ženskosť. Štedré lupienky pivonky prispievajú zamatovým dotykom, kým žiarivosť kvetu citróna posilňuje kvetinový akord pripomínajúce rodisko a tradície Versace.

vášeň
V základe sa rozprestiera ambroxol, hlboký a záhadný. Zmyselný akord zložený zo zmyselných drevín, krémového santalu a intenzívneho Pižma s ním perfektne ladí. Intenzívne a očarujúce tóny evokujú pocit dotyku.

Mytológia ožíva v kampani, v ktorej sa v hlavnej úlohe predstavujú Lara Stone a Brian Shimansky. Eros, boh lásky, prežíva doposiaľ nepoznanú vášeň, keď stretol morskú pannu zrodenú z vody. Silu vzájomnej príťažlivosti zachytili Mert Alas & Marcus Piggott, pod umeleckou réžiou Donatelly Versace.

Zloženie vône:
HLAVA: kalábrijský Bergamot, sicílsky citrón, Granátové jablko
SRDCE: citrusový kvet, Sambac jazmín absolu, jazmínová infúzie, pivonka
ZÁKLAD: nóta ambroxu, vzácne drevá, samtál a pižmo

Versace Eros pour Femme toaletná voda 1 ml odstrek

parametre
VýrobcaEuroitalia srl
Balenie1
DruhParfémovaná voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ