>  Calvin Klein CK One deodorant stick unisex 75 ml

Calvin Klein CK One deodorant stick unisex 75 ml

Produkt už nejde kúpiť.
Calvin Klein CK One deodorant stick unisex 75 ml
Kód:
39911
:
088300108978
hmotnosť:
0.100
Výrobca:
Calvin Klein
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis
CalvinKlein
Citrusová uvedena na trh v roce 1996první a najslávnejší unisexová vôňa, čístá a osviežujúca.Pre všetky mladé lidi - muža i ženy..Môžte ňou naliať do dlaňou a použiť akoby osviežujúca spršku, lebo ňou rozprášiť sprejom pre osvieženie celého telá.
Zloženie vôňa:Hlava: ananás, bergamot, kardamom, melón, papajaSrdce: fialka, muškát, ruža, špeciálny extrakt z jasmínuZáklad: dubový mach, jantár
ananás (podľa španielskeho ananás, potažmo pôvodného slová juhoamerických Indiánov anana) je tropickej ovocie, plod ananasovníku chocholatého pěstovaného v řadě tropických a teplejších subtropických krajín, približne medzi 25° severný a25° južnej šířky. V súčasnosti sú nielenže na českom trhu k dostaniu ananasy označované akoby ?Extra Sweet?, tento kultivar bol pod názvom Del Monte vyšlechtěn na Havaji. Plod vzniká splynutím susedných bobúľ, vznikajúcich zo semeníků čiastkových kvetov, nahloučených navôkol stonku, ktorý tvoria zdřevnatělou osu ananasu. Je pokryt tuhou kožovitou voskovitou kôrou, vytvárajúca typickou šestiúhelníkovou stukturu jeho povrchu. Na jednej rastline sa vytvára iba jediný plod, po jehož dozrievanie rastlina zvyčajne hynie.
Subtropický strom s aromatickými plodmi. Bergamot je základem chute a vôňa Earl Grey.Bergamot (po latinsky Citrus bergamia) je stálezelený subtropický strom dorastajúci výšky v rozmedzie 4 - 5 metrov a nachádza sa hlavne vo Středomoří. Pestuje sa kvôli jeho velice aromatickým plodům. Ty majú hruškovitý tvar svetle žluté farby (sú milo podobné citrónu), zo ktorých sa získava aromatická silica pre výrobu rôznych olejov, kosmetických přípravků, parfémů atď .
Kardamovník obecný (Elettaria cardamomum (L.) Maton, 1811), skrátene zvaný tiež kardamom, je statná bylina z čeľadi zázvorovitých. Jej plodmi a oddenky sa používajú akoby korenie.
Melón (slovo pochádza z gréčtiny a znamená ?veľkej jablko?) je druh plodové zeleniny patriaci do čeľadi tykvovitých, napriek tomu je často nesprávne označovaný akoby ovocie. Z botanického hľadiská je melón bobuľa. Na svete sa pestuje mnoho druhov melónov, jež majú rôznou farbu i tvar. Melouny sa dělí na dve hlavný skupiny, a to vodový melón a cukrový melón. Melón cukrový sa řadí do rodu Cucumis naraz s okurkou setou.
Papája (pôvod slová zo španělštiny) sú plodmi papáji melónové (Carica papaya), ktorá pochádza z južnej Ameriky a vzrastom môže dočiahnúť až výšky 10 m. Protáhlé oválné dutej plodmi papáji dorůstají dľžky až osmdesáti centimetrů a nášiky až deviatimi kilogramov, vyvážejí sa veď plodmi iba o váhe 400?1000 gramov. Papája obsahuje vitamínmi A, b i c a veľké množstvo vápnika.
Vylúhovanie fialkových silic je obtížné a nesmierne nakládné, pretože z jedného celého akru drobných kvítků pěstovaných v chladném stínu olivovníků a citrusových stromů južnej Francúzsko sa získa iba pár voňavých kvapiek. Aromatické preparáty umožnia, aby sa z tejto krásnej vôňa tešili všetci.
Ruža (rosa) je rod keřovitých rastlín s vyše 100 druhy, ktoré sa vyskytujú v prírode, všetky z severný pologuľa a predovšetkým z mierneho pása. Sú to väčšinou keře lebo popínavé rastliny, niekedy tiež plazivé. Dosahujú dľžky 2 - 5 metrov, zriedka veď až 20 metrov. Ruža sa častuško a vo veľkom počte pestujú, najmä akoby okrasné rastliny.
Nezáleží na našom věku, farbe pleti, jazyku ktorým rozprávame lebo pohlavie, dôležité je, že sme pripraveni tiahnúť za jeden povraz. len keď sa spojíme, môžeme vyhrať boj o ľudskú dušu. jeden človek niekedy stačí, aby sa zmenilo celé ľudstvo. Akoby jednotlivci hľadáme a tápeme: „ kto som?, keďže sa spojíme, z """"""""já"""""""" sa stane """"""""my"""""""" a my """"""""jsme jeden"""""""" "". (we are one, ck one)
parametre
VýrobcaCoty
určeniePre unisex
balenie1
typ produktu


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ