sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Spokar Jumbo fasádny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Jumbo fasádny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2502621
Kód dod.: 540401
EAN: 8593534671775
 
9.23 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fasádny valček na maľovanie hrubých ploch, prevažne fasád. Má pružné a silné polstrovanie, výšku plyšu 18 mm.
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 160 mm
Spokar®
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 160 mm
Kód: 2502626
Kód dod.: 547164
EAN: 8593534671669
 
3.12 EUR
3.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obojstranne zakulatený. Valček s jemnými polyamidovými vláknami pre kvalitné lakovanie. Šírka 160 mm, materiál moltopren (30kg/m3), pre držiak 6 mm.
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Kód: 2502624
Kód dod.: 546520
EAN: 8593534671270
 
5.09 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný na použitie na lakovanie väčších plôch, pre vodou riediteľné farby a laky. Šírka valčeka 18 cm. Držadlo priemer 8 mm. Vytvára jemnú štruktúru na povrchu špeciálnej náterovej hmoty.
Spokar Velur Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Velur Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502643
Kód dod.: 547210
EAN: 8593534660175
 
2.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyše 4 mm, určený na vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Gliss denný olejový elixír pre poškodené a suché vlasy, 75 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss denný olejový elixír pre poškodené a suché vlasy, 75 ml
Kód: 2504701
Kód dod.: 855264
EAN: 9000100695732
 
8.04 EUR
107.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre poškodené a suché vlasy - denný olejový elixír - S ARGANOVÝM OLEJOM a VITAMÍNOM E: pre regeneráciu a obnovu poškodených vlasov, vlasom dodá ochranu a vráti lesk.
Spokar Polyamid 11 valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2504962
Kód dod.: 540189
EAN: 8593534692978
 
6.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne nasáva farbu, ľahko a rovnomerne ju vydáva. Bočný presah potahu umožňuje maľovanie v rohoch. Veľmi dlhá životnosť. Na maliarske práce všetkými druhmi farieb, najmä vyššej hustoty.
Herbavera Lactagel s Aloe Vera gél pre intimnú hygienu, 250 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Lactagel s Aloe Vera gél pre intimnú hygienu, 250 ml
Kód: 2504755
Kód dod.: 800106
EAN: 8594009478660
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Herbavera gél pre intimnú hygienu s kyselinou mliečnou a aloe vera.
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2503203
Kód dod.: 546522
EAN: 8593534671287
 
6.83 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný na použitie na lakovanie väčších plôch, pre vodou riediteľné farby a laky. Šírka valčeka 25 cm. Držadlo priemer 8 mm. Vytvára jemnú štruktúru na povrchu špeciálnej náterovej hmoty.
-1%Zľava
Spokar Zebra Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Zebra Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2504316
Kód dod.: 547249
EAN: 8593534691452
 
1.51 EUR
1.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid tkaný metódou tzv. “nekonečného vlákna”, výška plyšu 11 mm. Vhodný pre dokončovacie maliarske práce a lakovanie všetkými typmi farieb a lakov strednej a nízkej hustoty. Veľmi vysoká životnosť.
Syoss Intense Plex intenzívny kondicionér pre silne poškodené vlasy, 250 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Plex intenzívny kondicionér pre silne poškodené vlasy, 250 ml
Kód: 2507407
Kód dod.: 855511
EAN: 9000101731545
 
6.09 EUR
24.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívny kondicionér pre silne poškodené vlasy pomáha opraviť lámavosť vlasov obnovením miliónov poškodených vlasových väzieb, čo posilňuje vlasy zvnútra a obnovuje žiarivý lesk.
Elmex Expert Precision Interdental zubné kefky pre medzizubnú starostlivosť, 2 ks
Elmex®
Elmex Expert Precision Interdental zubné kefky pre medzizubnú starostlivosť, 2 ks
Kód: 2602069
Kód dod.: 897053
EAN: 8718951760820
 
6.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elmex Expert Precision Interdental zubné kefky sú určené na dôkladné čistenie medzizubných priestorov.
Novinky
Lacoste Original Woman set parfumovaná voda 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre ženy
Lacoste
Lacoste Original Woman set parfumovaná voda 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2603507
Kód dod.: LC017C02
EAN: 3386460157377
 
85.19 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte dámsku vôňu Lacoste Original
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Kód: 88789
Kód dod.: 500534
EAN: 8594825005651
100%
1.73 EUR
43.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre kancelárie, školy a domácnosti. Tyčinka pracuje na princípe vysúvacej lepiacej časti, ktorou sa požadovaná oblasť určená k lepeniu jednoducho potrie.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 8 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 8 g
Kód: 94557
Kód dod.: 500535
EAN: 8594825005767
 
0.86 EUR
107.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre deti, do škôl, do hodín ručných prác alebo k vytváraniu jednoduchých papierových prezentácií.
AKCE
Schauma šampon Color shine pre ochranu farby, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Color shine pre ochranu farby, 400 ml
Kód: 46455
Kód dod.: 845280
EAN: 3838824086736
100%
3.04 EUR
7.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s UV filtrom poskytuje vlasom dlhodobú ochranu farby a intenzívny lesk. Uhladzuje a regeneruje štruktúru vlasov pre žiarivý lesk farby.
AKCE
Chejn BARRY s kačicou konzerva pre psov, 850 g
Chejn
Chejn BARRY s kačicou konzerva pre psov, 850 g
Kód: 2505842
Kód dod.: 976301
EAN: 8594048100546
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výnimočná a exkluzívna masová konzerva pre psov s kačacím mäsom. Jablko dodá pektín potrebný pre správnu funkciu čriev, ľanové semienko podporí kvalitnú srsť a tymián je prírodným antiparazitikom.
AKCE
Solo Ethanol pre krby, palivo do biokrbov, 1 l
Solo
Solo Ethanol pre krby, palivo do biokrbov, 1 l
Kód: 2506392
Kód dod.: 460440
EAN: 8595025709004
 
5.09 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palivo pre biokrby a fondue,
Nivea Baby sprchový gel pre jemnú kúpeľ, 450 ml
Nivea®
Nivea Baby sprchový gel pre jemnú kúpeľ, 450 ml
Kód: 2404287
Kód dod.: 821313
EAN: 9005800369167
 
7.60 EUR
7.61 EUR
16.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrné zloženie jemne umýva pokožku a udržuje jej prirodzenú hydratáciu. Vegánske a biologicky rozložiteľné zloženie^ bez mikroplastov^^ a parabénov. So 100% prírodným mandľovým olejom a vitamínmi B5, C a E.
Syoss Men Power šampón pre normálne vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Men Power šampón pre normálne vlasy, 440 ml
Kód: 2505472
Kód dod.: 845515
EAN: 9000101277395
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko výkonná receptúra s pridaným kofeínom stimuluje korienky vlasov a aktivuje rastové faktory vlasov. Pre perfektne silné vlasy a sviežu pokožku hlavy.
AKCE
Durgol Swiss Espresso odstraňovač vodného kameňa pre kávovary, 2×125 ml
Durgol
Durgol Swiss Espresso odstraňovač vodného kameňa pre kávovary, 2×125 ml
Kód: 2506686
Kód dod.: 712271
EAN: 7640170984729
 
9.18 EUR
36.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý odstraňovač vodného kameňa pre kávovary odstraňuje vápenaté usadeniny a má aj sanitačný antibakteriálny účinok.
Astrid krém Hydro X-Cell pre normálnu pleť, 50 ml
Astrid
Astrid krém Hydro X-Cell pre normálnu pleť, 50 ml
Kód: 2602087
Kód dod.: 820455
EAN: 8592297010197
 
6.52 EUR
130.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná kozmetika Astrid pre starostlivosť o citlivú pleť.
Gillette Satin Care gel na holenie pre ženy, 200 ml
Gillette®
Gillette Satin Care gel na holenie pre ženy, 200 ml
Kód: 74056
Kód dod.: 881172
EAN: 3014260223007
100%
5.65 EUR
28.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvlhčujúci gel na holenie pre ženy zvláčni pokožku, uľahčí sklz strojčeka a zabezpečí dokonale hladké oholenie.
Syoss Keratin šampón pre jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Keratin šampón pre jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Kód: 77593
Kód dod.: 845556
EAN: 9000101277050
95%
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss šampón Keratin s Japonskom inšpirovaným zložením - s výťažkami z modrého lotosu pre ľahko lámavé vlasy.
AKCE
RYOR dvoufázová odličovací emulzia pre všetky typy pleti, 150 ml
Ryor
RYOR dvoufázová odličovací emulzia pre všetky typy pleti, 150 ml
Kód: 10095
Kód dod.: 825315
EAN: 8594007977066
98%
6.95 EUR
46.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dvojičková odličovacia emulzia pre všetky typy pleti.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.