Hlavná stránka  >  Značka -  Well Done
Ponúkame iba tovar skladom

Well Done

Společnost Well Done St. Moritz KFT působí v různých zemích světa a je společností s bohatou a dlouhodobou zkušeností v oblasti výroby pracích a čisticích prostředků, Na základě celosvětových zkušeností byla společnost Well Done St. Moritz KFT založena v roce 1996 v Maďarském městě Komarom, jako výrobní a obchodní společnost. Díky dlouhodobě vysoké kvalitě výrobků značky Well Done a jejich oblíbenosti u širokého spektra zákazníků, společnost postupně rozšířila distribuci výrobků na trhy Rumunska, Chorvatska, Rakouska, Německa, Holandska, Anglie, Slovenska a České republiky.

V roce 2013 získala společnost ATET s.r.o. výhradní zastoupení a distribuci značky Well Done pro Českou republiku. Společnost se velmi rychle zařadila mezi významné obchodní partnery pro tradiční a moderní trhy. Našimi nejvýznamnějšími partnery jsou obchodní řetězce, velkoobchody, úklidové firmy a společnosti zaměřené na gastronomii a catering, pro které je určen náš program výrobku HORECA.

Na mnoha trzích patří na top žebříčku mezi společnostmi, které vyrábějí kvalitní prostředky pro péči o domácnost. Značka Well Done je nejen zárukou čistoty a hygieny, ale pomáhá spotřebitelům vychutnávat kvalitu života, ať už jde o  prací nebo čisticí prostředky Well Done, které jsou součástí každodenního života.

S našimi produkty Well Done chceme učinit váš život snadnější, lepší a krásnější. Mezi naše neznámější výrobky se řadí Well Done Odmašťovač za studena, který paří mezi nejlepší na trhu. Svoji širokou oblibu u zákazníků si získal nejen svoji bezkonkurenční účinností, ale i svojí cenovou dostupností.

Dejte nám šanci a vyzkoušejte výrobky naší společnosti a my doufáme, že rozšíříte řady našich spokojených zákazníků, kteří již řadu let používají Well Done produkty.

Vyhľadávanie podľa parametrov:
Radiť podľa
Počet
-5%
Well Done Odmasťovač za studena 750 ml rozprašovačWell Done Odmasťovač za studena 750 ml rozprašovač
Odmasťovač s vysokou účinnosťou.Rýchlo pôsobí a účinne odstráni nečistoty zo sporákov, rúr, grilov, fritéz, konvektomatov a silne znečisteného nerezového riadu.Dokonale odstraňuje pripáleniny, sadze a mastnotu.
4.16 EUR
Ušetríte 0.23 EUR (5%)
Skladom
Počet
minus
minus
ks
ks
-3%
Well Done Fine Color Magnet obrúsky do prania pohlcujúce farbu 12 kusovWell Done Fine Color Magnet obrúsky do prania pohlcujúce farbu 12 kusov
Vďaka pracím prostriedkom a vyššej teplote vody niektoré druhy odevov blednú a spôsobujú prefarbenie ostatného prádla.S obrúskami Fine však môžete prať oblečenie najrôznejších farieb bez toho, aby ste museli obávať zašednutie či prefarbenie.
1.99 EUR
Ušetríte 0.07 EUR (3%)
Skladom
Počet
minus
minus
ks
ks
-6%
Well Done Fine Tablety na čistenie práčky 2 x 40 gWell Done Fine Tablety na čistenie práčky 2 x 40 g
Účinné látky novej formule ľahko vykonajú jednotlivé fázy čistenia: oodstráni usadené zvyšky po používaní pracieho prášku, odstráni vodný kameň, čo predlžuje životnosť práčky, odstraňuje nepríjemné pachy.
2.26 EUR
Ušetríte 0.15 EUR (6%)
Skladom
Počet
minus
minus
ks
ks
-3%
Well Done Fine White Guard Bieliace obrúsky do prania 12 kusovWell Done Fine White Guard Bieliace obrúsky do prania 12 kusov
Obrúsky, vďaka ktorým vaša bielizeň dosiahne požadovanú belosť aj pri nízkej teplote vody. Počas prania zbierajú častice, ktoré spôsobujú sivú farbu, a tak zabraňujú nechcenému prefarbeniu. Obrúsky je možné použiť pri praní najrôznejších materiálov a pri rôznych pracích programoch.Fine Bieliace obrú
1.99 EUR
Ušetríte 0.07 EUR (3%)
Skladom
Počet
minus
minus
ks
ks
-8%
Well Done Kúpeľňa antibakteriálny čistič 750 ml rozprašovačWell Done Kúpeľňa antibakteriálny čistič 750 ml rozprašovač
Prípravok je vhodný na čistenie všetkých sanitárnych povrchov as dezinfekčným účinkom zneškodní nežiaduce baktérie.Určený na čistenie vaní, batérií, obkladačiek a záchodov.Okamžite odstraňuje vodný kameň, skvele čistí kameň, kachličky, keramiku a po jeho použití bude celá kúpeľňa trblietavo čistá.
2.36 EUR
Ušetríte 0.2 EUR (8%)
Skladom
Počet
minus
minus
ks
ks
-4%
Well Done Nábytok čistič s včelím voskem750 ml rozprašovačWell Done Nábytok čistič s včelím voskem750 ml rozprašovač
Čistiaci prostriedok na nábytok so včelím voskom.Čistí a ošetruje drevené a laminované povrchy.Po jeho použití je ošetrený povrch čistý, lesklý a príjemne voňavý.
3.25 EUR
Ušetríte 0.15 EUR (4%)
Skladom
Počet
minus
minus
ks
ks
-6%
Well Done Čistič sklokeramických a indukčných dosiek 750 ml rozprašovačWell Done Čistič sklokeramických a indukčných dosiek 750 ml rozprašovač
Vďaka svojmu zloženiu čistič sklokeramických dosiek dôkladne a účinne odstráni nečistoty a dodáva ošetrovanému sklenenému a keramickému povrchu lesk a zároveň vytvorí na povrchu ochrannú vrstvu.Prípravok odstráni vodný kameň, pripálenú mastnotu, zabraňuje odtlačkom prstov a usadzovaniu nečistôt.
2.03 EUR
Ušetríte 0.14 EUR (6%)
Skladom
Počet
minus
minus
ks
ks
-3%
Well Done Fine Color Magnet Summer Breeze obrúsky do prania pohlcujúce farbu s vôňou, vhodné aj do sušičky bielizne 12 kusovWell Done Fine Color Magnet Summer Breeze obrúsky do prania pohlcujúce farbu s vôňou, vhodné aj do sušičky bielizne 12 kusov
Obrúsky vhodné na prevenciu zaprania a zafarbenia farebnej bielizne s vôňou, vhodné aj do sušičky napr. košele, blúzky, obrusy, obliečky, tričká a pod.Obrúsky sú jednorazové a používa sa 1-3 obrúsky podľa obsahu práčky.
1.99 EUR
Ušetríte 0.07 EUR (3%)
Skladom
Počet
minus
minus
ks
ks
-3%
Well Done Fine Color Magnet & Stain Remover obrúsky do prania pohlcujúce farbu a odstraňujú škvrny do prania 12 kusovWell Done Fine Color Magnet & Stain Remover obrúsky do prania pohlcujúce farbu a odstraňujú škvrny do prania 12 kusov
Počas prania niektoré odevy prepúšťajú farbu a spôsobujú zmenu farby iných odevov v dôsledku pôsobenia pracieho prostriedku a horúcej vody. Vďaka utierkam môžete prať rôzne farebné odevy spoločne a zabrániť ich vyblednutiu a zmene farby. Utierky sú jednorazové a používajú sa 1-3 utierky podľa obsa
1.99 EUR
Ušetríte 0.07 EUR (3%)
Skladom
Počet
minus
minus
ks
ks
-6%
Well Done Antarctic odstraňovač vodného kameňa 750 ml rozprašovačWell Done Antarctic odstraňovač vodného kameňa 750 ml rozprašovač
Antarctic odstraňovač vodného kameňa rozpúšťa vodný kameň zo všetkých povrchov v kúpeľni (vaňa, umývadlo, vodovodné batérie, obkladačky).
3.48 EUR
Ušetríte 0.23 EUR (6%)
Skladom
Počet
minus
minus
ks
ks
-8%
Well Done Sanitárne čistiaca pena 750 ml rozprašovačWell Done Sanitárne čistiaca pena 750 ml rozprašovač
Penový čistiaci prostriedok určený na všetky druhy sanitárnej techniky: vane, obklady, dlažby, umývadlá, WC.Čistiaca pena odstraňuje pleseň, vodný kameň a žiarivo čistí a okamžite účinkuje.
3.32 EUR
Ušetríte 0.3 EUR (8%)
Skladom
Počet
minus
minus
ks
ks
-6%
Well Done Fine Jeans Color Renewer obrúsky na obnovu džínsových oblečenie 12 kusovWell Done Fine Jeans Color Renewer obrúsky na obnovu džínsových oblečenie 12 kusov
Obrúsky na obnovu džínsových oblečenia.Počas prania pomáha obnoviť pôvodnú farbu, aby sa zachovali intenzívne farby odevu.Používajte na pranie rôznych materiálov, pri rôznych pracích programoch.
1.91 EUR
Ušetríte 0.12 EUR (6%)
Skladom
Počet
minus
minus
ks
ks
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ