sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Spokar Perfecta podlahársky valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Perfecta podlahársky valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2502623
Kód dod.: 541101
EAN: 8593534660311
 
5.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 18 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre kvalitný náter všetkých druhov podlahových lakov a farieb riedkych a stredne hustých.
Spokar Velur Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Velur Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 150 mm
Kód: 2502644
Kód dod.: 547212
EAN: 8593534660182
 
3.60 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 50 mm
Spokar®
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 50 mm
Kód: 2502633
Kód dod.: 547160
EAN: 8593534671553
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren Flock s jemnou povrchovou úpravou - jemné polyamidové vlákna, pre kvalitné lakovanie. Šírka valčeka 50 mm, pre držiak 6 mm.
Spokar Sparta fasádny valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Sparta fasádny valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2502620
Kód dod.: 540407
EAN: 8593534671751
 
8.47 EUR
8.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fasádne valčeky sú určené pre maľovanie hrubých plôch, prevažne fasád. Majú pružné polstrovanie, vďaka ktorému dokážu eliminovať nerovnosti povrchu.
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502642
Kód dod.: 547206
EAN: 8593534671492
 
1 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený na vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Spokar Filc lakovací váleček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Filc lakovací váleček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2504313
Kód dod.: 547188
EAN: 8593534691407
 
1 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyester, veľmi hustý plyš 4 mm, pre kvalitné vrchné lakovanie, pre všetky druhy farieb a lakov. Šírka válečku 100 mm, pre držiak 6 mm.
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2503368
Kód dod.: 547224
EAN: 8593534660274
 
1.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 13 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté až riedke farby.
Syoss Intense Plex bezoplachové sérum pre silne poškodené vlasy, 100 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Plex bezoplachové sérum pre silne poškodené vlasy, 100 ml
Kód: 2506062
Kód dod.: 855465
EAN: 9000101731705
 
9.35 EUR
93.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sérum na vlasy s vysoce výkonným zložením k obnově silne poškodených vlasov a inspirované japonskými princípmi krásy.
Den Braven Debbex Combo pena pre trubičku i pištoľ 2v1, 750 ml
Den Braven
Den Braven Debbex Combo pena pre trubičku i pištoľ 2v1, 750 ml
Kód: 2507497
Kód dod.: 516956
EAN: 8595100179678
 
7.26 EUR
9.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Profesionálna jednosložková montážna a konštrukčná polyuretánová pena.
AKCE
Melitta Anti Calc odvápňovač pre kávovary a varné kanvice, 250 ml
Melitta®
Melitta Anti Calc odvápňovač pre kávovary a varné kanvice, 250 ml
Kód: 2506564
Kód dod.: 716363
EAN: 4006508192618
 
4 EUR
16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý odvápňovač pre kávovary na prekvapkávanú kávu a varné kanvice.
Nivea Repair & Care pre suchú a hrubú pokožku, 400ml
Nivea®
Nivea Repair & Care pre suchú a hrubú pokožku, 400ml
Kód: 2506778
Kód dod.: 810098
EAN: 9005800286785
 
9.13 EUR
22.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Telové mlieko špeciálne vyvinuté pre suchú podráždenú a namáhanú pokožku celého tela pôsobiace 72 hodín.
-1%Zľava
Spokar Filc lakovací váleček na malovanie pre držák 6 mm, 60 mm
Spokar®
Spokar Filc lakovací váleček na malovanie pre držák 6 mm, 60 mm
Kód: 2504312
Kód dod.: 547187
EAN: 8593534691391
 
0.77 EUR
0.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyester, veľmi hustý plyš 4 mm, pre kvalitné vrchné lakovanie, pre všetky druhy farieb a lakov. Šírka válečka 60 mm, pre držák 6 mm.
Agro Vitality Komplex hnojivo pre oslabené a nerastúce rastliny, 1 l
Agro
Agro Vitality Komplex hnojivo pre oslabené a nerastúce rastliny, 1 l
Kód: 2504217
Kód dod.: 656282
EAN: 8594005007888
 
5.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na posilnenie imunity rastlín, obnovenie ich vitality a rastu. Nezameniťelná receptúra Vitality Komplex urýchľuje regeneráciu rastlín po poškodení chorobami a škodcami a posilňuje odolnosť voči stresu.
Elmex Expert Precision Sensitive zubné kefky pre citlivé zuby, 2 ks
Elmex®
Elmex Expert Precision Sensitive zubné kefky pre citlivé zuby, 2 ks
Kód: 2602068
Kód dod.: 897052
EAN: 8718951760790
 
6.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elmex Expert Precision Sensitive zubné kefky sú určené pre šetrné čistenie citlivých zubov.
Purina ONE Bifensis Adult granule pre mačky s lososom, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Adult granule pre mačky s lososom, 750 g
Kód: 2603351
Kód dod.: 976273
EAN: 8445291803190
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Bifensis Adult s lososom je kompletné krmivo pre dospelé mačky, ktoré podporuje zdravé trávenie, silnú imunitu a krásnu srsť pri každodennom kŕmení.
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo pre ručné práce, 125 g
Ceys®
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo pre ručné práce, 125 g
Kód: 2503184
Kód dod.: 502924
EAN: 8411519253276
 
4.08 EUR
32.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedná sa o lepidlo obzvlášť určené pre ručné a drobné kutilské práce v domácnosti so stromom, lepenkou, papierom… na lepenie týchto materiálov medzi sebou alebo v kombinácii s inými materiálmi.
Adidas Dynamic Pulse 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas Dynamic Pulse 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300955
Kód dod.: 905653
EAN: 3616304240515
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dať svojmu telu, vlasom aj pleti poriadnu dávku sviežosti a energie.
Adidas After Sport 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas After Sport 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300953
Kód dod.: 905651
EAN: 3616304240430
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemne a šetrne čistí pokožku celého tela, tvár i vlasy a dodáva potrebnú hydratáciu. Svieža a dynamická vôňa prebudí vaše zmysly.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Kód: 88789
Kód dod.: 500534
EAN: 8594825005651
100%
1.73 EUR
43.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre kancelárie, školy a domácnosti. Tyčinka pracuje na princípe vysúvacej lepiacej časti, ktorou sa požadovaná oblasť určená k lepeniu jednoducho potrie.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 8 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 8 g
Kód: 94557
Kód dod.: 500535
EAN: 8594825005767
 
0.86 EUR
107.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre deti, do škôl, do hodín ručných prác alebo k vytváraniu jednoduchých papierových prezentácií.
AKCE
Schauma šampon Color shine pre ochranu farby, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Color shine pre ochranu farby, 400 ml
Kód: 46455
Kód dod.: 845280
EAN: 3838824086736
100%
3.04 EUR
7.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s UV filtrom poskytuje vlasom dlhodobú ochranu farby a intenzívny lesk. Uhladzuje a regeneruje štruktúru vlasov pre žiarivý lesk farby.
AKCE
Chejn BARRY s kačicou konzerva pre psov, 850 g
Chejn
Chejn BARRY s kačicou konzerva pre psov, 850 g
Kód: 2505842
Kód dod.: 976301
EAN: 8594048100546
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výnimočná a exkluzívna masová konzerva pre psov s kačacím mäsom. Jablko dodá pektín potrebný pre správnu funkciu čriev, ľanové semienko podporí kvalitnú srsť a tymián je prírodným antiparazitikom.
AKCE
Solo Ethanol pre krby, palivo do biokrbov, 1 l
Solo
Solo Ethanol pre krby, palivo do biokrbov, 1 l
Kód: 2506392
Kód dod.: 460440
EAN: 8595025709004
 
5.09 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palivo pre biokrby a fondue,
Nivea Baby sprchový gel pre jemnú kúpeľ, 450 ml
Nivea®
Nivea Baby sprchový gel pre jemnú kúpeľ, 450 ml
Kód: 2404287
Kód dod.: 821313
EAN: 9005800369167
 
7.60 EUR
7.61 EUR
16.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrné zloženie jemne umýva pokožku a udržuje jej prirodzenú hydratáciu. Vegánske a biologicky rozložiteľné zloženie^ bez mikroplastov^^ a parabénov. So 100% prírodným mandľovým olejom a vitamínmi B5, C a E.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.