sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
-1%Zľava
Severochema Auron vata na čistenie striebra a zlata, 10 g
Severochema Auron
Severochema Auron vata na čistenie striebra a zlata, 10 g
Kód: 04217
Kód dod.: 711030
EAN: 8595009212704
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
173EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vata na čistenie strieborných a zlatých predmetov. Vata je napustená látkami, ktoré spoľahlivo odstránia nečistoty, aniž by jakkoliv narušili povrch samotného kovu.
Iron čistič okien a sklenených plôch, 500 ml
Severochema Iron
Iron čistič okien a sklenených plôch, 500 ml
Kód: 04269
Kód dod.: 705172
EAN: 8595009210816
 
1.30 EUR
2.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný čistič okien a sklenených plôch so špeciálnymi prísadami na zosilnenie čistiaceho efektu. Výrobok je vhodné použiť aj na čistenie zrkadiel, sklenených častí nábytku a TV obrazoviek.
Finish soľ do umývačky, 1,5 kg
finish - Calgonit
Finish soľ do umývačky, 1,5 kg
Kód: 06873
Kód dod.: 746004
EAN: 8594002682736
97%
1.96 EUR
1.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna soľ, ktorá bola vyvinutá na použitie v umývačkách riadu, obsahuje prírodné prvky a ľahko sa rozpúšťa.
Clin Citrus čistiaci prostriedok 4 l
Henkel Clin
Clin Citrus čistiaci prostriedok 4 l
Kód: 2500520
Kód dod.: 705134
EAN: 9000101824544
 
10.43 EUR
2.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clin Lemon je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a efektívny čistiaci prostriedok pre svoje sklenené povrchy.
AKCE
LAVON na sklá a lesklé povrchy, 5 l
Lavon
LAVON na sklá a lesklé povrchy, 5 l
Kód: 2507319
Kód dod.: 705158
EAN: 8594187141295
 
6.91 EUR
1.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistič s alkoholom na sklá a všetky umývateľné povrchy.
Carlson autošampón bez vosku 1l
Carlson
Carlson autošampón bez vosku 1l
Kód: 2507602
Kód dod.: 485605
EAN: 8591522336095
 
4.61 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Carlson autošampón bez vosku spoľahlivo odstráni nečistoty z karosérie a zanechá váš voz dokonale čistý a pripravený na ďalšiu starostlivosť.
NUBIAN PANTHENOL 10% OSVIEŽUJÚCI SPREJ OBNOVA A HYDRATÁCIA 200 ML
Nubian
NUBIAN PANTHENOL 10% OSVIEŽUJÚCI SPREJ OBNOVA A HYDRATÁCIA 200 ML
Kód: 2602475
Kód dod.: 815257
EAN: 8586000089716
 
9.35 EUR
46.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AKCE
Jelen Soľ do umývačky, 1,5 kg
Jelen®
Jelen Soľ do umývačky, 1,5 kg
Kód: 2005010
Kód dod.: 756992
EAN: 8596422551067
100%
2.39 EUR
1.59EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Soľ do umývačky na zmäkčenie vody, zabránenie vodnému kamenu a predĺženie života umývačky.
AKCE
iO Splendo čistiaci prostriedok na tvrdé povrchy Univerzálny, 750 ml
Io
iO Splendo čistiaci prostriedok na tvrdé povrchy Univerzálny, 750 ml
Kód: 2307035
Kód dod.: 700498
EAN: 8056646091799
100%
1.87 EUR
2.49EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci prostriedok IO SPLENDO UNIVERZÁL s alkoholom na okná, zrkadlá, lustre, dlaždice, plasty, laminátový nábytok je vašim nevyhnutným pomocníkom pri úklide okien a sklenených povrchov. Vyčistí špinu a dodá žiaduci lesk bez škvrn. Vhodný aj na LCD a LED.
Biom Standard Travná zmes 500 g
Biom
Biom Standard Travná zmes 500 g
Kód: 2400080
Kód dod.: 655368
EAN: 8595078500030
 
3.95 EUR
7.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Exkluzívna zmes trávnikového - okrasného typu s nižším vzrastom je starostlivo zostavená z vysokokvalitných odrôd trávy, aby vyhovovala extrémnym nárokom na záťaž.
AKCE
Cif sprej UNI na okná a sklo, 500 ml
Cif
Cif sprej UNI na okná a sklo, 500 ml
Kód: 2402456
Kód dod.: 710023
EAN: 8720182782410
100%
2.04 EUR
4.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci sprej Cif Okna & sklo je šetrný k vášmu domovu.
BALTECH chlórové vápno na dezinfekciu, 600 g
BALtech
BALTECH chlórové vápno na dezinfekciu, 600 g
Kód: 2500498
Kód dod.: 627503
EAN: 8591235093131
100%
3.69 EUR
6.15EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chlórové vápno je určené na dezinfekciu kanalizačných odpadov a potrubí, žúmp a taktiež na dezinfekciu priestorov slúžiacich na chov hydiny, prasiat, sliepok a králikov.
AKCE
Milit Cleaner sklo a okna 750 ml
Milit
Milit Cleaner sklo a okna 750 ml
Kód: 2508288
Kód dod.: 700564
EAN: 8594221200407
 
1.65 EUR
2.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Milit Cleaner Sklo a okna je čistiaci prostriedok navrhnutý špeciálne pre efektívnu údržbu sklenených plôch v domácnosti.
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 5 kg
REMAL
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 5 kg
Kód: 2503271
Kód dod.: 370164
EAN: 8591235019940
 
15.01 EUR
3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre vnútorné nátery dreva, papiera, omietok, drevotriesky apod. Je umývateľný, s vysokou bielosťou a dobre kryje. Nie je vhodný pre objekty s trvalo vlhkým prostredím.
Teluria V2020 latex univerzálny, biely, 15 kg
Teluria
Teluria V2020 latex univerzálny, biely, 15 kg
Kód: 2503275
Kód dod.: 370584
EAN: 8591235019742
 
43.44 EUR
2.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexový náter na vonkajšie i vnútorné použitie. Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, omietok, cetris dosiek. Ekologicky priaznivý výrobok.
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 10 kg
REMAL
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 10 kg
Kód: 2503274
Kód dod.: 370573
EAN: 8591235019735
 
30.84 EUR
3.08EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexový náter pre vonkajšie i vnútorné použitie. Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, omietok, cetris dosiek. Ekologicky priaznivý výrobok.
REMAL Protišedivý farba proti plesni, 15 kg
REMAL
REMAL Protišedivý farba proti plesni, 15 kg
Kód: 2503459
Kód dod.: 400661
EAN: 8591235036275
 
45.01 EUR
3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protišedivá maliarska paropriepustná farba do interiéru s účinkom proti rastu plesní napr. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergillus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullulans, Sclerophana pityophila.
Nivea Cellular Expert Lift Sérum, 30 ml
Nivea®
Nivea Cellular Expert Lift Sérum, 30 ml
Kód: 2309282
Kód dod.: 822822
EAN: 9005800367071
 
20 EUR
666.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vedá pre mladistvo vyzerajúcu pleť. Nivea® Sérum Cellular Expert Lift. 3zónové sérum pôsobí hlboko na bunkovej úrovni pre okamžitý liftingový efekt v oblasti tváre, krku a dekoltu.
Astrid pleťové sérum Hydro X-Cell, 30 ml
Astrid
Astrid pleťové sérum Hydro X-Cell, 30 ml
Kód: 2400923
Kód dod.: 820463
EAN: 8592297010227
 
8.25 EUR
8.26 EUR
275EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná kozmetika Astrid pre starostlivosť o citlivú pleť.
RYOR revitalizačné sérum s kyselinou hyalurónovou a arganovým olejom 50 ml
Ryor
RYOR revitalizačné sérum s kyselinou hyalurónovou a arganovým olejom 50 ml
Kód: 74856
Kód dod.: 822698
EAN: 8594007977790
90%
12.61 EUR
252.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Revitalizačné sérum s extrémne vysokým obsahom kyseliny hyalurónovej a arganovým olejom.
Nivea Denné UV sérum Cellular Expert Filler fluid OF 50+ 30ml
Nivea®
Nivea Denné UV sérum Cellular Expert Filler fluid OF 50+ 30ml
Kód: 2508175
Kód dod.: 822820
EAN: 9005800388656
 
16.52 EUR
550.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Denné UV Sérum Fluid Cellular Expert Filler OF 50+ je efektívnym riešením pre každodennú ochranu pleti proti UV žiareniu a redukciu znakov starnutia pleti. Účinné zloženie obsahuje 2 typy čistej kyseliny hyalurónovej na podporu vlastnej tvorby hyalurónu v pl
Nivea Q10 Anti-Wrinkle Expert sérum na vyplnenie vrások, 15 ml
Nivea®
Nivea Q10 Anti-Wrinkle Expert sérum na vyplnenie vrások, 15 ml
Kód: 2506917
Kód dod.: 822428
EAN: 9005800360287
 
13.26 EUR
884EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sérum na vyplnenie vrások s preukázateľným účinkom proti hlbokým vráskam.
Essence Hello, good stuff! Glow-C sérum na pleť 30 ml
Essence
Essence Hello, good stuff! Glow-C sérum na pleť 30 ml
Kód: 2500432
 
EAN: 4059729517166
 
5.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sérum Hello, good stuff! Glow-C od essence má ľahkú mliečnu textúru, rýchlo sa vstrebáva a zanecháva
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 10 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 10 l
Kód: 2503094
Kód dod.: 404929
EAN: 3831000243626
 
40.79 EUR
4.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má príjemnú citrónovú vôňu, vysokú bielosť, vysokú kryvost, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je otěruvzdorná. Farba má mimoriadne nízky obsah volatínnych organických látok (VOC < 1 g/l) – je šetrná k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.