sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 4× 50 g
Henkel Bref
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 4× 50 g
Kód: 2501334
Kód dod.: 720229
EAN: 9000101530636
 
5.65 EUR
28.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok je jednoduchý a pohodlný spôsob, ako zabezpečiť čistotu vo vašej toalete od prvého do posledného spláchnutia.
Bref WC blok Color Aktiv Kvetinová, 2× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Aktiv Kvetinová, 2× 50 g
Kód: 2501957
Kód dod.: 720168
EAN: 9000101028614
 
3.69 EUR
36.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Color Aktiv WC blok s technológiou Odor Stop vytvára ochrannú bariéru proti nepríjemným zápachom a zároveň uvoľňuje dlhotrvajúcu sviežosť.
AKCE
Bref WC blok Power Aktiv Oceán, 2× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Oceán, 2× 50 g
Kód: 2501958
Kód dod.: 720163
EAN: 9000100656863
 
3.22 EUR
32.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BREF Power Activ je prvý WC blok so štyrmi aktívnymi guľôčkami, ktoré v sebe spájajú atraktívny dizajn s vynikajúcimi vlastnosťami pre dosiahnutie hygienicky čistej a sviežej toalety.
AKCE
Bref WC Purple Aktiv Levanduľa, WC blok v kuličkách, vôňa levandule, 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC Purple Aktiv Levanduľa, WC blok v kuličkách, vôňa levandule, 3 x 50 g
Kód: 2505021
Kód dod.: 720161
EAN: 9000101089646
 
3.91 EUR
26.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonale čistí medzi každým spláchnutím vďaka účinným látkam obsiahnutým vo fialovej vode, je účinný proti vodnému kameňu. Dokonalá sviežosť. Dokonalá hygiena.
AKCE
Detakryl protiplísňová snehobiela maliarska farba, 5 kg
Detecha®
Detakryl protiplísňová snehobiela maliarska farba, 5 kg
Kód: 2504515
Kód dod.: 627070
EAN: 8595002323995
 
27.61 EUR
5.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Snehobiely maliarsky náter do interiéru s obsahom biocídov. Veľmi dobre zakrýva škvrny, je paropriepustný, za sucha otěruvzdorný.
AKCE
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua, 65 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua, 65 ml
Kód: 2602340
Kód dod.: 720069
EAN: 8595025842268
 
3.04 EUR
46.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua zabezpečuje hygienickú čistotu toalety a sviežu vôňu pri každom spláchnutí.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Kód: 2602403
Kód dod.: 720265
EAN: 9000101852363
 
4.34 EUR
28.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine pomáha zabezpečiť hygienickú čistotu toalety pri každom spláchnutí.
Bref WC guľôčky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC guľôčky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Kód: 2602771
Kód dod.: 720269
EAN: 9000101853568
 
7.39 EUR
24.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC guľôčky Power Aktiv Lemon zaisťujú hygienickú čistotu toalety, pomáhajú predchádzať usadzovaniu nečistôt a zanechávajú dlhodobú citrónovú vôňu po každom spláchnutí.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Kód: 2602790
Kód dod.: 720270
EAN: 9000101853056
 
2.21 EUR
44.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus pomáha udržiavať toaletu hygienicky čistú a zanecháva sviežu eukalyptovú vôňu po každom spláchnutí.
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Sunset Blossom WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Sunset Blossom WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Kód: 2104265
Kód dod.: 6807
EAN: 8595025835680
100%
2.08 EUR
1.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ABSOLÚTNE HYGIENICKÝ - bez košíka plného baktérií, vírusov a nečistôt, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. Prvý WC záves bez košíka. Sviežo voní, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Fre-Pro Bowl Clip Spiced Apple vonná závěska
Fre Pro
Fre-Pro Bowl Clip Spiced Apple vonná závěska
Kód: 2109574
Kód dod.: 707175
EAN: 8594194890483
 
4.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická záveska pre dámske toalety, vyrobená v USA. Na zavesenie z vonkajšej strany misy, pre všetky typy toaliet.
AKCE
Dr. Devil Wc blok Japonská záhrada, 65 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil Wc blok Japonská záhrada, 65 ml
Kód: 2302298
Kód dod.: 6901/6980
EAN: 8595025838131
100%
3.04 EUR
46.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktický bodový WC gél zabezpečí čistotu a sviežosť vašej toalety. Odstraňuje baktérie, víry i plesne a obsahuje bieliace zložky pre dokonalú hygienu.Balenie: 65 ml – kompaktná veľkosť pre jednoduché použitie.
Duck WC blok Fresh Discs Fruitopia, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Fruitopia, 36 ml
Kód: 2401759
Kód dod.: 719989
EAN: 5000204345148
 
3.26 EUR
90.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gel Duck Fresh Discs Fruitopia dokonale vyčistí Vašu toaletu a veľmi spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom. Provoní celú miestnosť ovocnou vôňou.
Domestos 3v1 Power Citrus WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Citrus WC blok, 35 g
Kód: 02626
Kód dod.: 719022
EAN: 8720182788528
90%
1.30 EUR
32.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre žiarivo čistú toaletu s vôňou citrusov.
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, borovica, 900 g
Styl Larrin®
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, borovica, 900 g
Kód: 02748
Kód dod.: 722010
EAN: 8595000910463
 
12.83 EUR
14.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na vkládanie do pisoárov, najmä na použitie v komunálnej hygiene. Prípravok zabraňuje tvorbe usadenín a slúži na dezodoráciu priestoru WC.
Dr. Devil Lemon Fresh, WC gel + košíček, 400 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil Lemon Fresh, WC gel + košíček, 400 ml
Kód: 02483
Kód dod.: 720048
EAN: 8595025806055
100%
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gel Lemon Fresh 3v1 sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Bref Blue Aktive Fresh Flower, WC guličky, 50 g
Henkel Bref
Bref Blue Aktive Fresh Flower, WC guličky, 50 g
Kód: 96528
Kód dod.: 720135
EAN: 9000101023985
100%
2.16 EUR
43.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eukalyptus, Citrón, Čerstvé kvety, mix najobľúbenejších variant tohto výrobku v jednom balení. Vôňa eukalyptu, citróna alebo čerstvých kvetov.
Duck Active Clean Citrus WC závesný čistič s vôňou 38,6 g
Duck™
Duck Active Clean Citrus WC závesný čistič s vôňou 38,6 g
Kód: 1802157
Kód dod.: 720009
EAN: 5000204020441
 
2.39 EUR
61.28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bohatá pěna a dlouhotrvající vůně zanechá WC mísu svěží a čistou po každém spláchnutí.
Dr. Devil WC Bicolor 5ball natur fresh závesný WC blok, 3× 35 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Bicolor 5ball natur fresh závesný WC blok, 3× 35 g
Kód: 1802882
Kód dod.: 6468
EAN: 8595025830425
100%
3.04 EUR
1.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dr. Devil Wc BiColor 5Ball je závesný WC blok vhodný pre každý typ a tvar toalety, WC blok bohatě pění, sviežo a intenzívne voní, účinne čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
AKCE
Bref De Luxe Lovely Jasmine pevný WC blok na hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref De Luxe Lovely Jasmine pevný WC blok na hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety 3 x 50 g
Kód: 1911240
Kód dod.: 720210
EAN: 9000101375114
 
3.91 EUR
26.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref DeLuxe luxusní parfémy pro vaší toaletu.
AKCE
Swirl Profi vrecia na ťažký odpad 120 l, 36 µ, 75 × 95 cm, 12 ks
151 Products - Swirl®
Swirl Profi vrecia na ťažký odpad 120 l, 36 µ, 75 × 95 cm, 12 ks
Kód: 2506574
Kód dod.: 954618
EAN: 4008871216014
 
5.13 EUR
0.43EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odolné a silné vrecia na suť napr. pre renovácie bytov, domov a iných objektov.
Domestos Power 5 Magnolia tuhý WC blok 2 x 50g
Domestos
Domestos Power 5 Magnolia tuhý WC blok 2 x 50g
Kód: 2501659
Kód dod.: 719125
EAN: 8720182903266
 
2.82 EUR
28.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Domestos Power 5 pre hygienickú čistotu vašej toalety s dlhodobou sviežou vôňou magnólie.
AKCE
Glanz Meister soľ do umývačky, 1,2 kg
Glanz Meister
Glanz Meister soľ do umývačky, 1,2 kg
Kód: 2501752
Kód dod.: 761318
EAN: 4260418931471
80%
2.16 EUR
2.17 EUR
1.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hrubozrnná soľ do umývačky s obsahom zinku, zmäkčuje vodu a tým uľahčuje umývanie s menšou spotrebou umývacieho prostriedku. Špeciálne zloženie so zinkom navyše zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a rzi vo vnútri umývačky riadu.
viGO vrecia na odpadky, 28 µ, 70 × 105 cm, 120 l, 10 ks
viGO!
viGO vrecia na odpadky, 28 µ, 70 × 105 cm, 120 l, 10 ks
Kód: 2501832
Kód dod.: 954473
EAN: 5902841470927
 
1.43 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Quickpack viGO vrecia na odpadky, silné 28 µ, rozmer vreca 70 × 105 cm, objem 120 l, balené 10 kusov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.