Hlavná stránka  >  Yves Saint Laurent Manifesto L Elixir toaletná voda pre ženy 50 ml

Yves Saint Laurent Manifesto L Elixir toaletná voda pre ženy 50 ml

Výrobok už nie je možné zakúpiť
Yves Saint Laurent Manifesto L Elixir toaletná voda pre ženy 50 ml
Kód:
77017
EAN:
3365440690691
hmotnosť:
0.240
Výrobca:
Yves Saint Laurent
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis
Yves Saint Laurent Manifesto L'Elixir EdP 50 ml dámska parfémová vodaIntenzivní, vášnivá vôňa uvedena na trh v roce 2013. Sladký nádych Vanilky, svieži chuť Citrusů, jemná vôňa Pudru a ľahké kvetinové tóny tvoria nádherný Parfum prozrazující vnútornej zvislica ženy. Parfum Yves Saint Laurent Manifesto l´Elixir otevírá oči, september, šokuje a obrací život naruby.Spontánny, temperamentný, odvážna vôňa pre ženy plná vášňou a emócií.Odtiene fľašky sú obrátené oproti pôvodnému vôňa.Flakon je ozdoben drahokamy sa zlatu čapicou, fľaša je siluetou ženy zabalené do ametistového závoje.Manifest L'Elixir je neodolateľne fascinujúci vôňa: zmyselná a zářivá kombinácia Tuberózy absolútny a jasmínovou umocňuje orientálny tóny Vanilky a vibračný Cashmeran.

Definováno Yves Saint Laurent akoby ozajstná alchýmia šumivé zmyselnosť esencia manifestu elixíru sa vyznačuje kyslými tóny Bergamotu a Mandarinky, zdobené s absolútnym súhlasom jasmínu, heliotropu a Tuberózy. Na záver sa rozvoní Cashmeran, vanilkový strúčik a Ambroxan.
Zloženie vôňa:HLAVA: Bergamot, MandarinkaSRDCE: jazmín, heliotróp, TuberózaZÁKLAD: vanilka, strúčik, Ambroxan
vôňa parfému Yves Saint Laurent Manifesto l´Elixir je naozajstnú alchymií. Sladký nádych Vanilky, svieži chuť Citrusů, jemná vôňa Pudru a ľahké kvetinové tóny tvoria nádherný Parfum prozrazující vnútornej zvislica ženy. Parfum Yves Saint Laurent Manifesto l´Elixir otevírá oči, september, šokuje a obrací život naruby.
parametre
VýrobcaLoreal Group
Balenie1
DruhParfémovaná voda
určeniePre ženy
typ produktuOrientálne typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ