sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
RYOR dvoufázová odličovací emulzia pre všetky typy pleti, 150 ml
Ryor
RYOR dvoufázová odličovací emulzia pre všetky typy pleti, 150 ml
Kód: 10095
Kód dod.: 825315
EAN: 8594007977066
98%
6.95 EUR
46.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dvojičková odličovacia emulzia pre všetky typy pleti.
Gillette Satin Care gel na holenie pre ženy, 200 ml
Gillette®
Gillette Satin Care gel na holenie pre ženy, 200 ml
Kód: 74056
Kód dod.: 881172
EAN: 3014260223007
100%
5.65 EUR
28.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvlhčujúci gel na holenie pre ženy zvláčni pokožku, uľahčí sklz strojčeka a zabezpečí dokonale hladké oholenie.
Syoss Keratin šampón pre jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Keratin šampón pre jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Kód: 77593
Kód dod.: 845556
EAN: 9000101277050
95%
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss šampón Keratin s Japonskom inšpirovaným zložením - s výťažkami z modrého lotosu pre ľahko lámavé vlasy.
Het cement biely, pre prípravu malt a betonov, 1 kg
Het
Het cement biely, pre prípravu malt a betonov, 1 kg
Kód: 2501984
Kód dod.: 441510
EAN: 8594002538200
 
2.16 EUR
2.17 EUR
2.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pojivo pre prípravu malt, betonov a stavebných výrobkov - pre stavebné účely, vrátane spárovania obkladov a dlažieb, príprava malt a betonov.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 500 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 500 g
Kód: 2502897
Kód dod.: 512342
EAN: 8594007010619
 
14.30 EUR
14.31 EUR
28.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel s vysokým obsahom skleného vlákna (6 mm), umožňujúci vytvoriť veľmi pevnú, sklenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné podľa potreby brúsiť.
Persil Sensitive gél pre citlivú pokožku, 1,8 l, 40 dávok
Henkel Persil
Persil Sensitive gél pre citlivú pokožku, 1,8 l, 40 dávok
Kód: 2507328
Kód dod.: 765248
EAN: 9000101566697
 
15.65 EUR
0.39EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý prací prostriedok s jedinečným zložením, ktoré zabezpečuje hĺbokovú čistotu. Pre svieže a hygienicky čisté oblečenie so zložením šetrným k vašej pokožke.
AKCE
BALANIM Packa prírodné hrudkujúce stelivo pre domáce zvieratá, 10 l
Balanim
BALANIM Packa prírodné hrudkujúce stelivo pre domáce zvieratá, 10 l
Kód: 2501729
Kód dod.: 976059
EAN: 8591235068634
 
3.47 EUR
0.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najľahšie hrudkujúce minerálne stelivo. Prírodné, ekologicky a zdravotne úplne nezávadný produkt, dokáže pohltiť a uzavrieť nielen tekutiny, ale aj nežiadúce sprievodné pachy.
Gliss Total Repair regeneračný šampón pre suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Total Repair regeneračný šampón pre suché vlasy, 400 ml
Kód: 2505038
Kód dod.: 845543
EAN: 9000100549493
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón Schwarzkopf Gliss Kur Total Repair je určený pre suché poškodené vlasy. Vďaka keratínu a 19 aktívnym zložkám poskytuje vlasom komplexnú starostlivosť a znižuje ich lámavosť až o 90%.
Proxim lojové guličky, krmivo pre vtákov, balenie 6× 90 g
Proxim
Proxim lojové guličky, krmivo pre vtákov, balenie 6× 90 g
Kód: 2504877
Kód dod.: 976078
EAN: 8594019367442
 
2.12 EUR
3.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krmivo pre vonkajšie vtáctvo. Doplnkové krmivo pre voľne žijúce vtáctvo. Doprajte okrídleným kamarátom cez zimu trochu dobrôt. Uchovávajte v suchu, chlade a tme.
Gliss Oil Nutritive vyživujúci šampón pre rozštiepené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Gliss Oil Nutritive vyživujúci šampón pre rozštiepené vlasy, 400 ml
Kód: 2504700
Kód dod.: 845539
EAN: 9000100549837
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón obsahuje osem cenných olejov, ktoré vyživujú a posilňujú vlasy a keratín pre hĺbkovú regeneráciu vlasovej štruktúry.
Spokar maliarsky valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar maliarsky valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2503142
Kód dod.: 540272
EAN: 8593534672123
 
7.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maliarsky polyamidový valček pre nanášanie na sadrokartóny, vytvára jemnú štruktúru. priemer držadla 8 mm, šírka valčeka 250 mm, výška plyše 13 mm.
AKCE
Sensodyne Advanced White zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Advanced White zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601448
Kód dod.: 885404
EAN: 5054563287540
 
5.47 EUR
5.48 EUR
72.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Advanced White zubná pasta je určená pre citlivé zuby a belší vzhľad zubov.
Lacoste Original parfém pre mužov 100 ml
Lacoste
Lacoste Original parfém pre mužov 100 ml
Kód: 2502006
Kód dod.: LC020A01
EAN: 3386460165969
 
61.54 EUR
615.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Lacoste Original Parfum je ztele
AKCE
Meridol zubná pasta pre ochranu ďasien 2x75 ml
Meridol®
Meridol zubná pasta pre ochranu ďasien 2x75 ml
Kód: 2600060
Kód dod.: 885097
EAN: 8718951717084
 
8.01 EUR
53.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Meridol zubná pasta pre ochranu ďasien je ideálnou voľbou pre každodennú starostlivosť o zuby a ďasná. Táto zubná pasta účinne chráni pred krvácaním ďasien, ustupujúcimi ďasnami a tvorbou zubného plaku.
Versace Pour Homme toaletná voda 100 ml + sprchový gél na telo i vlasy 150 ml + toaletná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Pour Homme toaletná voda 100 ml + sprchový gél na telo i vlasy 150 ml + toaletná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502296
Kód dod.: 14564
EAN: 8011003899968
 
87.40 EUR
87.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusovo - korenistá vôňa uvedená na trh v roku 2005 Nová pánska vôňa Versace pour Homme je samou e
Novinky
Lacoste Original Woman set parfumovaná voda 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre ženy
Lacoste
Lacoste Original Woman set parfumovaná voda 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2603507
Kód dod.: LC017C02
EAN: 3386460157377
 
85.19 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte dámsku vôňu Lacoste Original
Larrin Koralan, pre strojné čistenie kobercov a poťahov, 500 ml
Styl Larrin®
Larrin Koralan, pre strojné čistenie kobercov a poťahov, 500 ml
Kód: 07911
Kód dod.: 714002
EAN: 8595000911712
100%
3.04 EUR
6.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí do hĺbky, dôkladne a šetrne. Oživujú farby čistených textílií. Zabraňujú opätovnému znečisteniu. Prispievajú k potlačeniu roztočov. Pôsobí antistaticky.
AKCE
Schauma Men šampón pre mužov s chmeľovým extraktom, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Men šampón pre mužov s chmeľovým extraktom, 400 ml
Kód: 11852
Kód dod.: 845279
EAN: 3838824086675
100%
3.04 EUR
7.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra bez silikónov s chmeľovým extraktom posilňuje vlasy až ku konečkom a regeneruje vlasovú štruktúru. 100% sila vlasov s prirodzeným objemom.
Schauma šampón Men Classic pánsky pre normálne vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampón Men Classic pánsky pre normálne vlasy, 250 ml
Kód: 11871
Kód dod.: 845224
EAN: 4012800567658
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s výťažkami z chmeľa stará o vlasy a dodáva im silu a objem. Receptúra s intenzívne starajúci proteínom dodáva vlasom chýbajúce proteíny.
Air Wick FreshMatic Kvetiny čerešní náplň pre osviežovač, 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Kvetiny čerešní náplň pre osviežovač, 250 ml
Kód: 1702183
Kód dod.: 731795
EAN: 5997321757964
98%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevône svoj domov sviežou vôňou čerešňových kvetov, ktorá vám pripomenie krehkú krásu týchto jarných kvietkov.
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pre mužov, 7× 10ml
Dixi
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pre mužov, 7× 10ml
Kód: 2404455
Kód dod.: 857008
EAN: 8586000087972
 
3.47 EUR
0.5EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kofeínové vlasové tonikum v ampulkách pre všetky typy vlasov.
Spokar Nylon 6 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Nylon 6 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2502640
Kód dod.: 541106
EAN: 8593534660298
 
6.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 6 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre husté laky a farby. Šírka valčeka 250 mm, priemer jadra 48 mm.
AKCE
Nivea Fresh suchý šampon pre svetlejší tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh suchý šampon pre svetlejší tón vlasov, 200 ml
Kód: 2506814
Kód dod.: 845430
EAN: 9005800358086
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea suchý šampon pre svetlejší tón vlasov zanechá vo vlasoch svieži pocit bez bielych stôp.
AKCE
BALANIM Packa prírodné hrudkujúcim stelivo pre domáce zvieratá, 5 l
Balanim
BALANIM Packa prírodné hrudkujúcim stelivo pre domáce zvieratá, 5 l
Kód: 2500854
Kód dod.: 976064
EAN: 8591235068092
 
1.96 EUR
0.39EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najľahšie hrudkujúcim minerálnym stelivom. Prírodný, ekologicky a zdravotne úplne nezávadný produkt, dokáže pohltit a uzavrieť nielen tekutiny, ale aj nežiadúce sprievodné pachy.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.