Hlavná stránka  >  Yves Saint Laurent Manifesto L Eclat toaletná voda pre ženy 90 ml

Yves Saint Laurent Manifesto L Eclat toaletná voda pre ženy 90 ml

Dočasne nedostupné
Yves Saint Laurent Manifesto L Eclat toaletná voda pre ženy 90 ml
Kód:
77541
EAN:
3365440690936
hmotnosť:
0.500
Výrobca:
Yves Saint Laurent
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis
Yves Saint Laurent Manifesto L'Eclat EdT 90 ml dámska toaletná voda
Citrucová - svieži vôňa uvedena na trh v roce 2014. Jej Parfuméři Anne Flipo a Loc Dong vytvorili s úzkostlivou starostlivosťou novú podobu slávnej vôňa a vám sa tak představuje v novom zloženie i dekoru má svieži auru, ktorá údajne klade dôraz na sílu, zmysel pre štýl a ženskost tých, kto ju nosia.Yves Saint Laurent představuje tretí vôňu z řady Manifest. Táto nová vôňa Manifest L'Eclat Eau de Toilette představuje novú dimenziu s iskrivo, zářivým a svěžím charakterom.
Jazmín, frézia, čierne ríbezle a bergamotka. Kompozíciu voňavých přísad doplňuje esencia Neroli, ktorá sa získava parný destiláciou z Pomerančových kvetov a býva považována za tekuté zlato každého perfuméra, lebo za hviezdu bájné záhrady Hesperidek. V Manifesto L´Eclat sa napokon Neroli stáva vzácnou charakteristickú nótou. Skleněnému flakonu korunuje zlatavý uzáver s jemným vzorkem. Dno fľaštičky je zvýrazněno ametystovou linkou, rovnako ako pás, kerý evokuje diamant.

Zloženie vôňa:HLAVA: Neroli, čajovej listySRDCE: jazmín, cédrové drevo, frézieZÁKLAD: Tonka bôby, Tonka, santalový olejNová kampaň sa nesie v podobnom duchu, jej tvárou je i druhý raz herečka Jessica Chastain. Kampaň nafotili fotografi Mert & Marcus a stretávať sa s ňu môžte už od februára.
parametre
VýrobcaLoreal Group
Balenie1
Druhtoaletní voda
určeniePre ženy
typ produktuOrientálne typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ