sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
viGO vrecia na odpadky, 28 µ, 70 × 105 cm, 120 l, 10 ks
viGO!
viGO vrecia na odpadky, 28 µ, 70 × 105 cm, 120 l, 10 ks
Kód: 2501832
Kód dod.: 954473
EAN: 5902841470927
 
1.43 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Quickpack viGO vrecia na odpadky, silné 28 µ, rozmer vreca 70 × 105 cm, objem 120 l, balené 10 kusov.
viGO pytle na odpad s vôňou jahody, 8 µ, 50 × 56 cm, 35 l, 26 ks
viGO!
viGO pytle na odpad s vôňou jahody, 8 µ, 50 × 56 cm, 35 l, 26 ks
Kód: 2501833
Kód dod.: 954503
EAN: 5902841472266
 
1.08 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Quickpack pytle na odpadky s parfemáciou jahody, voňavé a silné 8 µ, rozmer pytle 50 × 56 cm, objem 35 l, balené 26 kusov.
viGO pytle na odpad, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 ks
Kód: 2501834
Kód dod.: 954506
EAN: 5902841470316
100%
1 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
HDPE modré vrecia na odpad o objeme 60 litrov a veľkosti balenia 28 kusov. Každý kus má rozmer 58 × 67 cm.
viGO voňavé pytle na odpad s uchy, levandule, 10 µ, 60 × 72 cm, 60 l, 18 ks
viGO!
viGO voňavé pytle na odpad s uchy, levandule, 10 µ, 60 × 72 cm, 60 l, 18 ks
Kód: 2501925
Kód dod.: 954598
EAN: 5902841470651
 
1.60 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Quickpack voňavé pytle do košov s uchy parfémované levanduľou, silné 10 µ, rozmer pytla 60 × 72 cm, objem pytla 60 l, balenie 18 ks.
FINO Economy Pytle na odpadky 35 l / 30 ks
Fino
FINO Economy Pytle na odpadky 35 l / 30 ks
Kód: 2501927
Kód dod.: 954509
EAN: 5201314931102
 
1.13 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino Economy 35 l – cenovo výhodné vrecia pre ľahší odpad v domácnosti.
AKCE
Swirl Profi vrecia na ťažký odpad 120 l, 36 µ, 75 × 95 cm, 12 ks
151 Products - Swirl®
Swirl Profi vrecia na ťažký odpad 120 l, 36 µ, 75 × 95 cm, 12 ks
Kód: 2506574
Kód dod.: 954618
EAN: 4008871216014
 
5.13 EUR
0.43EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odolné a silné vrecia na suť napr. pre renovácie bytov, domov a iných objektov.
AKCE
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua, 65 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua, 65 ml
Kód: 2602340
Kód dod.: 720069
EAN: 8595025842268
 
3.04 EUR
46.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua zabezpečuje hygienickú čistotu toalety a sviežu vôňu pri každom spláchnutí.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Kód: 2602403
Kód dod.: 720265
EAN: 9000101852363
 
4.34 EUR
28.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine pomáha zabezpečiť hygienickú čistotu toalety pri každom spláchnutí.
Bref WC guľôčky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC guľôčky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Kód: 2602771
Kód dod.: 720269
EAN: 9000101853568
 
7.39 EUR
24.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC guľôčky Power Aktiv Lemon zaisťujú hygienickú čistotu toalety, pomáhajú predchádzať usadzovaniu nečistôt a zanechávajú dlhodobú citrónovú vôňu po každom spláchnutí.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Kód: 2602790
Kód dod.: 720270
EAN: 9000101853056
 
2.21 EUR
44.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus pomáha udržiavať toaletu hygienicky čistú a zanecháva sviežu eukalyptovú vôňu po každom spláchnutí.
-1%Zľava
Larrin plus 3v1 Citrus Fresh WC blok, náhradná náplň, vôňa citrónu, 40 g
Styl Larrin®
Larrin plus 3v1 Citrus Fresh WC blok, náhradná náplň, vôňa citrónu, 40 g
Kód: 02678
Kód dod.: 719004
EAN: 8595000910500
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
21.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci a dezodoračný prípravok pre WC misy a sanitárne zariadenia. Tuhá hmota voskovitého charakteru, ktorá je zmesou povrchovo aktívnych látok aniónového a neiónového charakteru, parfému s vôňou citrónu, farbiva a pomocných látok.
Dr. Devil 3v1 Natur Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Natur Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 49042
Kód dod.: 720041
EAN: 8595025819642
 
1.96 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka jedinečnému dávkovaciemu systému sa uvoľní pri každom spláchnutí rovnaké množstvo parfumovanej čistiacej tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
Domestos 3v1 Power Ocean WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean WC blok, 35 g
Kód: 39949
Kód dod.: 719021
EAN: 8720182788474
90%
1.30 EUR
32.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre žiarivo čistú toaletu s vôňou oceánu.
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Kód: 02628
Kód dod.: 719020
EAN: 8720182788535
100%
1.30 EUR
32.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre žiarivo čistú toaletu s vôňou borovice.
-1%Zľava
Larrin Plus Wc fialový náhradný valček, s vôňou kvetín, 40 g
Styl Larrin®
Larrin Plus Wc fialový náhradný valček, s vôňou kvetín, 40 g
Kód: 02646
Kód dod.: 719010
EAN: 8595000910562
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
21.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuha hmota voskovitého charakteru, ktorá je zmesou povrchovo aktívnych látok aniontového a neiontového charakteru, parfumu s vôňou kvetín, farbiva a pomocných látok.
AKCE
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Sunset Blossom, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Sunset Blossom, 75 ml
Kód: 65422
Kód dod.: 720035
EAN: 8595025817747
100%
2.95 EUR
39.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Blok so špeciálnou látkou pre vyššiu účinnosť a hygienickým dávkovaním preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa, sviežo vonia a dôkladne čistí. Doba pôsobenia jednej kytičky je cca jeden týždeň.
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Citron Fresh WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Citron Fresh WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Kód: 2104543
Kód dod.: 720023
EAN: 8595025835697
 
3.35 EUR
0.84EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ABSOLÚTNE HYGIENICKÝ - bez košíka plného baktérií, vírusov a nečistôt, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. Prvý WC záves bez košíka. Sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
AKCE
Dr. Devil 5v1 Point Block Clean Fresh, wc blok v tubě, na 12 použití, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 5v1 Point Block Clean Fresh, wc blok v tubě, na 12 použití, 75 ml
Kód: 2304053
Kód dod.: 720061
EAN: 8595025837103
100%
2.95 EUR
39.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Blok so špeciálnou látkou pre vyššiu účinnosť a hygienickým dávkovaním preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa, sviežo vonia a dôkladne čistí. Doba pôsobenia jednej kytičky je cca jeden týždeň.
AKCE
Dr. Devil 5v1 Point Block Ocean Sun, wc blok v tubě, na 12 použití, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 5v1 Point Block Ocean Sun, wc blok v tubě, na 12 použití, 75 ml
Kód: 2304052
Kód dod.: 720063
EAN: 8595025837127
 
2.95 EUR
39.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Blok so špeciálnou látkou pre vyššiu účinnosť a hygienickým dávkovaním preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa, sviežo voní a dôkladne čistí. Doba pôsobenia jednej kytičky je cca jeden týždeň.
AKCE
Bref WC blok Spa Moments Vitality, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Spa Moments Vitality, 3× 50 g
Kód: 2309187
Kód dod.: 720222
EAN: 9000101589054
 
3.91 EUR
1.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odpojte sa od vonkajšieho sveta a užite si čas iba pre seba. WC blok Bref Spa Moments poskytuje relaxačnú dlhotrvajúcu vôňu a premieňa vašu toaletu na oázu pokoja
AKCE
Bref WC blok Spa Moments Harmony, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Spa Moments Harmony, 3× 50 g
Kód: 2309188
Kód dod.: 720220
EAN: 9000101588392
 
3.91 EUR
1.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odpojte sa od vonkajšieho sveta a užívajte si čas iba pre seba. WC blok Bref Spa Moments poskytuje relaxačnú dlhotrvajúcu vôňu a premieňa vašu toaletu na oázu pokoja.
AKCE
Bref Turquoise Aktiv Ocean WC blok v kuličkách 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Turquoise Aktiv Ocean WC blok v kuličkách 3 x 50 g
Kód: 2401466
Kód dod.: 720159
EAN: 9000101089882
 
3.91 EUR
1.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčky majú štyri funkcie. Pri každom spláchnutí zaisťuje hygienickú čistotu aj vďaka čistiacej pene, obarvuje vodu, zároveň chráni proti vodnému kameňu a prináša dlhodobú vôňu a sviežosť.
Duck WC Aqua Blue Efekt modrej vody náhradné náplne do závesu, 2× 40 g
Duck™
Duck WC Aqua Blue Efekt modrej vody náhradné náplne do závesu, 2× 40 g
Kód: 2405148
Kód dod.: 720014
EAN: 5000204669756
 
2.61 EUR
32.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck Aqua Blue čistič WC s efektom modrej vody zabarví vodu pri každom spláchnutí! Pôsobí proti vodnému kameňu, zároveň čistí a osviežuje.
AKCE
Fixinela WC tablety do pisoáru oceán, 1 kg
Tatrachema Fixinela®
Fixinela WC tablety do pisoáru oceán, 1 kg
Kód: 86860
Kód dod.: 722028
EAN: 8585003991811
 
12.78 EUR
12.79 EUR
12.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezodorizačný a čistiaci prostriedok, čistí a uvoľňuje príjemnú vôňu, zabraňuje tvorbe vodného a močového kameňa.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.