sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 125 ml
Lacoste
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 125 ml
Kód: 42477
 
EAN: 3386460149297
 
54.35 EUR
54.36 EUR
434.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa uvedená na trh v roku 2005 ľahká, športová, príjemná, osobité vnímanie slobody Ak povi
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 75 ml
Lacoste
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 75 ml
Kód: 42476
 
EAN: 3386460149303
 
37.83 EUR
504.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa uvedená na trh v roku 2005 ľahká, športová, príjemná, osobité vnímanie slobody Ak povi
Lacoste Original parfumovaná voda pre ženy 40 ml
Lacoste
Lacoste Original parfumovaná voda pre ženy 40 ml
Kód: 2502253
Kód dod.: LC017A03
EAN: 3386460169684
 
34.58 EUR
864.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte Lacoste Original Woman, vôňu
COACH Cherry pre ženy parfumovaná voda pre ženy 50 ml
COACH
COACH Cherry pre ženy parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602857
Kód dod.: CC026A02
EAN: 3386460171519
 
106.49 EUR
106.50 EUR
2 129.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Coach Cherry je moderný dámsky parfum
AKCE
Sensodyne Pronamel zubný kefka pre deti 1 ks
Sensodyne
Sensodyne Pronamel zubný kefka pre deti 1 ks
Kód: 2508829
Kód dod.: 897086
EAN: 5054563269034
 
4.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Pronamel detský zubný kefka je určená pre jemné čistenie zubov detí.
AKCE
RYOR pleťové tonikum pre suchú a citlivú pleť, 200 ml
Ryor
RYOR pleťové tonikum pre suchú a citlivú pleť, 200 ml
Kód: 35295
Kód dod.: 825300
EAN: 8594007977097
100%
5.44 EUR
27.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tonikum je nevyhnutné použiť pre ranné čistenie a večerné dočistenie pleti, jej hydratáciu a osvieženie počas dňa.
Gillette Satin Care gel na holenie pre ženy, 200 ml
Gillette®
Gillette Satin Care gel na holenie pre ženy, 200 ml
Kód: 74056
Kód dod.: 881172
EAN: 3014260223007
100%
5.65 EUR
28.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvlhčujúci gel na holenie pre ženy zvláčni pokožku, uľahčí sklz strojčeka a zabezpečí dokonale hladké oholenie.
Syoss Keratin šampón pre jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Keratin šampón pre jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Kód: 77593
Kód dod.: 845556
EAN: 9000101277050
95%
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss šampón Keratin s Japonskom inšpirovaným zložením - s výťažkami z modrého lotosu pre ľahko lámavé vlasy.
AKCE
RYOR dvoufázová odličovací emulzia pre všetky typy pleti, 150 ml
Ryor
RYOR dvoufázová odličovací emulzia pre všetky typy pleti, 150 ml
Kód: 10095
Kód dod.: 825315
EAN: 8594007977066
98%
6.95 EUR
46.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dvojičková odličovacia emulzia pre všetky typy pleti.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 500 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 500 g
Kód: 2502897
Kód dod.: 512342
EAN: 8594007010619
 
14.30 EUR
14.31 EUR
28.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel s vysokým obsahom skleného vlákna (6 mm), umožňujúci vytvoriť veľmi pevnú, sklenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné podľa potreby brúsiť.
Persil Sensitive gél pre citlivú pokožku, 1,8 l, 40 dávok
Henkel Persil
Persil Sensitive gél pre citlivú pokožku, 1,8 l, 40 dávok
Kód: 2507328
Kód dod.: 765248
EAN: 9000101566697
 
15.65 EUR
0.39EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý prací prostriedok s jedinečným zložením, ktoré zabezpečuje hĺbokovú čistotu. Pre svieže a hygienicky čisté oblečenie so zložením šetrným k vašej pokožke.
AKCE
BALANIM Packa prírodné hrudkujúce stelivo pre domáce zvieratá, 10 l
Balanim
BALANIM Packa prírodné hrudkujúce stelivo pre domáce zvieratá, 10 l
Kód: 2501729
Kód dod.: 976059
EAN: 8591235068634
 
3.47 EUR
0.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najľahšie hrudkujúce minerálne stelivo. Prírodné, ekologicky a zdravotne úplne nezávadný produkt, dokáže pohltiť a uzavrieť nielen tekutiny, ale aj nežiadúce sprievodné pachy.
Het cement biely, pre prípravu malt a betonov, 1 kg
Het
Het cement biely, pre prípravu malt a betonov, 1 kg
Kód: 2501984
Kód dod.: 441510
EAN: 8594002538200
 
2.16 EUR
2.17 EUR
2.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pojivo pre prípravu malt, betonov a stavebných výrobkov - pre stavebné účely, vrátane spárovania obkladov a dlažieb, príprava malt a betonov.
Persil Sensitive gel pre citlivú pokožku, 2,7 l, 60 dávok
Henkel Persil
Persil Sensitive gel pre citlivú pokožku, 2,7 l, 60 dávok
Kód: 2404509
Kód dod.: 764959
EAN: 9000101566789
 
19.13 EUR
0.32EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil Deep Clean Gel Expert Sensitive - Zažite silu pracieho gélu Expert Sensitive so silným čistiacim účinkom šetrným k pokožke.
Gliss Total Repair regeneračný šampón pre suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Total Repair regeneračný šampón pre suché vlasy, 400 ml
Kód: 2505038
Kód dod.: 845543
EAN: 9000100549493
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón Schwarzkopf Gliss Kur Total Repair je určený pre suché poškodené vlasy. Vďaka keratínu a 19 aktívnym zložkám poskytuje vlasom komplexnú starostlivosť a znižuje ich lámavosť až o 90%.
Gliss Oil Nutritive vyživujúci šampón pre rozštiepené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Gliss Oil Nutritive vyživujúci šampón pre rozštiepené vlasy, 400 ml
Kód: 2504700
Kód dod.: 845539
EAN: 9000100549837
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón obsahuje osem cenných olejov, ktoré vyživujú a posilňujú vlasy a keratín pre hĺbkovú regeneráciu vlasovej štruktúry.
Spokar maliarsky valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar maliarsky valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2503142
Kód dod.: 540272
EAN: 8593534672123
 
7.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maliarsky polyamidový valček pre nanášanie na sadrokartóny, vytvára jemnú štruktúru. priemer držadla 8 mm, šírka valčeka 250 mm, výška plyše 13 mm.
Proxim lojové guličky, krmivo pre vtákov, balenie 6× 90 g
Proxim
Proxim lojové guličky, krmivo pre vtákov, balenie 6× 90 g
Kód: 2504877
Kód dod.: 976078
EAN: 8594019367442
 
2.12 EUR
3.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krmivo pre vonkajšie vtáctvo. Doplnkové krmivo pre voľne žijúce vtáctvo. Doprajte okrídleným kamarátom cez zimu trochu dobrôt. Uchovávajte v suchu, chlade a tme.
AKCE
Sensodyne Advanced White zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Advanced White zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601448
Kód dod.: 885404
EAN: 5054563287540
 
5.47 EUR
5.48 EUR
72.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Advanced White zubná pasta je určená pre citlivé zuby a belší vzhľad zubov.
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosiny a epoxidy, 10 g
Stachema
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosiny a epoxidy, 10 g
Kód: 2502880
Kód dod.: 502710
EAN: 8594024091639
 
3.04 EUR
304EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov. Tvrdidlo P 11 sa používa na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov najmä pre oblasť stavebníctva, ďalej pri výrobe kompozitov a na výrobu lepidiel.
Chejn Myšák s kuracím konzerva pre mačky, 350 g
Chejn
Chejn Myšák s kuracím konzerva pre mačky, 350 g
Kód: 2507136
Kód dod.: 976304
EAN: 8594048100072
 
1.64 EUR
4.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mäsová konzerva - kompletné krmivo, s kuracím mäsom. Je vhodné ako kompletná krmná dávka pre mačky všetkých plemien (pozri odporúčané dávkovanie), alebo ako odmena či spestrenie granulovaného krmiva.
Spokar Nylon 6 podlahový valček pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Nylon 6 podlahový valček pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2503389
Kód dod.: 547238
EAN: 8593534671997
 
3.86 EUR
3.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 6 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté a husté farby a laky.
Laguna Parfém na prádlo pre dokonalý svet, 300 ml
Zenit Laguna
Laguna Parfém na prádlo pre dokonalý svet, 300 ml
Kód: 2500996
Kód dod.: 775232
EAN: 8594004372024
 
6.52 EUR
21.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaše prádlo bude voňať intenzívnou dlhodobou exotickou vôňou orientálnych kvetín. Tento parfém so sebou prináša pocit koncentrácie, relaxácie a kreatívneho myslenia.
Winy disiřičitan draselný pre potraviny, konzervant E 224, 10 g
WINY
Winy disiřičitan draselný pre potraviny, konzervant E 224, 10 g
Kód: 2501920
Kód dod.: 935061
EAN: 8594033110208
100%
0.65 EUR
65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disiřičitan draselný pre potraviny - konzervant E 224.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.