sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
viGO voňavé pytle na odpad s uchy, levandule, 10 µ, 60 × 72 cm, 60 l, 18 ks
viGO!
viGO voňavé pytle na odpad s uchy, levandule, 10 µ, 60 × 72 cm, 60 l, 18 ks
Kód: 2501925
Kód dod.: 954598
EAN: 5902841470651
 
1.60 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Quickpack voňavé pytle do košov s uchy parfémované levanduľou, silné 10 µ, rozmer pytla 60 × 72 cm, objem pytla 60 l, balenie 18 ks.
FINO Economy Pytle na odpadky 35 l / 30 ks
Fino
FINO Economy Pytle na odpadky 35 l / 30 ks
Kód: 2501927
Kód dod.: 954509
EAN: 5201314931102
 
1.13 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino Economy 35 l – cenovo výhodné vrecia pre ľahší odpad v domácnosti.
AKCE
Swirl Profi vrecia na ťažký odpad 120 l, 36 µ, 75 × 95 cm, 12 ks
151 Products - Swirl®
Swirl Profi vrecia na ťažký odpad 120 l, 36 µ, 75 × 95 cm, 12 ks
Kód: 2506574
Kód dod.: 954618
EAN: 4008871216014
 
5.13 EUR
0.43EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odolné a silné vrecia na suť napr. pre renovácie bytov, domov a iných objektov.
Duck Fresh Discs Blue náhradná náplň, 2× 36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Blue náhradná náplň, 2× 36 ml
Kód: 2407120
Kód dod.: 719983
EAN: 5000204331394
 
5.65 EUR
2.83EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélové zloženie aktívne zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa.
Domestos Power 5 Magnolia tuhý WC blok 2 x 50g
Domestos
Domestos Power 5 Magnolia tuhý WC blok 2 x 50g
Kód: 2501659
Kód dod.: 719125
EAN: 8720182903266
 
2.82 EUR
28.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Domestos Power 5 pre hygienickú čistotu vašej toalety s dlhodobou sviežou vôňou magnólie.
AKCE
Glanz Meister soľ do umývačky, 1,2 kg
Glanz Meister
Glanz Meister soľ do umývačky, 1,2 kg
Kód: 2501752
Kód dod.: 761318
EAN: 4260418931471
80%
2.16 EUR
2.17 EUR
1.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hrubozrnná soľ do umývačky s obsahom zinku, zmäkčuje vodu a tým uľahčuje umývanie s menšou spotrebou umývacieho prostriedku. Špeciálne zloženie so zinkom navyše zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a rzi vo vnútri umývačky riadu.
viGO vrecia na odpadky, 28 µ, 70 × 105 cm, 120 l, 10 ks
viGO!
viGO vrecia na odpadky, 28 µ, 70 × 105 cm, 120 l, 10 ks
Kód: 2501832
Kód dod.: 954473
EAN: 5902841470927
 
1.43 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Quickpack viGO vrecia na odpadky, silné 28 µ, rozmer vreca 70 × 105 cm, objem 120 l, balené 10 kusov.
viGO pytle na odpad s vôňou jahody, 8 µ, 50 × 56 cm, 35 l, 26 ks
viGO!
viGO pytle na odpad s vôňou jahody, 8 µ, 50 × 56 cm, 35 l, 26 ks
Kód: 2501833
Kód dod.: 954503
EAN: 5902841472266
 
1.08 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Quickpack pytle na odpadky s parfemáciou jahody, voňavé a silné 8 µ, rozmer pytle 50 × 56 cm, objem 35 l, balené 26 kusov.
viGO pytle na odpad, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 ks
Kód: 2501834
Kód dod.: 954506
EAN: 5902841470316
100%
1 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
HDPE modré vrecia na odpad o objeme 60 litrov a veľkosti balenia 28 kusov. Každý kus má rozmer 58 × 67 cm.
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Sunset Blossom WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Sunset Blossom WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Kód: 2104265
Kód dod.: 720022
EAN: 8595025835680
100%
2.08 EUR
1.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ABSOLÚTNE HYGIENICKÝ - bez košíka plného baktérií, vírusov a nečistôt, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. Prvý WC záves bez košíka. Sviežo voní, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Fre-Pro Bowl Clip Spiced Apple vonná závěska
Fre Pro
Fre-Pro Bowl Clip Spiced Apple vonná závěska
Kód: 2109574
Kód dod.: 707175
EAN: 8594194890483
 
4.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická záveska pre dámske toalety, vyrobená v USA. Na zavesenie z vonkajšej strany misy, pre všetky typy toaliet.
AKCE
Dr. Devil Wc blok Japonská záhrada, 65 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil Wc blok Japonská záhrada, 65 ml
Kód: 2302298
Kód dod.: 719979
EAN: 8595025838131
100%
3.04 EUR
46.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktický bodový WC gél zabezpečí čistotu a sviežosť vašej toalety. Odstraňuje baktérie, víry i plesne a obsahuje bieliace zložky pre dokonalú hygienu.Balenie: 65 ml – kompaktná veľkosť pre jednoduché použitie.
Duck WC blok Fresh Discs Fruitopia, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Fruitopia, 36 ml
Kód: 2401759
Kód dod.: 719989
EAN: 5000204345148
 
3.26 EUR
90.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gel Duck Fresh Discs Fruitopia dokonale vyčistí Vašu toaletu a veľmi spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom. Provoní celú miestnosť ovocnou vôňou.
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 5× 50 g
Henkel Bref
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 5× 50 g
Kód: 2505891
Kód dod.: 720256
EAN: 9000101592368
 
7.39 EUR
49.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Color Aktiv WC blok s technológiou Odor Stop vytvára ochrannú bariéru proti nepríjemným zápachom a zároveň uvoľňuje dlhotrvajúcu sviežosť.
AKCE
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua, 65 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua, 65 ml
Kód: 2602340
Kód dod.: 720069
EAN: 8595025842268
 
3.04 EUR
46.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua zabezpečuje hygienickú čistotu toalety a sviežu vôňu pri každom spláchnutí.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Kód: 2602403
Kód dod.: 720265
EAN: 9000101852363
 
4.34 EUR
28.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine pomáha zabezpečiť hygienickú čistotu toalety pri každom spláchnutí.
Bref WC guľôčky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC guľôčky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Kód: 2602771
Kód dod.: 720269
EAN: 9000101853568
 
7.39 EUR
24.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC guľôčky Power Aktiv Lemon zaisťujú hygienickú čistotu toalety, pomáhajú predchádzať usadzovaniu nečistôt a zanechávajú dlhodobú citrónovú vôňu po každom spláchnutí.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Kód: 2602790
Kód dod.: 720270
EAN: 9000101853056
 
2.21 EUR
44.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus pomáha udržiavať toaletu hygienicky čistú a zanecháva sviežu eukalyptovú vôňu po každom spláchnutí.
REMAL V2065 latex vonkajší, biely, 10 kg
REMAL
REMAL V2065 latex vonkajší, biely, 10 kg
Kód: 2503215
Kód dod.: 369580
EAN: 8591235019810
 
31.52 EUR
3.15EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vnútorné a vonkajšie nátery stavebných materiálov ako sú zdivo, drevo, drevotrieskové a drevovláknité dosky a papier. Je umývateľný, s vysokou belosťou a dobre kryje.
AKCE
Fixinela WC tablety do pisoáru oceán, 1 kg
Tatrachema Fixinela®
Fixinela WC tablety do pisoáru oceán, 1 kg
Kód: 86860
Kód dod.: 722028
EAN: 8585003991811
 
12.78 EUR
12.79 EUR
12.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezodorizačný a čistiaci prostriedok, čistí a uvoľňuje príjemnú vôňu, zabraňuje tvorbe vodného a močového kameňa.
AKCE
Fixinela WC tablety do pisoáru borovica, 1 kg
Tatrachema Fixinela®
Fixinela WC tablety do pisoáru borovica, 1 kg
Kód: 86861
Kód dod.: 722027
EAN: 8585003991798
70%
12.78 EUR
12.79 EUR
12.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezodoračný a čistiaci prostriedok, čistí a uvoľňuje príjemnú vôňu, zabraňuje tvorbe vodného a močového kameňa.
AKCE
Bref Power Aktiv 4 Formula Levanduľa WC blok 2 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv 4 Formula Levanduľa WC blok 2 x 50 g
Kód: 92684
Kód dod.: 720088
EAN: 9000100956123
 
3.22 EUR
32.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Power Aktiv Lavender a jeho aktivní složky vytvářejí čisticí pěnu, která chrání proti opětovnému znečištění.
Bref Blue Aktiv Chlorine WC blok na hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety, obarvuje vodu do modrého odtieňa 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Blue Aktiv Chlorine WC blok na hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety, obarvuje vodu do modrého odtieňa 3 x 50 g
Kód: 1706129
Kód dod.: 720178
EAN: 9000101018226
83%
4.34 EUR
1.45EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Blue Aktiv = 1. Dokonalá čistota mezi každým spláchnutím díky účinným látkám obsažených v modré vodě 2. Účinný proti vodnímu kameni 3. Dokonalá svěžest 4. Dokonalá hygiena.
AKCE
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Lime Twister, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Lime Twister, 75 ml
Kód: 1802877
Kód dod.: 720030
EAN: 8595025831132
75%
2.95 EUR
39.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC bodový blok voní, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.