sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0264 stredne hnedá, 250 g
Remakol
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0264 stredne hnedá, 250 g
Kód: 2503289
Kód dod.: 430504
EAN: 8591235022049
 
2.16 EUR
2.17 EUR
8.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na tónovanie maliarskych a latexových farieb pre použitie v interiéroch. Niektoré odtiene je možné použiť na akrylátové a silikonové farby.
Jub Jupol Ekonomik maliarska farba, 10 l, 15 kg
Jub
Jub Jupol Ekonomik maliarska farba, 10 l, 15 kg
Kód: 2503045
Kód dod.: 404920
EAN: 3831000246214
 
23.31 EUR
2.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vnútorná vodou riediteľná maliarska farba. Vyznačuje sa veľmi výhodnou cenou. Má vysokú bielosť, vysokú kryvost, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je odolná proti oderu.
REMAL tónovací farba, 0800 červená, 500 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0800 červená, 500 g
Kód: 2503482
Kód dod.: 430944
EAN: 8591235030600
 
4.17 EUR
8.34EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Jub Jupol Ekonomik maliarska farba, 5 l, 8 kg
Jub
Jub Jupol Ekonomik maliarska farba, 5 l, 8 kg
Kód: 2503702
Kód dod.: 404923
EAN: 3838527081823
 
15.04 EUR
15.05 EUR
3.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vnútorná vodou riediteľná maliarska farba. Vyznačuje sa veľmi výhodnou cenou. Má vysokú belosť, vysokú kryvosť, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je odolná proti oderu.
REMAL tónovací farba, 0600 žltá, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací farba, 0600 žltá, 1 kg
Kód: 2503498
Kód dod.: 430978
EAN: 8591235030693
 
3.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Klasik Color maliarska farba, 0307 magenta, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0307 magenta, 4 kg
Kód: 2601007
Kód dod.: 400981
EAN: 8595614526968
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
Parex Premium čistiaci valček na textil, 56 listov
Parex
Parex Premium čistiaci valček na textil, 56 listov
Kód: 2602745
Kód dod.: 959523
EAN: 8680895121251
 
4.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex Premium čistiaci valček na textil (56 listov) je praktický lepiaci valček určený k rýchlemu odstráneniu nečistôt z oblečenia, čalúnenia i ďalších textilných povrchov.
Lazurol lihové mořidlo, svetlý orech, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, svetlý orech, 500 ml
Kód: 2504277
Kód dod.: 330014
EAN: 8591235043129
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určené na moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr.betón, tehlové bloky). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Lazurol lihové mořidlo, tmavohnedá, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, tmavohnedá, 500 ml
Kód: 2504271
Kód dod.: 330008
EAN: 8591235043068
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určené k moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr.betón, tehlami). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
REMAL tónovací farba, 0550 zelená, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací farba, 0550 zelená, 1 kg
Kód: 2503489
Kód dod.: 430906
EAN: 8591235030761
 
4.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na zafarbenie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na zafarbenie akrylových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
AKCE
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0210 béžová tmavá, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0210 béžová tmavá, 1 kg
Kód: 2504290
Kód dod.: 430299
EAN: 8594158028679
 
6.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných aj klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
AKCE
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0550 zelená, 250 g
Remakol
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0550 zelená, 250 g
Kód: 2503291
Kód dod.: 430512
EAN: 8591235022148
 
2.47 EUR
9.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na tónovanie malířských a latexových farieb pre použitie v interiéroch. Niektoré odtiene je možné použiť na akrylové a silikónové farby.
Lazurol lihové mořidlo, tmavý gaštan, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, tmavý gaštan, 500 ml
Kód: 2504273
Kód dod.: 330010
EAN: 8591235043082
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určené na moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr.betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Het Hetmal Standard maliarska farba, 7+1 kg
Het
Het Hetmal Standard maliarska farba, 7+1 kg
Kód: 2505487
Kód dod.: 400270
EAN: 8595614514699
 
12.26 EUR
1.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický tekutý maliarsky náter, biela farba na stenu k vnútorným náterom stien a stropov (vápenných, vápenocementových omietok, zdiva, betónových panelov apod.).
Spokar 3618/106 mazáček na topánky
Spokar®
Spokar 3618/106 mazáček na topánky
Kód: 18770
Kód dod.: 570820
EAN: 8593534360105
 
1.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plastové telo, štetina. Plastový kartáčik na aplikáciu krémov na obuv. Krém sa ľahko roztiera a nanáša na obuv. Veľmi obľúbený doplnok pre vojenskú obuv.
Spokar kartáč šatový, žehlička veľká, plastové telo, syntetické vlákna
Spokar®
Spokar kartáč šatový, žehlička veľká, plastové telo, syntetické vlákna
Kód: 41622
Kód dod.: 570834
EAN: 8593534360426
 
2.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kartáč žehlička veľká, univerzálny prádlový a úklidový kartáč. Plastové telo, syntetické vlákna (PP).
Het štukový tmel na vnútorné a vonkajšie omietky, 400 g
Het
Het štukový tmel na vnútorné a vonkajšie omietky, 400 g
Kód: 2504820
Kód dod.: 511320
EAN: 8595614505468
 
3.12 EUR
3.13 EUR
7.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vnútorné i vonkajšie použitie k drobným opravám zrnitých povrchov predovšetkým štukových omietok.
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow 15 ml
Nivea®
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow 15 ml
Kód: 2508697
Kód dod.: 822403
EAN: 9005800390055
 
9.56 EUR
637.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Luminous Skin Glow v balení 15 ml je kompaktné intenzívne sérum navrhnuté pre cielenú starostlivosť o rozjasnenie pleti.
Nivea Cellular Expert Lift 3 zónové sérum, 30 ml + denný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Cellular Expert Lift 3 zónové sérum, 30 ml + denný krém, 50 ml
Kód: 2506623
Kód dod.: 822884
EAN: 9005800381381
 
28.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výhodné balenie prípravkov s okamžitým liftingovým efektom v oblasti tváre, krku a dekoltu.
AKCE
Nivea Cellular Phyto Retinol Effect Profesionálne sérum, 30 ml
Nivea®
Nivea Cellular Phyto Retinol Effect Profesionálne sérum, 30 ml
Kód: 2505621
Kód dod.: 822437
EAN: 9005800353036
 
13.74 EUR
458EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zloženie má vďaka obsahu rastlinnej látky bidens pilosa veľmi dobrú znášanlivosť s pletí. Pleť je ihneď po aplikácii jemná, hladká a zjednotená.
ŠTC ZÁROHÁK PROFI RAINER Č.1,5 4159
Rainer velkoobchod, s.r.o.
ŠTC ZÁROHÁK PROFI RAINER Č.1,5 4159
Kód: 2601620
Kód dod.: 525094
EAN: 8595198174159
 
0 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Artdeco Tinted Aqua serum SPF50 č.3 Tan 40 ml
Artdeco
Artdeco Tinted Aqua serum SPF50 č.3 Tan 40 ml
Kód: 2601792
Kód dod.: 46083.3
EAN: 4052136371505
 
23.74 EUR
593.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ARTDECO Tinted Aqua Serum Daily Skin Defense SPF 50+ je jemne tónovaný hydratačný krém, ktorý spája
UNIBAL fermež napúšťacia O1000, 2,5 l
Unibal
UNIBAL fermež napúšťacia O1000, 2,5 l
Kód: 2504018
Kód dod.: 260142
EAN: 8595073020045
 
32.57 EUR
13.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa najmä k základnému napúšťaniu dreva, omietok a iných savých podkladov, pod ďalšie nátěry olejovými, syntetickými alebo disperznými náterovými hmotami.
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 10 kg
REMAL
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 10 kg
Kód: 2503274
Kód dod.: 370573
EAN: 8591235019735
 
30.84 EUR
3.08EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexový náter pre vonkajšie i vnútorné použitie. Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, omietok, cetris dosiek. Ekologicky priaznivý výrobok.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.