Hlavná stránka  >  Yves Saint Laurent Opium toaletná voda pre ženy 30 ml

Yves Saint Laurent Opium toaletná voda pre ženy 30 ml

Dočasne nedostupné
Yves Saint Laurent Opium toaletná voda pre ženy 30 ml
Kód:
25867
EAN:
3365440556423
hmotnosť:
0.190
Výrobca:
Yves Saint Laurent
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Vôňa bola uvedená na trh v roku 1977
Vôňa, ktorá vzbudila obrovský rozruch nielen vďaka svojmu menu. Ópium symbolizuje fascináciu Yves Saint Laurent orientom a jeho jedinečný zmysel porozumieť skrytým ženským emóciám a tajným vášňam. Bola vyhodnotená najlepšou vôňou roku 1979. Tento slávny Parfum bol zaradený do siene slávy v roku 1993. V roku 2009 bola vôňa prebalí do nového flakónu.

Tento slávny Parfum sa stal viac-menej synonymom pre výraz "orientálna vôňa". Je na trhu od roku 1977 a to, že je mimoriadne obľúbený, dokladá fakt, že sa v roku 2009 dočkal novej edície a nového dizajnu Falkon, ktorého autorom je kreatívny riaditeľ značky YSL. Ópium je naozaj silná, korenistá orientálna vôňa, hlavnými zložkami edície z roku 2009 sú Bergamot, jazmín, mandarínka a Myrha. Táto vôňa naozaj nie je na denné nosenie, takže ak sa pre ňu rozhodnete, tak ju noste počas dlhých zimných večerov.
Ópium nie je známy len pre svoju vôňou orientu, ale aj škandálom, ktorý vyvolal jeho názov. V USA bola dokonca čínskymi Američanmi založená koalícia, ktorá požadovala zmenu názvu a verejné ospravedlnenie od Yvesa Saint Laurenta za to, že použil pre Parfum názov drogy, ktorá zničila v Číne mnoho životov. Ale ako to tak býva, táto iniciatíva naopak bola výborným marketingovým nástrojom, lebo ako vieme, škandál predáva a Ópium sa čoskoro stal najpredávanejším Parfumom.

Zloženie vône:
HLAVA - jazmín
SRDCE - Bergamot, mandarínka
ZÁKLAD - Myrha

parametre
VýrobcaLoreal Group
Balenie1
Druhtoaletní voda
určeniePre ženy
typ produktuOrientálne typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ