Hlavná stránka  >  Versace pour Femme toaletná voda 100 ml Tester

Versace pour Femme toaletná voda 100 ml Tester

Výrobok už nie je možné zakúpiť
Versace pour Femme toaletná voda 100 ml Tester
Kód:
75957
EAN:
8011003995325
hmotnosť:
0.420
Výrobca:
Versace
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis
kvetinová vôňa uvedena na trh v roce 2007svěží, provokatívny kvetinový nádych, koncert sviežosti s kvapkami rosy
pre ženiem: zářivou a smyslnouSložení vôňa:HLAVA- kapky rosy, čierne ríbezle, šeříkSRDCE- vodní kvety, lotos, orchidej, jasmínZáklad- pižmo, céder, vetiver, Ambra, Kašmírové drevo
orgován: Vzhľadom k tomu, že výtažok z rastlinných časťou šeříku či jeho kvetov nezodpovedá presne jeho známému aróma, tvůrci parfémů si túto typickou vôňu připravují sami smíšením jasmínu, ilang- ilangu, Neroliové Silica a Vanilky. Orgován (Syringa L.) je rod keřů až menších stromů z čeľadi Olivovníkovitých. Najznámejší je orgován obecný, ktorý sa v Česku často pestuje a bežne tiež zplaňuje.
Kvajáva (Psidium guajava) patrí do čeľadi myrtovitých. Plod je guľovitá, oválná lebo hruškovitá bobuľa, až 12 cm dlhá. Pokožka je zelenavá až slámově žltá, povrch hrboľatý lebo hladký a lesklý. Dúžka je šťavnatá, žltkastobiela, ružova až tmavě červená, chuť sladká sa zvláštny príchuťou, vonná. Chuťou pripomína Fíky a Hrušky. Vnútri dužiny sa skrýva množstvo drobných tvrdých semínek.
Wistárie: (česky tiež Wistérie, Vistárie, Wistarie, modrý dážď) je rod s deviatimi druhy listnatých opadavých, popínavých dřevin z čeľadi bôbovité (Fabaceae). V zahradictví akoby okrasná popínavá drevina. Je velice populárny v Čína a Japonsku. Wistárie sú jedovatej. Vývar z koreňov užívali Číňania oproti bolestiam svalů a kĺbov. Upravené listy slúžila v Číne k výrobe čaje.
Čierne ríbezle (Ribes nigrum) je ovocný ker, ktorý rodí malé jedlé bobuľa s významně vysokým obsahom vitaminu c. Je klasifikován v rodu Ribes (ríbezle) a řazen do čeľadi srstkovité (Grossulariaceae).
Jazmín: Nežné, biele kvety, z nichž sa získava jeden z najdôležitejších éterických olejov. I to najmenšia množstvo tohto silne vonícího oleja dodá jemným vůním hladkost a energiu, vlastnosti, jež sú preň navýsost popredné. Jedna libra Jasmínového výtažku stoja - v závislosti na trhu - niekoľko tisíc dolárov. Jazmín sa pestuje vo Francúzsku a jestvuje ho na 200 druhov, jeho skutočnú kolébkou sú Egypt, Alžírsko a Taliansko. Jasmínové kvety sa sbírají ručne a predodňom, inako totiž stratí až 20% svojej vôňa. K výrobe 2 libier oleja je zapotřebí 12 000 libier týchto půvabných bělostných kvítků.
Lotos: (Nelumbo) je tropická vodná rastlina podobající sa Leknínům; mimo tohto rodu sa veď akoby lotos označuje tiež niekoľko rastlín z rodu Nymphaea, lekno: lotos egyptský, správněji lekno lotosový (Nymphaea lotus), modrý lotos, lekno modrý (Nymphaea caerulea) lebo biely lotos, ľudové označenie pre európsky lekno biely (Nymphaea alba). Lotosový kvet bol a je v řadě náboženstvo posvátnou květinou a dôležitým symbolem. Uctívali ho starověcí Egypťané, dodnes ho cťou Indové i buddhisté. Zvláštností Lotosu je, že sa nedá ufúľať tekutými nečistotami, na povrchu okvětních
Vstavačovité (Orchideje, Orchidaceae Juss.) je čeleň jednoděložných rastlín z řádu vstavačotvaré (Orchidales). Niektoré systémami řadí čeleň Orchidaceae do řádu Chřestotvaré (Asparagales). Ich názov pochádza z gréckeho slová Orchis, ktoré v překladu znamená vajce - podľa tvaru podzemních hlíz rodu vstavač (Orchis). Tieto rastliny sú najmä ceněny pre svojej krásnej kvety všetkých odtieňov i farieb. Z tropických plodin sem patrí ale aj hospodářsky významná vanilka (Vanilla).
parametre
VýrobcaEuroitalia srl
DruhParfémovaná voda
určeniePre ženy
Balenie1
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ