sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3003 rubínová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3003 rubínová, 400 ml
Kód: 2503611
Kód dod.: 107018
EAN: 4009506093031
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
Essence Lashes To Impress umelé riasy 03 Half Lashes 1 pár
Essence
Essence Lashes To Impress umelé riasy 03 Half Lashes 1 pár
Kód: 88741
Kód dod.: ES543061
EAN: 4250947543061
 
2.95 EUR
2.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové umelé riasy, ktoré aplikuj k vonkajšiemu kútiku oka. Polovičné riasy ti zabezpečia prirodzene v
Essence Aqua Jelly rúž PH reaktívny 2,8 g
Essence
Essence Aqua Jelly rúž PH reaktívny 2,8 g
Kód: 2502043
 
EAN: 4059729518590
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte essence rúž Aqua Jelly od essence s unikátnou pH reaktívnou formulou, ktorá vytvára jedinečn
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 946 Plum Power 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 946 Plum Power 4 g
Kód: 2502120
Kód dod.: 13.946
EAN: 4052136301441
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nosíte každý deň novú farbu s rúžom Perfect Color! od Artdeco Krémové a hladké zloženie kombinuje na
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 02 Blushin It 3,5 g
Essence
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 02 Blushin It 3,5 g
Kód: 2502330
Kód dod.: ES542700
EAN: 4059729542700
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojim perám sofistikovaný lesk a hladký finish s rtěnkou Satin Glow Luminous Shine od Essen
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 01 Whole Latte Love 3,5 g
Essence
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 01 Whole Latte Love 3,5 g
Kód: 2502329
Kód dod.: ES542687
EAN: 4059729542687
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná ošetrujúce rúž 20 Rose Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná ošetrujúce rúž 20 Rose Oasis 3,5 g
Kód: 1803827
Kód dod.: 183.20
EAN: 4052136083408
100%
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ošetrujúci rúž Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pre mäkké a hladké pery.Skladá sa
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná pečujúca rúž 10 Berry Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná pečujúca rúž 10 Berry Oasis 3,5 g
Kód: 1803826
Kód dod.: 183.10
EAN: 4052136083392
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pečujúca rúž Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pre jemné a hladké pery. Skladá
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 803 Truly Love 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 803 Truly Love 4 g
Kód: 2502118
Kód dod.: 13.803
EAN: 4052136352009
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Každý deň si doprajte iný odtieň s rúžom Perfect Color od Artdeco. Jeho krémové a hladké zloženie sp
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 06 Deja-Brew 3,5 g
Essence
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 06 Deja-Brew 3,5 g
Kód: 2502334
Kód dod.: ES542786
EAN: 4059729542786
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim rúžom sofistikovaný saténový lesk a intenzívnu farbu s rúžom Satin Glow Luminous Shi
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 880 Rose Legacy 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 880 Rose Legacy 4 g
Kód: 2500543
Kód dod.: 13.880
EAN: 4052136275971
 
17.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klzký rúž Perfect Color Lipstick 876 Algavre Slunce od Artdeco so sýtou farbou a plniacim efektom sp
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 969 Rose Desire 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 969 Rose Desire 4 g
Kód: 2601040
Kód dod.: 13.969
EAN: 4052136301465
 
17.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rúž ARTDECO Perfect Color v elegantnom odtieni 969 Rose Desire prináša dokonalú kombináciu intenzívn
Essence What The Fake! umelé riasy 01 Dramatic Volume 1 g
Essence
Essence What The Fake! umelé riasy 01 Dramatic Volume 1 g
Kód: 2500389
 
EAN: 4059729516589
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umelé riasy What The Fake! od essence ponúkajú intenzívny objem pre výrazný vzhľad. Ultra tenký, fle
AKCE
Motip Ralley základ pod farby, šedý, 600 ml
Motip
Motip Ralley základ pod farby, šedý, 600 ml
Kód: 2506628
Kód dod.: 105418
EAN: 8711347236152
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Motip Ralley šedý základ je ideálny podklad použiteľný ako plnič a ako podpora priľnavosti medzi povrchom a konečným náterom.
Essence Satin Glow lesklá rúž 03 Rose and Shine 3,5 g
Essence
Essence Satin Glow lesklá rúž 03 Rose and Shine 3,5 g
Kód: 2502331
Kód dod.: ES542724
EAN: 4059729542724
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim perám sofistikovaný lesk a intenzívnu farbu s rúžom Satin Glow Luminous Shine od Ess
Essence lesklá rtěnka satin GLOW 08 Fuchsionista, 3,5 g
Essence
Essence lesklá rtěnka satin GLOW 08 Fuchsionista, 3,5 g
Kód: 2601844
Kód dod.: ES585011
EAN: 4059729585011
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
doprajte svojim perám výrazný a elegantný vzhľad s rúžom essence Satin Glow Luminous Shine 08 Fuchsi
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 872 Coralline 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 872 Coralline 4 g
Kód: 2502119
Kód dod.: 13.872
EAN: 4052136301427
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte radosť z každodennej zmeny odtieňov s rúžom Perfect Color od Artdeco. Krémové a hladké zlože
Essence lesklá rtěnka satin GLOW 07 Coral It A Day, 3,5 g
Essence
Essence lesklá rtěnka satin GLOW 07 Coral It A Day, 3,5 g
Kód: 2601843
Kód dod.: ES584991
EAN: 4059729584991
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojim perám elegantný lesk s rúžom essence Satin Glow Luminous Shine 07 Coral It A Day, kto
Novinky
Artdeco Long - lasting Lip Color rúž 723 Infinite love 1,8 g
Artdeco
Artdeco Long - lasting Lip Color rúž 723 Infinite love 1,8 g
Kód: 2603153
Kód dod.: 58164.723
EAN: 4052136368772
 
15.44 EUR
7 720EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim perám dokonale sýtu farbu a zamatovo matný vzhľad s Artdeco Jelly Balm Lip Stick odt
Got2b Chaotic vláknitá guma na tvarovanie účesu, 100 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
Got2b Chaotic vláknitá guma na tvarovanie účesu, 100 ml
Kód: 2505974
Kód dod.: 981301
EAN: 9000100366410
 
8.04 EUR
80.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Modelujúca vláknitá guma na vlasy vytvorí na vašej hlave chaotický, nedbalý účes a zároveň mu poskytne silnú, ale tvarovateľnú fixáciu.
Max Color žiaruvzdorná farba 300 °C, čierna, 400 ml
Mako color
Max Color žiaruvzdorná farba 300 °C, čierna, 400 ml
Kód: 2503397
Kód dod.: 103294
EAN: 4009506016146
 
11.53 EUR
28.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tepelne odolné pri konštantných teplotách až do 300 °C. Žiaruvzdorná farba v spreji odolá teplote až 650 °C, ideálne sa hodí na grily, výfuky alebo oblasti motora.
AKCE
Max Color značkovací sprej, zelená, 500 ml
Mako color
Max Color značkovací sprej, zelená, 500 ml
Kód: 2503402
Kód dod.: 106356
EAN: 8592884002765
 
6.04 EUR
12.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna kombinácia pojív. Použitie na stavbách, pri výkopových prácach, v lesnom priemysle. Extrémne rýchla doba schnutia ( cca 2-3 min.), výborná krycia schopnosť, odolnosť proti vode a poveternostným vplyvom.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7035 šedá svetlá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7035 šedá svetlá, 400 ml
Kód: 2501891
Kód dod.: 107048
EAN: 4009506097350
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa k náterom dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5017 modrá dopravná, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5017 modrá dopravná, 400 ml
Kód: 2501886
Kód dod.: 107062
EAN: 4009506095172
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.