sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná ošetrujúce rúž 20 Rose Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná ošetrujúce rúž 20 Rose Oasis 3,5 g
Kód: 1803827
Kód dod.: 183.20
EAN: 4052136083408
100%
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ošetrujúci rúž Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pre mäkké a hladké pery.Skladá sa
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná pečujúca rúž 10 Berry Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná pečujúca rúž 10 Berry Oasis 3,5 g
Kód: 1803826
Kód dod.: 183.10
EAN: 4052136083392
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pečujúca rúž Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pre jemné a hladké pery. Skladá
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 803 Truly Love 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 803 Truly Love 4 g
Kód: 2502118
Kód dod.: 13.803
EAN: 4052136352009
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Každý deň si doprajte iný odtieň s rúžom Perfect Color od Artdeco. Jeho krémové a hladké zloženie sp
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 06 Deja-Brew 3,5 g
Essence
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 06 Deja-Brew 3,5 g
Kód: 2502334
Kód dod.: ES542786
EAN: 4059729542786
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim rúžom sofistikovaný saténový lesk a intenzívnu farbu s rúžom Satin Glow Luminous Shi
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 880 Rose Legacy 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 880 Rose Legacy 4 g
Kód: 2500543
Kód dod.: 13.880
EAN: 4052136275971
 
17.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klzký rúž Perfect Color Lipstick 876 Algavre Slunce od Artdeco so sýtou farbou a plniacim efektom sp
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 969 Rose Desire 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 969 Rose Desire 4 g
Kód: 2601040
Kód dod.: 13.969
EAN: 4052136301465
 
17.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rúž ARTDECO Perfect Color v elegantnom odtieni 969 Rose Desire prináša dokonalú kombináciu intenzívn
PATTEX Wood Express, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Express, 750 g
Kód: 2507579
Kód dod.: 500366
EAN: 5997272382895
 
11.70 EUR
15.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Express je rýchloschnúce disperzné lepidlo pre pevné a priehľadné spoje dreva a príbuzných materiálov, vhodné aj pre náročnejšie konštrukčné lepenie.
PATTEX Wood Express, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Express, 250 g
Kód: 2506322
Kód dod.: 500364
EAN: 5997272367847
 
6.17 EUR
6.18 EUR
24.68EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Express je rýchloschnúce disperzné lepidlo pre pevné a transparentné spoje dreva a príbuzných materiálov, vhodné aj pre náročnejšie konštrukčné lepenie.
-8%Zľava
Globos balónik nafukovací guľa, veľké, 32/105cm, 100 ks
Globos
Globos balónik nafukovací guľa, veľké, 32/105cm, 100 ks
Kód: 2503796
Kód dod.: 966622
EAN: 80218861101111
 
0.12 EUR
0.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nafukovacie balóniky pastelových farieb. Cena je uvedená za 1 kus. Vhodné od 3 rokov. Balenie 100 Ks.
Globos balónik nafukovací guľa 23/80cm, 100 ks
Globos
Globos balónik nafukovací guľa 23/80cm, 100 ks
Kód: 2503795
Kód dod.: 966620
EAN: 8021886202212
 
0.09 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nafukovacie balóniky pastelových farieb. Cena je uvedená za 1 kus. Vhodné od 3 rokov. Balenie 100 Ks.
PONAL Super 3, vodoodolné lepidlo, 5kg
Ponal
PONAL Super 3, vodoodolné lepidlo, 5kg
Kód: 2506395
Kód dod.: 500712
EAN: 5997272364877
 
45.45 EUR
9.09EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Super 3 vodoodolné disperzné lepidlo na drevo.
NIVEA intenzívne telové sérum Repair & Care 200 ml
Nivea®
NIVEA intenzívne telové sérum Repair & Care 200 ml
Kód: 2603140
Kód dod.: 808100
EAN: 9005800404493
 
8.70 EUR
43.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA Repair & Care je intenzívne telové sérum s 12% komplexom glycerínu, prírodných olejov a CICA, ktoré sa stará o suchú až veľmi suchú pokožku a poskytuje jej hydratáciu po dobu dlhšiu než 72 hodín.
Essence Lashes To Impress umelé riasy 03 Half Lashes 1 pár
Essence
Essence Lashes To Impress umelé riasy 03 Half Lashes 1 pár
Kód: 88741
Kód dod.: ES543061
EAN: 4250947543061
 
2.95 EUR
2.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové umelé riasy, ktoré aplikuj k vonkajšiemu kútiku oka. Polovičné riasy ti zabezpečia prirodzene v
AKCE
Motip Rallye akrylátový lak na disky, strieborný, 600 ml
Motip
Motip Rallye akrylátový lak na disky, strieborný, 600 ml
Kód: 2505579
Kód dod.: 105414
EAN: 8711347236114
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitný akrylátový lak špeciálne určený na disky kolies, predovšetkým vhodný na oceľové disky aj disky z ľahkých zliatin.
Motip 04018 sprej na disky čierny lesk, 500 ml
Motip
Motip 04018 sprej na disky čierny lesk, 500 ml
Kód: 2504591
Kód dod.: 106231
EAN: 8711347209729
 
9.78 EUR
19.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Motip, sprej na disky áut. Vysoko kvalitný, rýchloschnúci nitro kombi lak, odolný voči poveternostným vplyvom.
Essence Satin Glow Luminous Shine lesklá rtěnka 05 Chai There 3,5 g
Essence
Essence Satin Glow Luminous Shine lesklá rtěnka 05 Chai There 3,5 g
Kód: 2502333
Kód dod.: ES542762
EAN: 4059729542762
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte rúž, ktorý dodá vašim perám krémovú textúru, lesk a výraznú farbu už po jedinej aplikácii? E
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 876 Algavre Slnko 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 876 Algavre Slnko 4 g
Kód: 2500542
Kód dod.: 13.876
EAN: 4052136275957
 
17.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klzký rúž Perfect Color Lipstick 876 Algavre Slnko od Artdeco so sýtou farbou a plniacim efektom spá
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 908 Pompous Pink 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 908 Pompous Pink 4 g
Kód: 2601039
Kód dod.: 13.908
EAN: 4052136354249
 
17.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rúž ARTDECO Perfect Color v odtieni 908 Pompous Pink spája sýtu farebnú výplň s luxusnou starostlivo
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 8007 hnedá srnčia, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 8007 hnedá srnčia, 400 ml
Kód: 2503562
Kód dod.: 107042
EAN: 4009506098074
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1001 béžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1001 béžová, 400 ml
Kód: 2503550
Kód dod.: 107053
EAN: 4009506091013
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká.
Motip 04009 bezfarebný akrylový lak, 500 ml
Motip
Motip 04009 bezfarebný akrylový lak, 500 ml
Kód: 2502676
Kód dod.: 105428
EAN: 8711347009565
 
9.78 EUR
19.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci lak na zabezpečenie brilantného lesku a odolnosti. Tento bezfarebný lak je odolný voči poveternostným vplyvom, dodáva dokonalú ochranu pred UV žiarením a vyblednutím laku.
Belton Special farba v spreji s kovovým efektom, imitácia zlata, 400 ml
Belton
Belton Special farba v spreji s kovovým efektom, imitácia zlata, 400 ml
Kód: 2503970
Kód dod.: 103233
EAN: 4015962156463
 
9.43 EUR
9.44 EUR
23.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Imitácia BRONZ nielen niečo pre sochy - mnoho objektov získa vďaka úžasne naozaj pôsobiacemu povrchu antickú, umeleckú atmosféru, dobrá odolnosť voči poškriabaniu.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9006 svetlý hliník, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9006 svetlý hliník, 400 ml
Kód: 2500344
Kód dod.: 107051
EAN: 4009506099064
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vysokou vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9003 signálna biela, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9003 signálna biela, 400 ml
Kód: 2501666
Kód dod.: 107049
EAN: 4009506099033
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.