Hlavná stránka  >  Calvin Klein CK2 toaletná voda unisex 100 ml Tester

Calvin Klein CK2 toaletná voda unisex 100 ml Tester

Dočasne nedostupné
Calvin Klein CK2 toaletná voda unisex 100 ml Tester
Kód:
93865
EAN:
3614220738369
hmotnosť:
0.350
Výrobca:
Calvin Klein
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Drevito aromatická vôňa uvedená na trh v roku 2016.

CK2 je nová unisex vôňa pre mužov a ženy, ktorá stelesňuje vzrušenie zo života a oslavuje rozmanitosť spojenia medzi dvoma ľuďmi.CK2 strhujúca a návyková vôňa, ktorá stelesňuje myšlienku, že život je viac vzrušujúce v 2.Jedná sa o vôňu dvoch tvárí, ktorá vyvažuje dve protichodné sily: úder pikantnej elektrizujúcej sviežosti a hrejivosti príťažlivých drevín.Charakteristická vôňa pre mestskú, alternatívnu, novú sviežosť.Dva svety vôní, zmiešané a napriek tomu v pohode a prirodzene sa spojili dohromady a vytvorili nezáväzné intímne a kontrastné spojenie.Vzrušenie zo života, Vzrušenie z mladosti, kedy sme the2ofus.

CK2 reinterpretuje minimalizmus a umenie tým, že vás pozve, aby ste sa pozreli cez priehľadný flakón a zažili vôňu pred jej použitím. Rodová neobmedzenosť vône CK2 je vyjadrená dvojdielnym dizajnom spájajúcim mužské a ženské prvky.Samotnú vôňu uchováva elegantne zaoblená nádoba zo skla ukončená pevným štvorcovým uzáverom, ktorý umožňuje postaviť flakón dnom nahor. Flakón má čistý, priehľadný a futuristický dizajn.

Reklamnú kampaň CK2 nafotil uznávaný fotograf Ryan McGinley, ktorého nekompromisná, kontroverzná a reálna vízia dokonale dopĺňa spontánnosť a vzrušenie CK2.

zloženie vône

parametre
VýrobcaCoty
Balenie1
Druhtoaletní voda
určeniePre unisex
typ produktuDřevité typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ