Hlavná stránka  >  Yves Saint Laurent Opium Black toaletná voda pre ženy 1 ml odstrek

Yves Saint Laurent Opium Black toaletná voda pre ženy 1 ml odstrek

Dočasne nedostupné
Yves Saint Laurent Opium Black toaletná voda pre ženy 1 ml odstrek
Kód:
98616
EAN:
hmotnosť:
0.010
Výrobca:
Yves Saint Laurent
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinovo - drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2016

Jedinečný čierny šperk
Mysteriózne, ale zmyselný. Je živá, napriek tomu mu v srdci pulzuje rýdzej ženskosť.

Yves Saint Laurent Beauté predstavuje Black Opium Eau de Parfum, ktorá sa od Black Opium Eau de Parfum trochu líši, lebo ide vlastnou cestou a vytvára úplne nový druh závislosti.

Black Ópium Eau de Parfum sa otvára lahodným akordom čiernych ríbezlí. K nemu sa pridáva šťavnatý mäsitý akord hrušky a jeho nezameniteľná sladkosť. Horká zelenobiela strana mandarínkovej šupky sa spája s vôňou citrusu a vysiela jasný signál. Ten okamžitý rozdiel vyzýva k okamžitej reakcii.

Než sa ale stačíte nadýchnuť, už vám do nosa vstúpi ďalší kvetinový slnečné akord spolu s opojnými a iskrivými motívy jazmínového čaju a vášnivého pomarančového kvetu. Celá kompozícia sa potom opiera o povzbudzujúce tóny bielych kvetov.

A potom prichádza precitnutie. Šok prvého nádychu. Nadšenie z návykového rukopisu Black Opium. Hutné silné tóny kávového zrna sa spája s krémovým motívom bieleho Pižma, ktoré sú podčiarknuté akordom svetlého dreva. Napätie medzi tieňom a svetlom. Sladká čierna káva teraz hrdo vystupuje z celej kompozície a zvýrazňuje ju len jasné kvetinové srdce. Prebúdza všetky zmysly. Prebúdza ich k životu.

Zloženie vône:
HLAVA: čierne ríbezle, Hruška, mandarínka, citrusy
SRDCE: jazmín, čaj, pomarančový kvet, káva
ZÁKLAD: biele drevo, pižmo

Yves Saint Laurent Black Opium je označená za rock'n'rollovú interpretáciu klasickej vône Ópium, ktorá by mala zdôrazniť tmavú a tajomnú stranu značky Yves Saint Laurent. Flakón je tmavý a zdobené flitrami, ktoré dávajú Parfumu glam rockový vzhľad. Tvárou Parfumu Black Ópium je britská modelka Edie Campbell.

Yves Saint Laurent Opium Black toaletná voda pre ženy 1 ml odstrek

parametre
VýrobcaLoreal Group
balenie1
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ