sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Cif sprej UNI na okná a sklo, 500 ml
Cif
Cif sprej UNI na okná a sklo, 500 ml
Kód: 2402456
Kód dod.: 710023
EAN: 8720182782410
100%
2.03 EUR
4.06EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci sprej Cif Okna & sklo je šetrný k vášmu domovu.
BALTECH chlórové vápno na dezinfekciu, 600 g
BALtech
BALTECH chlórové vápno na dezinfekciu, 600 g
Kód: 2500498
Kód dod.: 627503
EAN: 8591235093131
100%
3.68 EUR
6.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chlórové vápno je určené na dezinfekciu kanalizačných odpadov a potrubí, žúmp a taktiež na dezinfekciu priestorov slúžiacich na chov hydiny, prasiat, sliepok a králikov.
AKCE
Milit Cleaner sklo a okna 750 ml
Milit
Milit Cleaner sklo a okna 750 ml
Kód: 2508288
Kód dod.: 700564
EAN: 8594221200407
 
1.65 EUR
2.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Milit Cleaner Sklo a okna je čistiaci prostriedok navrhnutý špeciálne pre efektívnu údržbu sklenených plôch v domácnosti.
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 10 kg
REMAL
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 10 kg
Kód: 2503274
Kód dod.: 370573
EAN: 8591235019735
 
30.75 EUR
3.08EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexový náter pre vonkajšie i vnútorné použitie. Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, omietok, cetris dosiek. Ekologicky priaznivý výrobok.
-1%Zľava
Tatrachema Relaxa Androméda soľ do kúpeľa, mandarínka, 1 kg
Androméda
Tatrachema Relaxa Androméda soľ do kúpeľa, mandarínka, 1 kg
Kód: 59724
Kód dod.: 807022
EAN: 8588001483050
100%
1.94 EUR
1.95 EUR
1.94EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kúpeľová soľ s vôňou mandarínky. Kúpeľové soli prinášajú okamžité uvoľnenie a príjemne pôsobia na pokožku. Soľ čistí pokožku a zároveň tiež napomáha odstraňovať rozmanité problémy pokožky, ako je akné, lupienka alebo ekzém.
REMAL Protišedivý farba proti plesni, 15 kg
REMAL
REMAL Protišedivý farba proti plesni, 15 kg
Kód: 2503459
Kód dod.: 400661
EAN: 8591235036275
 
44.88 EUR
44.89 EUR
2.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protišedivá maliarska paropriepustná farba do interiéru s účinkom proti rastu plesní napr. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergillus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullulans, Sclerophana pityophila.
Tatrachema Magnéziová živá soľ do kúpeľa, 500 g
Prešovská Relaxa
Tatrachema Magnéziová živá soľ do kúpeľa, 500 g
Kód: 1600307
Kód dod.: 93246
EAN: 8585003993246
90%
2.16 EUR
4.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa formou relaxačnej kúpeľa alebo obkladu s priaznivými účinkami pri kožných problémoch, reumatizme, artritíde, svalových a kĺbových bolestiach, nervových a srdcovo-cievnych problémoch, pri nadmernom potení, strese, hojení rán, dezinfekcii.
SCHWARZKOPF GLOSS SUPREME PLATINOVÁ 30 ML 6737
Henkel Schwarzkopf
SCHWARZKOPF GLOSS SUPREME PLATINOVÁ 30 ML 6737
Kód: 2602960
Kód dod.: 870721
EAN: 9000101776737
 
8.67 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA TĚLO SÉRUM ZDOKONALUJÍCÍ 200 ML 4806
Nivea®
NIVEA TĚLO SÉRUM ZDOKONALUJÍCÍ 200 ML 4806
Kód: 2603139
Kód dod.: 808102
EAN: 9005800404806
 
7.37 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
RYOR revitalizačné sérum s kyselinou hyalurónovou a arganovým olejom 50 ml
Ryor
RYOR revitalizačné sérum s kyselinou hyalurónovou a arganovým olejom 50 ml
Kód: 74856
Kód dod.: 822698
EAN: 8594007977790
90%
12.57 EUR
251.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Revitalizačné sérum s extrémne vysokým obsahom kyseliny hyalurónovej a arganovým olejom.
Essence Hello, good stuff! Glow-C sérum na pleť 30 ml
Essence
Essence Hello, good stuff! Glow-C sérum na pleť 30 ml
Kód: 2500432
 
EAN: 4059729517166
 
5.42 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sérum Hello, good stuff! Glow-C od essence má ľahkú mliečnu textúru, rýchlo sa vstrebáva a zanecháva
Nivea Cellular Expert Lift Sérum, 30 ml
Nivea®
Nivea Cellular Expert Lift Sérum, 30 ml
Kód: 2309282
Kód dod.: 84930
EAN: 9005800367071
 
19.95 EUR
665EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vedá pre mladistvo vyzerajúcu pleť. Nivea® Sérum Cellular Expert Lift. 3zónové sérum pôsobí hlboko na bunkovej úrovni pre okamžitý liftingový efekt v oblasti tváre, krku a dekoltu.
Astrid pleťové sérum Hydro X-Cell, 30 ml
Astrid
Astrid pleťové sérum Hydro X-Cell, 30 ml
Kód: 2400923
Kód dod.: 820463
EAN: 8592297010227
 
8.24 EUR
274.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná kozmetika Astrid pre starostlivosť o citlivú pleť.
Nivea Denné UV sérum Cellular Expert Filler fluid OF 50+ 30ml
Nivea®
Nivea Denné UV sérum Cellular Expert Filler fluid OF 50+ 30ml
Kód: 2508175
Kód dod.: 822820
EAN: 9005800388656
 
16.48 EUR
549.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Denné UV Sérum Fluid Cellular Expert Filler OF 50+ je efektívnym riešením pre každodennú ochranu pleti proti UV žiareniu a redukciu znakov starnutia pleti. Účinné zloženie obsahuje 2 typy čistej kyseliny hyalurónovej na podporu vlastnej tvorby hyalurónu v pl
CXS Kombi Furny pracovné rukavice plyš veľkosť 9 blistr, 1 pár
CXS®
CXS Kombi Furny pracovné rukavice plyš veľkosť 9 blistr, 1 pár
Kód: 2508751
Kód dod.: 598881
EAN: 8591940309169
 
6.03 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pracovné rukavice CXS Kombi Furny s plyšovou podšívkou vo veľkosti 9 sú ideálne na prácu v chladnejšom prostredí.
Nivea Q10 Anti-Wrinkle Expert sérum na vyplnenie vrások, 15 ml
Nivea®
Nivea Q10 Anti-Wrinkle Expert sérum na vyplnenie vrások, 15 ml
Kód: 2506917
Kód dod.: 822428
EAN: 9005800360287
 
13.22 EUR
881.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sérum na vyplnenie vrások s preukázateľným účinkom proti hlbokým vráskam.
CXS Neo-gen 4envi pracovné rukavice latex veľkosť 9 blistr, 1 pár
CXS®
CXS Neo-gen 4envi pracovné rukavice latex veľkosť 9 blistr, 1 pár
Kód: 2507939
Kód dod.: 598861
EAN: 8591940358259
 
6.03 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pracovné rukavice CXS Neo-Gen 4ENVI vo veľkosti 9 sú univerzálne ochranné rukavice s latexovým povrchom, ktoré zaisťujú pevný úchop aj vo vlhkom prostredí.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 10 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 10 l
Kód: 2503094
Kód dod.: 404929
EAN: 3831000243626
 
40.68 EUR
4.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má príjemnú citrónovú vôňu, vysokú bielosť, vysokú kryvost, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je otěruvzdorná. Farba má mimoriadne nízky obsah volatínnych organických látok (VOC < 1 g/l) – je šetrná k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu.
DIXI PENOVÉ MYDLO S NECHTÍKOM 300 ML 5336
Dixi
DIXI PENOVÉ MYDLO S NECHTÍKOM 300 ML 5336
Kód: 2603495
Kód dod.: 857043
EAN: 8586000085336
 
4.12 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hlubna Vega umývacia a čistiaca pasta na silne znečistenú pokožku rúk, 700 g
Hlubna - Vega
Hlubna Vega umývacia a čistiaca pasta na silne znečistenú pokožku rúk, 700 g
Kód: 07824
Kód dod.: 791032
EAN: 8594003011023
100%
2.34 EUR
3.34EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vega je vysoko účinná umývacia a čistiaca pasta na silne znečistenú pokožku predovšetkým rúk.
AKCE
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Tropic Fruit, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Tropic Fruit, 75 ml
Kód: 1802878
Kód dod.: 6513
EAN: 8595025831149
100%
2.94 EUR
2.95 EUR
39.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC bodový blok voní, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Dr. Devil WC Bicolor 5ball polar aqua závesný WC blok, 3× 35 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Bicolor 5ball polar aqua závesný WC blok, 3× 35 g
Kód: 1802880
Kód dod.: 6466
EAN: 8595025830401
 
3.03 EUR
1.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dr. Devil Wc BiColor 5Ball je závesný WC blok vhodný pre každý typ a tvar toalety, WC blok bohato pění, sviežo a intenzívne vonia, účinne čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
-1%Zľava
Dr. Devil 3v1 Polar Aqua tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Polar Aqua tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 49041
Kód dod.: 6097
EAN: 8595025819635
100%
1.94 EUR
1.95 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka jedinečnému dávkovaciemu systému sa uvoľní pri každom spláchnutí rovnaké množstvo parfumovanej čistiacej tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
-1%Zľava
Dr. Devil 3v1 Lemon Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Lemon Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 49043
Kód dod.: 6099
EAN: 8595025819659
90%
1.94 EUR
1.95 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka jedinečnému dávkovaciemu systému sa uvoľní pri každom spláchnutí rovnaké množstvo parfumovanej čistiacej tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.