sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Dixi Baby mycí pěna sensitive na obličej, telo a vlásky, 250 ml
Dixi
Dixi Baby mycí pěna sensitive na obličej, telo a vlásky, 250 ml
Kód: 2502032
Kód dod.: 856943
EAN: 8586000087460
 
4.12 EUR
16.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dixi baby mycí pěna Sensitive na telo, obličej a vlásky je určená pre šetrné každodenné umývanie a nemala by chýbať v žiadnej kúpeľni.
Schauma šampón a balzam Kids s extraktom z maliny, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampón a balzam Kids s extraktom z maliny, 400 ml
Kód: 2400236
Kód dod.: 845433
EAN: 9000101657593
 
3.90 EUR
9.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón a balzam v jednom je špeciálne vyvinutý pre detské vlasy a pokožku s jemnou čistiacou složkou. Rozmotáva vlasy pre jednoduché rozčesávanie a poskytuje jemnú ovocnú vôňu.
Schauma šampón a sprchový gél Kids s extraktom z čučoriedky, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampón a sprchový gél Kids s extraktom z čučoriedky, 400 ml
Kód: 2400235
Kód dod.: 845432
EAN: 9000101657715
 
3.90 EUR
9.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón a sprchový gél v jednom je špeciálne vyvinutý pre detské vlasy a pokožku s jemným čistiacim zložením. Rozmotáva vlasy pre jednoduché rozčesávanie a poskytuje jemnú ovocnú vôňu.
Nivea Kids Dievča 2v1 sprchový gél a šampón, 500 ml
Nivea®
Nivea Kids Dievča 2v1 sprchový gél a šampón, 500 ml
Kód: 2402956
Kód dod.: 799024
EAN: 9005800397108
 
6.72 EUR
13.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
To najlepšie pre naše najmenších. Jemné zloženie je určené pre citlivú detskú pokožku aj vlásky. Bez mydla a s krásnou lesnou vôňou - NIVEA Kids Sprchový gél a šampón 2 v 1.
Nivea Baby jemný šampon, 200 ml
Nivea®
Nivea Baby jemný šampon, 200 ml
Kód: 2402963
Kód dod.: 821315
EAN: 9005800369075
 
4.77 EUR
23.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný šampon vďaka šetrnému zloženiu jemne umýva detské vlásky a pokožku hlavy a uľahčuje rozčesávanie.
Dixi Baby detský šampón, 500 ml
Dixi
Dixi Baby detský šampón, 500 ml
Kód: 2507070
Kód dod.: 856940
EAN: 8586000087446
 
5.63 EUR
11.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dixi baby jemný detský šampón s extraktom z nechtíka lekárskeho a s panthenolom šetrne umýva detské vlásky a pokožku hlavy. Obsahuje 97% zložiek prírodného pôvodu.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Kids Dievča 2v1 sprchový gél a šampón, 500 ml
Nivea®
Nivea Kids Dievča 2v1 sprchový gél a šampón, 500 ml
Kód: 2402956
Kód dod.: 799024
EAN: 9005800397108
 
6.72 EUR
13.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
To najlepšie pre naše najmenších. Jemné zloženie je určené pre citlivú detskú pokožku aj vlásky. Bez mydla a s krásnou lesnou vôňou - NIVEA Kids Sprchový gél a šampón 2 v 1.
Dixi Baby detský šampón, 500 ml
Dixi
Dixi Baby detský šampón, 500 ml
Kód: 2507070
Kód dod.: 856940
EAN: 8586000087446
 
5.63 EUR
11.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dixi baby jemný detský šampón s extraktom z nechtíka lekárskeho a s panthenolom šetrne umýva detské vlásky a pokožku hlavy. Obsahuje 97% zložiek prírodného pôvodu.
Schauma šampón a sprchový gél Kids s extraktom z čučoriedky, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampón a sprchový gél Kids s extraktom z čučoriedky, 400 ml
Kód: 2400235
Kód dod.: 845432
EAN: 9000101657715
 
3.90 EUR
9.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón a sprchový gél v jednom je špeciálne vyvinutý pre detské vlasy a pokožku s jemným čistiacim zložením. Rozmotáva vlasy pre jednoduché rozčesávanie a poskytuje jemnú ovocnú vôňu.
Schauma šampón a balzam Kids s extraktom z maliny, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampón a balzam Kids s extraktom z maliny, 400 ml
Kód: 2400236
Kód dod.: 845433
EAN: 9000101657593
 
3.90 EUR
9.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón a balzam v jednom je špeciálne vyvinutý pre detské vlasy a pokožku s jemnou čistiacou složkou. Rozmotáva vlasy pre jednoduché rozčesávanie a poskytuje jemnú ovocnú vôňu.
Nivea Baby jemný šampon, 200 ml
Nivea®
Nivea Baby jemný šampon, 200 ml
Kód: 2402963
Kód dod.: 821315
EAN: 9005800369075
 
4.77 EUR
23.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný šampon vďaka šetrnému zloženiu jemne umýva detské vlásky a pokožku hlavy a uľahčuje rozčesávanie.
Dixi Baby mycí pěna sensitive na obličej, telo a vlásky, 250 ml
Dixi
Dixi Baby mycí pěna sensitive na obličej, telo a vlásky, 250 ml
Kód: 2502032
Kód dod.: 856943
EAN: 8586000087460
 
4.12 EUR
16.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dixi baby mycí pěna Sensitive na telo, obličej a vlásky je určená pre šetrné každodenné umývanie a nemala by chýbať v žiadnej kúpeľni.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.