sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Clin Pronature prírodný čistič na okná, 500 ml
Henkel Clin
Clin Pronature prírodný čistič na okná, 500 ml
Kód: 2505172
Kód dod.: 705139
EAN: 9000101369373
 
2.90 EUR
5.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje 99,9 % prírodných ingrediencií.
AKCE
Clin Pivónia čistič okien a sklenených povrchov, 500 ml
Henkel Clin
Clin Pivónia čistič okien a sklenených povrchov, 500 ml
Kód: 2601038
Kód dod.: 705131
EAN: 9000101838763
 
2.90 EUR
5.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič okien Clin s vôňou pivónie rýchlo odstraňuje mastnotu, prach i otlačky prstov a zanecháva sklo dokonale čisté bez šmúh. Rozprašovač umožňuje aplikáciu sprejom alebo penou pre presnejšie čistenie.
AKCE
Fiorillo Hrubozrnná soľ do umývačky riadu, 1 kg
Fiorillo
Fiorillo Hrubozrnná soľ do umývačky riadu, 1 kg
Kód: 2300548
Kód dod.: 3030FI
EAN: 8017412004016
90%
1.34 EUR
1.34EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nezabúdáte počas pravidelnej údržby Vašej umývačky riadu na doplnenie soli?
-1%Zľava
Finish soľ do umývačky, 1,5 kg
finish - Calgonit
Finish soľ do umývačky, 1,5 kg
Kód: 06873
Kód dod.: 746004
EAN: 8594002682736
97%
1.94 EUR
1.95 EUR
1.29EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna soľ, ktorá bola vyvinutá na použitie v umývačkách riadu, obsahuje prírodné prvky a ľahko sa rozpúšťa.
Severochema Auron vata na čistenie striebra a zlata, 10 g
Severochema Auron
Severochema Auron vata na čistenie striebra a zlata, 10 g
Kód: 04217
Kód dod.: 711030
EAN: 8595009212704
100%
1.73 EUR
173EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vata na čistenie strieborných a zlatých predmetov. Vata je napustená látkami, ktoré spoľahlivo odstránia nečistoty, aniž by jakkoliv narušili povrch samotného kovu.
-1%Zľava
Iron čistič okien a sklenených plôch, 500 ml
Severochema Iron
Iron čistič okien a sklenených plôch, 500 ml
Kód: 04269
Kód dod.: 1041081
EAN: 8595009210816
 
1.29 EUR
1.30 EUR
2.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný čistič okien a sklenených plôch so špeciálnymi prísadami na zosilnenie čistiaceho efektu. Výrobok je vhodné použiť aj na čistenie zrkadiel, sklenených častí nábytku a TV obrazoviek.
Clin Citrus čistiaci prostriedok 4 l
Henkel Clin
Clin Citrus čistiaci prostriedok 4 l
Kód: 2500520
Kód dod.: 705134
EAN: 9000101824544
 
10.41 EUR
2.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clin Lemon je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a efektívny čistiaci prostriedok pre svoje sklenené povrchy.
AKCE
LAVON na sklá a lesklé povrchy, 5 l
Lavon
LAVON na sklá a lesklé povrchy, 5 l
Kód: 2507319
Kód dod.: 705158
EAN: 8594187141295
 
6.90 EUR
1.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistič s alkoholom na sklá a všetky umývateľné povrchy.
Carlson autošampón bez vosku 1l
Carlson
Carlson autošampón bez vosku 1l
Kód: 2507602
Kód dod.: 485605
EAN: 8591522336095
 
4.60 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Carlson autošampón bez vosku spoľahlivo odstráni nečistoty z karosérie a zanechá váš voz dokonale čistý a pripravený na ďalšiu starostlivosť.
NUBIAN PANTHENOL 10% OSVIEŽUJÚCI SPREJ OBNOVA A HYDRATÁCIA 200 ML
Nubian
NUBIAN PANTHENOL 10% OSVIEŽUJÚCI SPREJ OBNOVA A HYDRATÁCIA 200 ML
Kód: 2602475
Kód dod.: 815257
EAN: 8586000089716
 
9.32 EUR
46.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
-1%Zľava
Tatrachema Relaxa Androméda soľ do kúpeľa, eukalyptus, 1 kg
Androméda
Tatrachema Relaxa Androméda soľ do kúpeľa, eukalyptus, 1 kg
Kód: 14926
Kód dod.: 8316
EAN: 8588001483166
100%
1.94 EUR
1.95 EUR
1.94EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kúpeľová soľ s vôňou eukalyptu. Kúpeľové soli prinášajú okamžité uvoľnenie a príjemne pôsobia na pokožku. Soľ čistí pokožku a zároveň aj napomáha odstraňovať rozmanité problémy pokožky, ako je akné, lupienka alebo ekzém.
Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky 200 ml rozprašovač
LAKMA Sidolux
Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky 200 ml rozprašovač
Kód: 92008
Kód dod.: 705315
EAN: 5902986201462
 
3.68 EUR
18.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonale čistí ploché obrazovky, monitory, laptopy, palmtopy, netbooky, smartphony, touchpady, obrazovky přístrojů GPS, skenery a jiné skleněné povrchy
AKCE
Het Hetline farba na sadrokartón, 15 + 3 kg
Het
Het Hetline farba na sadrokartón, 15 + 3 kg
Kód: 2503202
Kód dod.: 400318
EAN: 8594002533120
 
44.14 EUR
44.15 EUR
2.45EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoká belosť 95 % (MgO), pre nátery extrémne hladkých povrchov, univerzálne použitie pre nátery minerálnych omietok a sadrokartónu, výborná paropriepustnosť, zvýšená otieruvzdornosť.
-1%Zľava
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ GASTRO 3 ks 15 × 7,5 × 4,5 cm
BALhome
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ GASTRO 3 ks 15 × 7,5 × 4,5 cm
Kód: 2601174
Kód dod.: 591705
EAN: 8591235104820
 
1.29 EUR
1.30 EUR
0.43EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľké hubky na riady BALhome VILTEX Gastro uľahčia každodenné ručné umývanie riadu vďaka praktickým rozmerom a pohodlnému používaniu.
Het štukový tmel na vnútorné a vonkajšie omietky, 400 g
Het
Het štukový tmel na vnútorné a vonkajšie omietky, 400 g
Kód: 2504820
Kód dod.: 511320
EAN: 8595614505468
 
3.12 EUR
7.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vnútorné i vonkajšie použitie k drobným opravám zrnitých povrchov predovšetkým štukových omietok.
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow 15 ml
Nivea®
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow 15 ml
Kód: 2508697
Kód dod.: 822403
EAN: 9005800390055
 
9.53 EUR
9.54 EUR
635.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Luminous Skin Glow v balení 15 ml je kompaktné intenzívne sérum navrhnuté pre cielenú starostlivosť o rozjasnenie pleti.
CXS Kombi Furny pracovné rukavice plyš veľkosť 11 blistr, 1 pár
CXS®
CXS Kombi Furny pracovné rukavice plyš veľkosť 11 blistr, 1 pár
Kód: 2507961
Kód dod.: 598883
EAN: 8591940309176
 
6.03 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pracovné rukavice CXS Kombi Furny s plyšovou podšívkou ve velikosti 11 sú navrhnuté pre prácu v chladnom prostredí.
Nivea Cellular Expert Lift 3 zónové sérum, 30 ml + denný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Cellular Expert Lift 3 zónové sérum, 30 ml + denný krém, 50 ml
Kód: 2506623
Kód dod.: 822884
EAN: 9005800381381
 
27.97 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výhodné balenie prípravkov s okamžitým liftingovým efektom v oblasti tváre, krku a dekoltu.
AKCE
Nivea Cellular Phyto Retinol Effect Profesionálne sérum, 30 ml
Nivea®
Nivea Cellular Phyto Retinol Effect Profesionálne sérum, 30 ml
Kód: 2505621
Kód dod.: 822437
EAN: 9005800353036
 
13.70 EUR
13.71 EUR
456.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zloženie má vďaka obsahu rastlinnej látky bidens pilosa veľmi dobrú znášanlivosť s pletí. Pleť je ihneď po aplikácii jemná, hladká a zjednotená.
ŠTC ZÁROHÁK PROFI RAINER Č.1,5 4159
Rainer velkoobchod, s.r.o.
ŠTC ZÁROHÁK PROFI RAINER Č.1,5 4159
Kód: 2601620
Kód dod.: 525094
EAN: 8595198174159
 
0 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Artdeco Tinted Aqua serum SPF50 č.3 Tan 40 ml
Artdeco
Artdeco Tinted Aqua serum SPF50 č.3 Tan 40 ml
Kód: 2601792
Kód dod.: 46083.3
EAN: 4052136371505
 
23.68 EUR
592EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ARTDECO Tinted Aqua Serum Daily Skin Defense SPF 50+ je jemne tónovaný hydratačný krém, ktorý spája
AKCE
Jelen Soľ do umývačky, 1,5 kg
Jelen®
Jelen Soľ do umývačky, 1,5 kg
Kód: 2005010
Kód dod.: 756992
EAN: 8596422551067
100%
2.39 EUR
1.59EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Soľ do umývačky na zmäkčenie vody, zabránenie vodnému kamenu a predĺženie života umývačky.
AKCE
iO Splendo čistiaci prostriedok na tvrdé povrchy Univerzálny, 750 ml
Io
iO Splendo čistiaci prostriedok na tvrdé povrchy Univerzálny, 750 ml
Kód: 2307035
Kód dod.: 0430IO
EAN: 8056646091799
100%
1.86 EUR
2.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci prostriedok IO SPLENDO UNIVERZÁL s alkoholom na okná, zrkadlá, lustre, dlaždice, plasty, laminátový nábytok je vašim nevyhnutným pomocníkom pri úklide okien a sklenených povrchov. Vyčistí špinu a dodá žiaduci lesk bez škvrn. Vhodný aj na LCD a LED.
Biom Standard Travná zmes 500 g
Biom
Biom Standard Travná zmes 500 g
Kód: 2400080
Kód dod.: 655368
EAN: 8595078500030
 
3.94 EUR
7.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Exkluzívna zmes trávnikového - okrasného typu s nižším vzrastom je starostlivo zostavená z vysokokvalitných odrôd trávy, aby vyhovovala extrémnym nárokom na záťaž.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.