Hlavná stránka  >  Yves Saint Laurent Opium Black toaletná voda pre ženy 30 ml

Yves Saint Laurent Opium Black toaletná voda pre ženy 30 ml

Dočasne nedostupné
Yves Saint Laurent Opium Black toaletná voda pre ženy 30 ml
Kód:
93302
EAN:
3614270967412
hmotnosť:
0.180
Výrobca:
Yves Saint Laurent
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinovo - drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2016

Jedinečný čierny šperk
Mysteriózne, ale zmyselný. Je živá, napriek tomu mu v srdci pulzuje rýdzej ženskosť.

Yves Saint Laurent Beauté predstavuje Black Opium Eau de Parfum, ktorá sa od Black Opium Eau de Parfum trochu líši, lebo ide vlastnou cestou a vytvára úplne nový druh závislosti.

Black Ópium Eau de Parfum sa otvára lahodným akordom čiernych ríbezlí. K nemu sa pridáva šťavnatý mäsitý akord Hrušky a jeho nezameniteľná sladkosť. Horká zelenobiela strana mandarínkovej šupky sa spája s vôňou citrusu a vysiela jasný signál. Ten okamžitý rozdiel vyzýva k okamžitej reakcii.

Než sa ale stačíte nadýchnuť, už vám do nosa vstúpi ďalší kvetinový slnečné akord spolu s opojnými a iskrivými motívy jazmínového čaju a vášnivého pomarančového kvetu. Celá kompozícia sa potom opiera o povzbudzujúce tóny bielych kvetov.

A potom prichádza precitnutie. Šok prvého nádychu. Nadšenie z návykového rukopisu Black Opium. Hutné silné tóny kávového zrna sa spája s krémovým motívom bieleho Pižma, ktoré sú podčiarknuté akordom svetlého dreva. Napätie medzi tieňom a svetlom. Sladká čierna káva teraz hrdo vystupuje z celej kompozície a zvýrazňuje ju len jasné kvetinové SRDCE. Prebúdza všetky zmysly. Prebúdza ich k životu.

Zloženie vône:
HLAVA: čierne ríbezle, Hruška, mandarínka, Citrusy
SRDCE: jazmín, čaj, pomarančový kvet, káva
ZÁKLAD: biele drevo, pižmo

Yves Saint Laurent Black Opium je označená za rock'n'rollovú interpretáciu klasickej vône Ópium, ktorá by mala zdôrazniť tmavú a tajomnú stranu značky Yves Saint Laurent. Flakón je tmavý a zdobené flitrami, ktoré dávajú Parfumu glam rockový vzhľad. Tvárou Parfumu Black Ópium je britská modelka Edie Campbell.

parametre
VýrobcaLoreal Group
Balenie1
Druhtoaletní voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ