sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 3 × 50 g
Kód: 2602401
Kód dod.: 720263
EAN: 9000101853353
 
3.91 EUR
26.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Flowers pomáha udržiavať toaletu čistú a sviežo voňavú pri každom spláchnutí.
AKCE
Bref Power Aktiv Citron a Oceán WC blok, 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Citron a Oceán WC blok, 4 x 50 g
Kód: 2602656
Kód dod.: 720247
EAN: 9000101309485
 
5.18 EUR
25.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv Citron & Oceán WC blok 4 × 50 g je závesný čistiaci WC blok určený k udržiavaniu čistoty toalety pri každom spláchnutí. Kombinuje dve vône – citrón (Citron) a oceán (Oceán) – a postupne uvoľňuje aktívne látky, ktoré čistia a osviežujú WC mí
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Kód: 2602861
Kód dod.: 720273
EAN: 9000101308860
 
5.22 EUR
26.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv Flower je závesný WC blok so štyrmi aktívnymi guľkami, ktoré zabezpečujú účinné čistenie a dlhodobú sviežosť pri každom spláchnutí.
Dr. Devil 3v1 Polar Aqua tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Polar Aqua tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 49041
Kód dod.: 6097
EAN: 8595025819635
100%
1.96 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka jedinečnému dávkovaciemu systému sa uvoľní pri každom spláchnutí rovnaké množstvo parfumovanej čistiacej tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
Dr. Devil 3v1 Lemon Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Lemon Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 49043
Kód dod.: 6099
EAN: 8595025819659
90%
1.96 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka jedinečnému dávkovaciemu systému sa uvoľní pri každom spláchnutí rovnaké množstvo parfumovanej čistiacej tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
Hartmann obvazová vata zmes, 100 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata zmes, 100 g
Kód: 21659
Kód dod.: 902011
EAN: 4046871009984
 
2.12 EUR
21.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neskladaná (vo forme zmesi) obvazová vata vyrobená zo zmesi bavlny a viskózy.
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, jahoda, 900 g
Styl Larrin®
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, jahoda, 900 g
Kód: 02754
Kód dod.: 722012
EAN: 8595000910777
 
12.83 EUR
14.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na vkladanie do pisoárov, najmä na použitie v komunálnej hygiene. Prípravok zabraňuje tvorbe usadenín a slúži na dezodoráciu priestoru WC.
Duck WC pásky Fresh Stick Pine, 3 ks
Duck™
Duck WC pásky Fresh Stick Pine, 3 ks
Kód: 66337
Kód dod.: 720001
EAN: 5000204437966
80%
2.61 EUR
0.87EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Efektívne prilne bez potreby závesu, voní s každým spláchnutím, čistí po dobu až 4 týždňov.
Hlubna Vega umývacia a čistiaca pasta na silne znečistenú pokožku rúk, 700 g
Hlubna - Vega
Hlubna Vega umývacia a čistiaca pasta na silne znečistenú pokožku rúk, 700 g
Kód: 07824
Kód dod.: 791032
EAN: 8594003011023
100%
2.35 EUR
3.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vega je vysoko účinná umývacia a čistiaca pasta na silne znečistenú pokožku predovšetkým rúk.
AKCE
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Tropic Fruit, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Tropic Fruit, 75 ml
Kód: 1802878
Kód dod.: 6513
EAN: 8595025831149
100%
2.95 EUR
39.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC bodový blok voní, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Dr. Devil WC Bicolor 5ball polar aqua závesný WC blok, 3× 35 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Bicolor 5ball polar aqua závesný WC blok, 3× 35 g
Kód: 1802880
Kód dod.: 6466
EAN: 8595025830401
 
3.04 EUR
1.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dr. Devil Wc BiColor 5Ball je závesný WC blok vhodný pre každý typ a tvar toalety, WC blok bohato pění, sviežo a intenzívne vonia, účinne čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Nivea Cellular Expert Lift Sérum, 30 ml
Nivea®
Nivea Cellular Expert Lift Sérum, 30 ml
Kód: 2309282
Kód dod.: 84930
EAN: 9005800367071
 
20 EUR
666.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vedá pre mladistvo vyzerajúcu pleť. Nivea® Sérum Cellular Expert Lift. 3zónové sérum pôsobí hlboko na bunkovej úrovni pre okamžitý liftingový efekt v oblasti tváre, krku a dekoltu.
Astrid pleťové sérum Hydro X-Cell, 30 ml
Astrid
Astrid pleťové sérum Hydro X-Cell, 30 ml
Kód: 2400923
Kód dod.: 820463
EAN: 8592297010227
 
8.25 EUR
8.26 EUR
275EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná kozmetika Astrid pre starostlivosť o citlivú pleť.
Essence Hello, good stuff! Glow-C sérum na pleť 30 ml
Essence
Essence Hello, good stuff! Glow-C sérum na pleť 30 ml
Kód: 2500432
 
EAN: 4059729517166
 
5.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sérum Hello, good stuff! Glow-C od essence má ľahkú mliečnu textúru, rýchlo sa vstrebáva a zanecháva
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 10 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 10 l
Kód: 2503094
Kód dod.: 404929
EAN: 3831000243626
 
40.79 EUR
4.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má príjemnú citrónovú vôňu, vysokú bielosť, vysokú kryvost, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je otěruvzdorná. Farba má mimoriadne nízky obsah volatínnych organických látok (VOC < 1 g/l) – je šetrná k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu.
Nivea Denné UV sérum Cellular Expert Filler fluid OF 50+ 30ml
Nivea®
Nivea Denné UV sérum Cellular Expert Filler fluid OF 50+ 30ml
Kód: 2508175
Kód dod.: 822820
EAN: 9005800388656
 
16.52 EUR
550.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Denné UV Sérum Fluid Cellular Expert Filler OF 50+ je efektívnym riešením pre každodennú ochranu pleti proti UV žiareniu a redukciu znakov starnutia pleti. Účinné zloženie obsahuje 2 typy čistej kyseliny hyalurónovej na podporu vlastnej tvorby hyalurónu v pl
Nivea Q10 Anti-Wrinkle Expert sérum na vyplnenie vrások, 15 ml
Nivea®
Nivea Q10 Anti-Wrinkle Expert sérum na vyplnenie vrások, 15 ml
Kód: 2506917
Kód dod.: 822428
EAN: 9005800360287
 
13.26 EUR
884EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sérum na vyplnenie vrások s preukázateľným účinkom proti hlbokým vráskam.
RYOR revitalizačné sérum s kyselinou hyalurónovou a arganovým olejom 50 ml
Ryor
RYOR revitalizačné sérum s kyselinou hyalurónovou a arganovým olejom 50 ml
Kód: 74856
Kód dod.: 822698
EAN: 8594007977790
90%
12.61 EUR
252.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Revitalizačné sérum s extrémne vysokým obsahom kyseliny hyalurónovej a arganovým olejom.
AKCE
Jelen Soľ do umývačky, 1,5 kg
Jelen®
Jelen Soľ do umývačky, 1,5 kg
Kód: 2005010
Kód dod.: 756992
EAN: 8596422551067
100%
2.39 EUR
1.59EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Soľ do umývačky na zmäkčenie vody, zabránenie vodnému kamenu a predĺženie života umývačky.
AKCE
iO Splendo čistiaci prostriedok na tvrdé povrchy Univerzálny, 750 ml
Io
iO Splendo čistiaci prostriedok na tvrdé povrchy Univerzálny, 750 ml
Kód: 2307035
Kód dod.: 0430IO
EAN: 8056646091799
100%
1.87 EUR
2.49EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci prostriedok IO SPLENDO UNIVERZÁL s alkoholom na okná, zrkadlá, lustre, dlaždice, plasty, laminátový nábytok je vašim nevyhnutným pomocníkom pri úklide okien a sklenených povrchov. Vyčistí špinu a dodá žiaduci lesk bez škvrn. Vhodný aj na LCD a LED.
Biom Standard Travná zmes 500 g
Biom
Biom Standard Travná zmes 500 g
Kód: 2400080
Kód dod.: 655368
EAN: 8595078500030
 
3.95 EUR
7.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Exkluzívna zmes trávnikového - okrasného typu s nižším vzrastom je starostlivo zostavená z vysokokvalitných odrôd trávy, aby vyhovovala extrémnym nárokom na záťaž.
AKCE
Cif sprej UNI na okná a sklo, 500 ml
Cif
Cif sprej UNI na okná a sklo, 500 ml
Kód: 2402456
Kód dod.: 710023
EAN: 8720182782410
100%
2.04 EUR
4.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci sprej Cif Okna & sklo je šetrný k vášmu domovu.
BALTECH chlórové vápno na dezinfekciu, 600 g
BALtech
BALTECH chlórové vápno na dezinfekciu, 600 g
Kód: 2500498
Kód dod.: 627503
EAN: 8591235093131
100%
3.69 EUR
6.15EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chlórové vápno je určené na dezinfekciu kanalizačných odpadov a potrubí, žúmp a taktiež na dezinfekciu priestorov slúžiacich na chov hydiny, prasiat, sliepok a králikov.
AKCE
Milit Cleaner sklo a okna 750 ml
Milit
Milit Cleaner sklo a okna 750 ml
Kód: 2508288
Kód dod.: 700564
EAN: 8594221200407
 
1.65 EUR
2.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Milit Cleaner Sklo a okna je čistiaci prostriedok navrhnutý špeciálne pre efektívnu údržbu sklenených plôch v domácnosti.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.